Setari Cookie-uri

ce sa fac?

buna tuturor...am deskis un nou subiect k am si eu o problema..am sa va spun cam pe scurt...asta vara am cunoscut un baiat pe nume ionutz.neam combinat prin octombrie...si neam despartit la 2 sapt. dupa cateva zile neam impacat din nou.aproape de craciun. pe data de 21 dec` anu trecut neam impacat din nou si a durat o luna si cateva zile dupa care neam despartit din cauza ca el a plekt la tzara la bunici...si nam stiu nik de el...a venit si am stat despartiti...pe data de 1martie anu asta trebuia sai zic daca ne impacam..si iam zis ca da...mia zis dak nu ma impac cu el nu ma mai baga in seama si k o sa ma uite...si mam impacat pe 1.pe13martie a plekt in belgia....si acu ink na venit..desi acum cateva zile neam despartit..din vina mea sau a lui...(eu iam dat papucii)pt k mia zis k acolo in belgia e barman...dar nu e adevarat....mia zis ca are 19 ani..de fapt are 17.mia spus k ii din radauti(din orasu meu)dar de fapt e de la tzara....mia zis k a facut liceu dar nui adevarat...mia zis k are permis de conducere(sofer)nui adevarat.ma mintit.am aflat de la alte pers.acum faza e k...cand eram cu el...pe drum cand era cu cativa in preajma lui nu`mi zicea nik...nu ma saluta park am fi fost straini....si cand ne intalnim singuri ne mai pupam imbratisam`....intelegeti voi...numai k.... cand imi da intalnire...in oras in vazu lumii...ma saluta si atata...nik mai mult...io zic ca ii e rusine cu mine.multe persoane miau zis k nul merit...k nu e de bine...k e vagabont...acum mie cam dor de el numai k nu prea pot sa ma impac cu el pt k ma opreste ceva.sunt sigura ca el peste un timp vine la mine si isi cere iertare...acum vb mai pe mess...ne intelegem destul de bine...dak vrea sa ne impacam ce sa fac? va rog sami raspundeti si sa nu ocoliti subiectu`scuzati deranju` ma puteti contacta la id de mess alexandra_love_ivm pwp AR voastre! SA FITI IUBITI!
ale_anda
Postat pe 12 Mai 2009 17:29
alta

mai fetelor voi la 15 ani nu aveti altceva mai bun de facut??? de exemplu sa va vedeti de scoala???
Diavolyta_
Postat pe 12 Mai 2009 17:33
De la: ale_anda, la data 2009-05-12 17:29:58buna tuturor...am deskis un nou subiect k am si eu o problema..am sa va spun cam pe scurt...asta vara am cunoscut un baiat pe nume ionutz.neam combinat prin octombrie...si neam despartit la 2 sapt. dupa cateva zile neam impacat din nou.aproape de craciun. pe data de 21 dec` anu trecut neam impacat din nou si a durat o luna si cateva zile dupa care neam despartit din cauza ca el a plekt la tzara la bunici...si nam stiu nik de el...a venit si am stat despartiti...pe data de 1martie anu asta trebuia sai zic daca ne impacam..si iam zis ca da...mia zis dak nu ma impac cu el nu ma mai baga in seama si k o sa ma uite...si mam impacat pe 1.pe13martie a plekt in belgia....si acu ink na venit..desi acum cateva zile neam despartit..din vina mea sau a lui...(eu iam dat papucii)pt k mia zis k acolo in belgia e barman...dar nu e adevarat....mia zis ca are 19 ani..de fapt are 17.mia spus k ii din ...(din orasu meu)dar de fapt e de la tzara....mia zis k a facut liceu dar nui adevarat...mia zis k are permis de conducere(sofer)nui adevarat.ma mintit.am aflat de la alte pers.acum faza e k...cand eram cu el...pe drum cand era cu cativa in preajma lui nu`mi zicea nik...nu ma saluta park am fi fost straini....si cand ne intalnim singuri ne mai pupam imbratisam`....intelegeti voi...numai k.... cand imi da intalnire...in oras in vazu lumii...ma saluta si atata...nik mai mult...io zic ca ii e rusine cu mine.multe persoane miau zis k nul merit...k nu e de bine...k e vagabont...acum mie cam dor de el numai k nu prea pot sa ma impac cu el pt k ma opreste ceva.sunt sigura ca el peste un timp vine la mine si isi cere iertare...acum vb mai pe mess...ne intelegem destul de bine...dak vrea sa ne impacam ce sa fac? va rog sami raspundeti si sa nu ocoliti subiectu`scuzati deranju` ma puteti contacta la id de mess alexandra_love_ivm pwp AR voastre! SA FITI IUBITI!
ale_anda
Postat pe 12 Mai 2009 17:34
si mai invata sa scrii....
aici nu esti pe mess.... trezeste'te la realitate
Diavolyta_
Postat pe 12 Mai 2009 17:34
si ne-am impacat si ne-am despartit, si iar ne-am impacat si iar ne-am despartit si ca ..si ca ....si ca.....si ca te-a mintit si ca ...nu mai stiu ce ...asa si daca te-a mintit in halul asta ,tu ce vrei sa-ti zicem ,fi si tu constienta ca trebuie sa "ii dai papucii " asa cum zici tu
ralu_zar
Postat pe 12 Mai 2009 17:41
. doamne...dac tea mintit asa mult ce mai vrei de la el?daca nu te baga in seama cand iesiti in lume?daca va tot despartiti si impacati asa aiurea?ce castig ai din asta?lasa-l in pace si o sa vezi ca o sa iti fie bine,lasa-l sa te uite,sa faca ce vrea,vezi de tine si gata:P parerea mea
just_me00
Postat pe 12 Mai 2009 17:47
Un baiat care te iubeste nu ii va fi rusine niciodata cu tine...cine te accepta te accepta asa cum esti...!aici trebuie satzi dai seama k nu ii de tine....e un fals si un mincinos...merti ceva mult mai bun decat unu ca si el...!

Postat pe 13 Mai 2009 16:39
am incercat sa citesc tot dar nu am reusit... la varsta aia e momentul cand poti sa te dai mare..da se ascunde de tine pentru ca asa sunt baietii la varsta aia.. in plus.. nu ar trebui sa iti faci probleme pentru ca esti asa de tanara si vine altu, mai bun...fata draga renunta la ideea copilareasca de " azi suntem impreuna, maine ba" ..... sau ... " cand suntem noi 2 te ador cand sunt cu prietenii nu te cunosc"
strunfy
Postat pe 29 Mai 2009 17:08
Eu cred ca nu esti constienta de ceea ce spui. Tu vrei sa spui ca dupa atatea inca te mai gandesti sa-i mai dai o sansa...Maiii fato sunt atatia baieti pe lumea asta...ai sa gasesti unul de 10x mai bun decat el!! Si te rog eu incearca sa te dezobisnuiesti de scrisul asta oribil de messenger cu prescurtari si alete. Scrie cat mai corec..fii tu diferita de altii. Cat despre baiatul ala, ai face bine sa-i dai cu flit si sa iti gasesti pe cineva pe masura, dar care stie sa si aprecieze ce are langa el!! Good luck
kudika031212
Postat pe 29 Mai 2009 20:40
prea multe telenovele dauneaza grav sanatatii ... parerea mea e ca mai ai inca timp sa-ti gasesti dragostea vietii asa ca nu dispera mai fato ... trezeste-te exista multe lucruri pentru care trebuie sa te stresezi cu adevarat ... acel individ este un mitoman care cine stie pe unde umbla ... asa ca ... smile, tomorrow is another day

si exact scoala e pe primul loc ...
ynna26
Postat pe 30 Mai 2009 08:55
la varsta asta dragostea trece mai repede decat un foc de paie
yumy
Postat pe 30 Mai 2009 08:59
De la: ale_anda, la data 2009-05-12 17:29:58buna tuturor...am deskis un nou subiect k am si eu o problema..am sa va spun cam pe scurt...asta vara am cunoscut un baiat pe nume ionutz.neam combinat prin octombrie...si neam despartit la 2 sapt. dupa cateva zile neam impacat din nou.aproape de craciun. pe data de 21 dec` anu trecut neam impacat din nou si a durat o luna si cateva zile dupa care neam despartit din cauza ca el a plekt la tzara la bunici...si nam stiu nik de el...a venit si am stat despartiti...pe data de 1martie anu asta trebuia sai zic daca ne impacam..si iam zis ca da...mia zis dak nu ma impac cu el nu ma mai baga in seama si k o sa ma uite...si mam impacat pe 1.pe13martie a plekt in belgia....si acu ink na venit..desi acum cateva zile neam despartit..din vina mea sau a lui...(eu iam dat papucii)pt k mia zis k acolo in belgia e barman...dar nu e adevarat....mia zis ca are 19 ani..de fapt are 17.mia spus k ii din radauti(din orasu meu)dar de fapt e de la tzara....mia zis k a facut liceu dar nui adevarat...mia zis k are permis de conducere(sofer)nui adevarat.ma mintit.am aflat de la alte pers.acum faza e k...cand eram cu el...pe drum cand era cu cativa in preajma lui nu`mi zicea nik...nu ma saluta park am fi fost straini....si cand ne intalnim singuri ne mai pupam imbratisam`....intelegeti voi...numai k.... cand imi da intalnire...in oras in vazu lumii...ma saluta si atata...nik mai mult...io zic ca ii e rusine cu mine.multe persoane miau zis k nul merit...k nu e de bine...k e vagabont...acum mie cam dor de el numai k nu prea pot sa ma impac cu el pt k ma opreste ceva.sunt sigura ca el peste un timp vine la mine si isi cere iertare...acum vb mai pe mess...ne intelegem destul de bine...dak vrea sa ne impacam ce sa fac? va rog sami raspundeti si sa nu ocoliti subiectu`scuzati deranju` ma puteti contacta la id de mess alexandra_love_ivm pwp AR voastre! SA FITI IUBITI!

si c treaba are toata chestia asta cu moda????
anca0704
Postat pe 30 Mai 2009 09:09
De la: anca0704, la data 2009-05-30 09:09:45
De la: ale_anda, la data 2009-05-12 17:29:58buna tuturor...am deskis un nou subiect k am si eu o problema..am sa va spun cam pe scurt...asta vara am cunoscut un baiat pe nume ionutz.neam combinat prin octombrie...si neam despartit la 2 sapt. dupa cateva zile neam impacat din nou.aproape de craciun. pe data de 21 dec` anu trecut neam impacat din nou si a durat o luna si cateva zile dupa care neam despartit din cauza ca el a plekt la tzara la bunici...si nam stiu nik de el...a venit si am stat despartiti...pe data de 1martie anu asta trebuia sai zic daca ne impacam..si iam zis ca da...mia zis dak nu ma impac cu el nu ma mai baga in seama si k o sa ma uite...si mam impacat pe 1.pe13martie a plekt in belgia....si acu ink na venit..desi acum cateva zile neam despartit..din vina mea sau a lui...(eu iam dat papucii)pt k mia zis k acolo in belgia e barman...dar nu e adevarat....mia zis ca are 19 ani..de fapt are 17.mia spus k ii din radauti(din orasu meu)dar de fapt e de la tzara....mia zis k a facut liceu dar nui adevarat...mia zis k are permis de conducere(sofer)nui adevarat.ma mintit.am aflat de la alte pers.acum faza e k...cand eram cu el...pe drum cand era cu cativa in preajma lui nu`mi zicea nik...nu ma saluta park am fi fost straini....si cand ne intalnim singuri ne mai pupam imbratisam`....intelegeti voi...numai k.... cand imi da intalnire...in oras in vazu lumii...ma saluta si atata...nik mai mult...io zic ca ii e rusine cu mine.multe persoane miau zis k nul merit...k nu e de bine...k e vagabont...acum mie cam dor de el numai k nu prea pot sa ma impac cu el pt k ma opreste ceva.sunt sigura ca el peste un timp vine la mine si isi cere iertare...acum vb mai pe mess...ne intelegem destul de bine...dak vrea sa ne impacam ce sa fac? va rog sami raspundeti si sa nu ocoliti subiectu`scuzati deranju` ma puteti contacta la id de mess alexandra_love_ivm pwp AR voastre! SA FITI IUBITI!

si c treaba are toata chestia asta cu moda????

adica e la moda sa iti lasi id-ul pe kudika
yumy
Postat pe 30 Mai 2009 09:36
De la: yumalai, la data 2009-05-30 09:36:30
De la: anca0704, la data 2009-05-30 09:09:45
De la: ale_anda, la data 2009-05-12 17:29:58buna tuturor...am deskis un nou subiect k am si eu o problema..am sa va spun cam pe scurt...asta vara am cunoscut un baiat pe nume ionutz.neam combinat prin octombrie...si neam despartit la 2 sapt. dupa cateva zile neam impacat din nou.aproape de craciun. pe data de 21 dec` anu trecut neam impacat din nou si a durat o luna si cateva zile dupa care neam despartit din cauza ca el a plekt la tzara la bunici...si nam stiu nik de el...a venit si am stat despartiti...pe data de 1martie anu asta trebuia sai zic daca ne impacam..si iam zis ca da...mia zis dak nu ma impac cu el nu ma mai baga in seama si k o sa ma uite...si mam impacat pe 1.pe13martie a plekt in belgia....si acu ink na venit..desi acum cateva zile neam despartit..din vina mea sau a lui...(eu iam dat papucii)pt k mia zis k acolo in belgia e barman...dar nu e adevarat....mia zis ca are 19 ani..de fapt are 17.mia spus k ii din radauti(din orasu meu)dar de fapt e de la tzara....mia zis k a facut liceu dar nui adevarat...mia zis k are permis de conducere(sofer)nui adevarat.ma mintit.am aflat de la alte pers.acum faza e k...cand eram cu el...pe drum cand era cu cativa in preajma lui nu`mi zicea nik...nu ma saluta park am fi fost straini....si cand ne intalnim singuri ne mai pupam imbratisam`....intelegeti voi...numai k.... cand imi da intalnire...in oras in vazu lumii...ma saluta si atata...nik mai mult...io zic ca ii e rusine cu mine.multe persoane miau zis k nul merit...k nu e de bine...k e vagabont...acum mie cam dor de el numai k nu prea pot sa ma impac cu el pt k ma opreste ceva.sunt sigura ca el peste un timp vine la mine si isi cere iertare...acum vb mai pe mess...ne intelegem destul de bine...dak vrea sa ne impacam ce sa fac? va rog sami raspundeti si sa nu ocoliti subiectu`scuzati deranju` ma puteti contacta la id de mess alexandra_love_ivm pwp AR voastre! SA FITI IUBITI!

si c treaba are toata chestia asta cu moda????

adica e la moda sa iti lasi id-ul pe kudika

pai cum sa fie la moda sa iti dai id-ul p kudik?? si eu dc nu stiam asta??
anca0704
Postat pe 30 Mai 2009 09:56
tipic ..la varsta ta...dar de cratima nu ai auzit?!
roz5blue6lila7
Postat pe 30 Mai 2009 09:59
De la: anca0704, la data 2009-05-30 09:56:13
De la: yumalai, la data 2009-05-30 09:36:30
De la: anca0704, la data 2009-05-30 09:09:45
De la: ale_anda, la data 2009-05-12 17:29:58buna tuturor...am deskis un nou subiect k am si eu o problema..am sa va spun cam pe scurt...asta vara am cunoscut un baiat pe nume ionutz.neam combinat prin octombrie...si neam despartit la 2 sapt. dupa cateva zile neam impacat din nou.aproape de craciun. pe data de 21 dec` anu trecut neam impacat din nou si a durat o luna si cateva zile dupa care neam despartit din cauza ca el a plekt la tzara la bunici...si nam stiu nik de el...a venit si am stat despartiti...pe data de 1martie anu asta trebuia sai zic daca ne impacam..si iam zis ca da...mia zis dak nu ma impac cu el nu ma mai baga in seama si k o sa ma uite...si mam impacat pe 1.pe13martie a plekt in belgia....si acu ink na venit..desi acum cateva zile neam despartit..din vina mea sau a lui...(eu iam dat papucii)pt k mia zis k acolo in belgia e barman...dar nu e adevarat....mia zis ca are 19 ani..de fapt are 17.mia spus k ii din radauti(din orasu meu)dar de fapt e de la tzara....mia zis k a facut liceu dar nui adevarat...mia zis k are permis de conducere(sofer)nui adevarat.ma mintit.am aflat de la alte pers.acum faza e k...cand eram cu el...pe drum cand era cu cativa in preajma lui nu`mi zicea nik...nu ma saluta park am fi fost straini....si cand ne intalnim singuri ne mai pupam imbratisam`....intelegeti voi...numai k.... cand imi da intalnire...in oras in vazu lumii...ma saluta si atata...nik mai mult...io zic ca ii e rusine cu mine.multe persoane miau zis k nul merit...k nu e de bine...k e vagabont...acum mie cam dor de el numai k nu prea pot sa ma impac cu el pt k ma opreste ceva.sunt sigura ca el peste un timp vine la mine si isi cere iertare...acum vb mai pe mess...ne intelegem destul de bine...dak vrea sa ne impacam ce sa fac? va rog sami raspundeti si sa nu ocoliti subiectu`scuzati deranju` ma puteti contacta la id de mess alexandra_love_ivm pwp AR voastre! SA FITI IUBITI!

si c treaba are toata chestia asta cu moda????

adica e la moda sa iti lasi id-ul pe kudika

pai cum sa fie la moda sa iti dai id-ul p kudik?? si eu dc nu stiam asta??

pentru ca tu lipsesti de la orele esentiale de moda
yumy
Postat pe 30 Mai 2009 10:06
mii d scuze!! promit sa nu mai lipsesc!!
anca0704
Postat pe 30 Mai 2009 10:09
De la: ale_anda, la data 2009-05-12 17:29:58buna tuturor...am deskis un nou subiect k am si eu o problema..am sa va spun cam pe scurt...asta vara am cunoscut un baiat pe nume ionutz.neam combinat prin octombrie...si neam despartit la 2 sapt. dupa cateva zile neam impacat din nou.aproape de craciun. pe data de 21 dec` anu trecut neam impacat din nou si a durat o luna si cateva zile dupa care neam despartit din cauza ca el a plekt la tzara la bunici...si nam stiu nik de el...a venit si am stat despartiti...pe data de 1martie anu asta trebuia sai zic daca ne impacam..si iam zis ca da...mia zis dak nu ma impac cu el nu ma mai baga in seama si k o sa ma uite...si mam impacat pe 1.pe13martie a plekt in belgia....si acu ink na venit..desi acum cateva zile neam despartit..din vina mea sau a lui...(eu iam dat papucii)pt k mia zis k acolo in belgia e barman...dar nu e adevarat....mia zis ca are 19 ani..de fapt are 17.mia spus k ii din radauti(din orasu meu)dar de fapt e de la tzara....mia zis k a facut liceu dar nui adevarat...mia zis k are permis de conducere(sofer)nui adevarat.ma mintit.am aflat de la alte pers.acum faza e k...cand eram cu el...pe drum cand era cu cativa in preajma lui nu`mi zicea nik...nu ma saluta park am fi fost straini....si cand ne intalnim singuri ne mai pupam imbratisam`....intelegeti voi...numai k.... cand imi da intalnire...in oras in vazu lumii...ma saluta si atata...nik mai mult...io zic ca ii e rusine cu mine.multe persoane miau zis k nul merit...k nu e de bine...k e vagabont...acum mie cam dor de el numai k nu prea pot sa ma impac cu el pt k ma opreste ceva.sunt sigura ca el peste un timp vine la mine si isi cere iertare...acum vb mai pe mess...ne intelegem destul de bine...dak vrea sa ne impacam ce sa fac? va rog sami raspundeti si sa nu ocoliti subiectu`scuzati deranju` ma puteti contacta la id de mess alexandra_love_ivm pwp AR voastre! SA FITI IUBITI!



zau, chiar vrei sa te impaci cu el?
SugarBubbles
Postat pe 30 Mai 2009 11:46
nu pot sa vad pozele mele dece pote cinva sami spuna ce sa fac
nefertiti_30
Postat pe 31 Mai 2009 16:41
Offff,citesc si parca nu-mi vine sa cred ochilor....
Ai o varsta frumoasa,esti tanara,ai viata inainte...Chiar trebuie sa te cramponezi de primul baiat care iti iese inainte ???
Mai ai de copilarit - din toate punctele de vedere,crede-ma,nu vreau sa te jignesc,nu am de ce,insa ceea ce spui tu aici...

Esti la varsta cand - iarta-ma ca iti spun - crezi ca tot ce zboara se mananca,tu vezi-ti de scoala,fa-ti un viitor,baieti sunt slava domnului si fete la fel,insa nu ai inca varsta necesara unei gandiri mature,si tare mi-e teama sa nu calci in pacat...

Nu spune nimeni sa nu ai prieten,doamne fereste,adolescenta e varsta cea mai frumoasa,insa ai grija ce prieteni iti alegi...
Evita in viata ta,fugi - de mincinosi,de lasi,de oameni care nu au simtul responsabilitatii !!!
Floare_de_castan
Postat pe 31 Mai 2009 17:16
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-12 17:34:30si mai invata sa scrii....
aici nu esti pe mess.... trezeste'te la realitate


ia-o mai usor draga ca asta e dintre alea mai "rasarite"..sunt altele si mai rau
arhanghel
Postat pe 31 Mai 2009 17:30
nimeni nu iti poate spune ce sa faci,alegerea iti apartine.totusi relatia a inceput cu prea multa minciuna si prea multe despartiri.deschide ochii bine si incearca sa-l cunosti mai bine inainte de a te implik serios.
kudika025722
Postat pe 1 Iunie 2009 08:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat timp tine o dragoste adevarata? doar in primii ani de relatie...sau si dupa casatorie......... 17 De la: kudika191501 27 Iunie 2010 19:19
buna 1 De la: gabitza44 4 August 2009 21:07
indemnizatia de crestere a copilului 2 De la: kudika515088 18 Noiembrie 2013 11:13
nush ce sa cred! 10 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 11:09
ajutor :( 7 De la: _3_Zina 15 Octombrie 2012 16:02