Setari Cookie-uri

sa il iert?????

mi-e greu sa deschid acst subiect dar o voi face!!!!am o relatie de mai mult timp.....problrmaa este in felul urmator:prietenul meu este foarte gelos si incearca sa ma controleze in orice fac:imi verifica telefonul,mailul ma suna toata ziua,pot sa zic ca este obsedat.O chestie cat de mica daca i-o ascund incepe scandalul............cu cateva zile in urma m-a sunat un amic (care de fapt iii cam place de mine si pe care el nu il suporta)eu nu am vazut apelul pe telefon si nici nu mai aveam nr lui.Atumci cand prietenul meu a verificat apelurile de pe telefon a gasit nr lui si-a inceput sa ma ia la intrebari si de aici a inceput scandalul.........................................greseala fatala a fost ca m-a lovit.ma doare enorm ca s-a ajuns la chestii de acestea...il iubesc si nu la-as insela cu nimeni dar el nu ma crede.nu stiu daca mai pot sa mai las de la mine.totusi sa il iert?????
1dana2
Postat pe 12 Mai 2009 23:49
NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Da'ti seama ce'o sa'ti faca daca ai sa te casatoresti cu el... o sa ajungi sa'ti ceri voie sa te duci si pan' la baie... daca de pe acum se poarta asa....
Fugi cat te tin picioarele si nu mai privi inapoi
Diavolyta_
Postat pe 12 Mai 2009 23:59
putina gelozie nu strica....dar in cazul tau deja e prea mult
ralu_zar
Postat pe 13 Mai 2009 00:02
ce spuneai mai demult de prietenu' tau?? ai uitat?? unde'i iubirea acu'??

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20852/ce-sa-fac-sa-raman-cu-el-sau-sa-ma-despart/1.html

Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 00:09
De la: 1dana2, la data 2009-05-12 23:49:24mi-e greu sa deschid acst subiect dar o voi face!!!!am o relatie de mai mult timp.....problrmaa este in felul urmator:prietenul meu este foarte gelos si incearca sa ma controleze in orice fac:imi verifica telefonul,mailul ma suna toata ziua,pot sa zic ca este obsedat.O chestie cat de mica daca i-o ascund incepe scandalul............cu cateva zile in urma m-a sunat un amic (care de fapt iii cam place de mine si pe care el nu il suporta)eu nu am vazut apelul pe telefon si nici nu mai aveam nr lui.Atumci cand prietenul meu a verificat apelurile de pe telefon a gasit nr lui si-a inceput sa ma ia la intrebari si de aici a inceput scandalul.........................................greseala fatala a fost ca m-a lovit.ma doare enorm ca s-a ajuns la chestii de acestea...il iubesc si nu la-as insela cu nimeni dar el nu ma crede.nu stiu daca mai pot sa mai las de la mine.totusi sa il iert?????

Nu. Deoarece a dat in tine-nu exista scuza pentru asta si fiindca gelozia a facut din el un obsedat de idea de a verifica tot ce faci...
Dar poate tu faci parte din randul femeilor care au nevoie de a fi controlate si care iarta o palma sau un sut in c*...asa incepe calvarul violentei intr-o relatie...Deci tu stii din care categorie faci parte si la ce situatii vrei sa te complaci pe viitor.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Mai 2009 00:41
Si ex-ul mau avea obiceiuri asemanatoare(sa ma controleze).A inceput prin controlul telefonului,mailului,intr-o zi l-am surprins scotocindu-mi prin sertare,apoi a incerrcat sa imi interzica sa mai ies in oras cu prietenele mele pe motiv ca nu ies la suc si de fapt ma duc la agatat.Incerca sa-mi controleze viata ca asa a vazut ca face tacso cu masa si cica asa trebuie sa faca barbatul. Concluzia:i-am dat papucii si mi-am gasit un baiat care sa ma merite.
norocul fostului a fost ca nu a indraznit sa dea in mine ca altfel il lua dracu!Eu zic sa-l trimiti in origini si sa nu te mai impaci cu el oricate promisiuni ca se schimba,iubeste,regreta,etc., ti-ar face.Ai o viata si trebuie sa ti-o traiesti fericita,nu chinuita de un cretin!
deea_20
Postat pe 13 Mai 2009 00:52
ehhh daca i-ai permis!
si apoi lasa draga ca daca nu stie tot..are cele mai multe sanse sa traiasca mai mult
eu una nu m-as impaca cu el
coffeeta
Postat pe 13 Mai 2009 09:34
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 09:34:31ehhh daca i-ai permis!
si apoi lasa draga ca daca nu stie tot..are cele mai multe sanse sa traiasca mai mult
eu una nu m-as impaca cu el


aici erai,ha?te-am prins da repede sa te tzuc pana nu apare lauriciu sa ne certe ca ne mozolim pe toate topicele

aaaaaaaaaa da lasa-l nu merita sa-si gaseasca una la fel ca el si vor trai fericitzi pana la adanci batranetzi
donttouch
Postat pe 13 Mai 2009 09:43
De la: donttouch, la data 2009-05-13 09:43:16
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 09:34:31ehhh daca i-ai permis!
si apoi lasa draga ca daca nu stie tot..are cele mai multe sanse sa traiasca mai mult
eu una nu m-as impaca cu el


aici erai,ha?te-am prins da repede sa te tzuc pana nu apare lauriciu sa ne certe ca ne mozolim pe toate topicele

aaaaaaaaaa da lasa-l nu merita sa-si gaseasca una la fel ca el si vor trai fericitzi pana la adanci batranetzi


poopicei
coffeeta
Postat pe 13 Mai 2009 10:15
fata hotarastete ori te bate si e gelos ori parintii tai nu-l vor?? hotarastete si sa ne anunti si pe noi sa stim ce sa-ti spunem k ai deschis 2 topicuri aceeasi problema cauze diferite....
bruneagra25
Postat pe 13 Mai 2009 10:20
De la: bruneagra25, la data 2009-05-13 10:20:07fata hotarastete ori te bate si e gelos ori parintii tai nu-l vor?? hotarastete si sa ne anunti si pe noi sa stim ce sa-ti spunem k ai deschis 2 topicuri aceeasi problema cauze diferite....


stai bruneagro ca-i ceatza si in capul ei..ia-o usor ca se sparie
coffeeta
Postat pe 13 Mai 2009 10:26
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 10:26:19
De la: bruneagra25, la data 2009-05-13 10:20:07fata hotarastete ori te bate si e gelos ori parintii tai nu-l vor?? hotarastete si sa ne anunti si pe noi sa stim ce sa-ti spunem k ai deschis 2 topicuri aceeasi problema cauze diferite....


stai bruneagro ca-i ceatza si in capul ei..ia-o usor ca se sparie


coffeto,te-am urmarit si ete ca te vazui,intrai,belii ochii si of corse
matracucu
Postat pe 13 Mai 2009 10:29
De la: just_laura, la data 2009-05-13 10:29:56
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 10:26:19
De la: bruneagra25, la data 2009-05-13 10:20:07fata hotarastete ori te bate si e gelos ori parintii tai nu-l vor?? hotarastete si sa ne anunti si pe noi sa stim ce sa-ti spunem k ai deschis 2 topicuri aceeasi problema cauze diferite....


stai bruneagro ca-i ceatza si in capul ei..ia-o usor ca se sparie


coffeto,te-am urmarit si ete ca te vazui,intrai,belii ochii si of corse


sunt cam scumpa la vedere si cam alunecoasa
coffeeta
Postat pe 13 Mai 2009 11:24
De la: coffeeta, la data 2009-05-13 10:26:19
De la: bruneagra25, la data 2009-05-13 10:20:07fata hotarastete ori te bate si e gelos ori parintii tai nu-l vor?? hotarastete si sa ne anunti si pe noi sa stim ce sa-ti spunem k ai deschis 2 topicuri aceeasi problema cauze diferite....


stai bruneagro ca-i ceatza si in capul ei..ia-o usor ca se sparie

pai mai cofee ma induce in eroare si nu mai stiu ce sa-i raspund... neatza pupicei
bruneagra25
Postat pe 14 Mai 2009 09:02
De la: bruneagra25, la data 2009-05-13 10:20:07fata hotarastete ori te bate si e gelos ori parintii tai nu-l vor?? hotarastete si sa ne anunti si pe noi sa stim ce sa-ti spunem k ai deschis 2 topicuri aceeasi problema cauze diferite....

asta incerc sa fac....nu ma asteptam la reactia lui noi nu am luat in seama ce zic parintii!!!nu prea avem treaba cu ei !!!acum ne+am despartit temporar sa vedem cum decurg lucrurile
1dana2
Postat pe 14 Mai 2009 09:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cu cine ma potrivesc ? eu sunt scorpion... 27 De la: katwoman 13 Mai 2009 13:31
Seria 7 si iubitul meu 119 De la: dandanaua_reloaded 4 Iulie 2009 19:03
ma poate ajuta si pe mine cineva? 6 De la: doi_ochi_caprui 14 Septembrie 2011 17:06
Ghicitoare Buzau 1 De la: kudika163129 7 Aprilie 2010 10:49
help me! 13 De la: ella_c 21 Aprilie 2010 10:05