Setari Cookie-uri

ce ar trebui sa fac?

am avut o relatie timp de 2 ani de zile.daca veti citi subiectul "lam pierdut dupa 2 ani de zile"veti intelege mai bine.asa cum ziceam am avut o relatie cu acel baiat timp de 2 ani de zile.ne-am certat de mai multe ori dar ne-am impacat iar.in ziua de pasti ne-am despartit definitiv iar dupa vreo 2 saptamani am inceput sa am o relatie cu alt baiat.dupa ce ne-am despartit am inceput sa ne certam din ce in ce mai rau.mam certat chiar si cu mama sa.nu as fi vrut dar el a inceput.cand ne-am despartit de pasti tot eu am ales sa se termine totul dar acum imi pare rau ca iam zis asta.as vrea sa ne impacam dar stiu ca el nu mai vrea.ce as putea sa fac sa fie din nou ca inainte?stiu ca nu il pot uita.as vrea sa termin relatia cu baiatul cu care sunt acum dar nu vreau sa ii fac rau.multi mi-au zis ca ma potrivesc cu baiatul cu care sunt acum dar eu nu vreau sa fiu cu el pt ca nu il iubesc.nu tin la el.ce as putea face?cum sa ii spun ca vreau sa se termine totul fara sa il ranesc?
bebytza_love_bebe2009
Postat pe 11 Mai 2009 19:45
cred ca nu stii ce vrei...daca il iubeai pe primul, nu te cuplai asa repede cu altul
tematoare
Postat pe 12 Mai 2009 09:05
De la: tematoare, la data 2009-05-12 09:05:42cred ca nu stii ce vrei...daca il iubeai pe primul, nu te cuplai asa repede cu altul


poate ca-i era teama ca nu mai face sex!
geo_x
Postat pe 12 Mai 2009 09:07
De la: bebytza_love_bebe2009, la data 2009-05-11 19:45:05am avut o relatie timp de 2 ani de zile.daca veti citi subiectul "lam pierdut dupa 2 ani de zile"veti intelege mai bine.asa cum ziceam am avut o relatie cu acel baiat timp de 2 ani de zile.ne-am certat de mai multe ori dar ne-am impacat iar.in ziua de pasti ne-am despartit definitiv iar dupa vreo 2 saptamani am inceput sa am o relatie cu alt baiat.dupa ce ne-am despartit am inceput sa ne certam din ce in ce mai rau.mam certat chiar si cu mama sa.nu as fi vrut dar el a inceput.cand ne-am despartit de pasti tot eu am ales sa se termine totul dar acum imi pare rau ca iam zis asta.as vrea sa ne impacam dar stiu ca el nu mai vrea.ce as putea sa fac sa fie din nou ca inainte?stiu ca nu il pot uita.as vrea sa termin relatia cu baiatul cu care sunt acum dar nu vreau sa ii fac rau.multi mi-au zis ca ma potrivesc cu baiatul cu care sunt acum dar eu nu vreau sa fiu cu el pt ca nu il iubesc.nu tin la el.ce as putea face?cum sa ii spun ca vreau sa se termine totul fara sa il ranesc?


tot asa cum ai porcedat si cu celalalt
donttouch
Postat pe 12 Mai 2009 09:24
tu nu stii ce vrei de fapt :) iti place tipu` cu care esti acuma` dar in acelasi timp te gandesti la fostu`..pe fostu` oricum n`o sa`l uiti ..tot ceea ce a insemnat "ceva" in viata ta nu vei uita niciodata :x ..dak relatia si asa nu mai mergea..tot despartit...impacat..(stiu cum ii:P)...eu zic sa incerci cu tipu` asta`..poate va fi ok..cine stie..:P cu fostu` nu va mai fi ce a fost avand in vedere cat de repede ti`ai gasit "refugiul" in bratele altuia :P eu nu te`as ierta sa fiu in locul lui:P
o4na89
Postat pe 12 Mai 2009 19:11
cuvintele nu le mai poti lua inapoi...din pacate...

Postat pe 12 Mai 2009 19:16
Geo in povestea asta nu era vorba de sex. .am acceptat relatia cu acest baiat in speranta ca poate va merge,ca poate il voi uita pe primul dar nu a fost asa.dar asa cum spun mai multi cuvintele nu se mai pot lua inapoi.imi place de el dar doar ca amic si nimic mai mult.cu fiecare zi in care stau cu el imi aduc aminte tot mai mult de fostul si cat de mult il vreau inapoi.iam spus fostului ca inca mai tin la el si ca inca il iubesc.desi as ramane cu baiatul cu care sunt acum stiu ca tot nu il pot uita pe primul.
bebytza_love_bebe2009
Postat pe 12 Mai 2009 20:47
Esti exact ca mine si fostul meu prieten :) Eu am avut o relatie de 2 ani si 7 luni , un an a fost bine pe urma au inceput certurile , am stat 2 luni despartiti , ne-am impacat iar si acum ne-am certat iar.. si a fost mai bine.. ne-am dat seama aman2 ca nu suntem compatibili cu toate ca ne iubeam ..
BellaJulia
Postat pe 12 Mai 2009 21:02
De la: tematoare, la data 2009-05-12 09:05:42cred ca nu stii ce vrei...daca il iubeai pe primul, nu te cuplai asa repede cu altul


Foarte just si logic !
Iulian976
Postat pe 6 Iulie 2009 16:22
pai baiatul asta tine la tine? ca daca tine,nu ai cum sa nu-l ranesti. asa ca spunei cat poti de sincer care e problema,sau inventeaza ceva,numai sa-l parasesti. nu tu vrei sa tii la el,daca mai stai mult cu el,poate el o sa inceapa sa tina si mai mult la tine.
dar eu zic sa te mai gandesti si la celalalt,poate nu e asa potrivit cum crezi tu,ca doar au existat niste motive pt care va tot certati. si nu zice k nu poti sa-l uiti,au trecut cateva luni.
buburuza22
Postat pe 7 Iulie 2009 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poti sa te indragostesti de pe internen 33 De la: fanamylee 3 Octombrie 2011 00:06
Loc de varsat furia,,,, de injurat,, pt, toti,,,,,frustratii,,,,,nemultumitii,,,,, pamantului! 712 De la: scorpio67 6 Decembrie 2009 18:14
Ar trebui sa mai continue ceva?? 61 De la: kudika486726 21 Decembrie 2011 16:55
Un sfat va rog 11 De la: marin88 7 Ianuarie 2011 00:27
O vreau inapoi atat de mult 26 De la: kudika098645 11 Februarie 2010 11:37