Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre barbatul din zodia taur?

astept parerile voastre
ingerasul_noptii
Postat pe 14 Mai 2009 21:18
uneori e cam prost
yumy
Postat pe 14 Mai 2009 21:22
e iubitor barbatul taur?poti avea incredere in el?
ingerasul_noptii
Postat pe 14 Mai 2009 21:40
Am avut un prieten taur, 3 ani...si nu imi mai trebuie!
Si toti barbatii tauri pe care i-am cunoscut de-a lungul timpului sunt le fel....dar depinde si de personalitatea ta.
Si da, taurii sunt iubitori dar uneori asta nu e de ajuns ca sa nu le mai vezi celelalte defecte, care zic eu...sunt multe!
IMF
Postat pe 27 Mai 2009 10:37
Am stat si eu vreun an cu un tip taur. A fost ok tipu... in afara de faptu ca e era mai tot timpu sub influenta diferitor substante, e cam idiot, taran si usor idiot. Nu-mi amintesc ca intr-un an sa fi facut prea multe impreuna... E bun la pat in schimb... tipu cu care am iesit.

Ideea e ca oamenii sunt cum sunt datorita personalitatii si nu a zodiei. :D sooo... incerca tipu' si las zodia. E posibil sa nu se identifice.
lexxy_me
Postat pe 1 August 2009 19:39
Buni la pat
jaqueline29
Postat pe 1 August 2009 20:51
eu sunt gemeni..si niciodata nu m`am inteles cu baietii tauri ...plus de asta,,sunt egoisti cat pot ei de mult...
sm0keAlot
Postat pe 3 August 2009 21:36
si eu sunt gemeni si stau cu un taur de 8 luni....nu e taran sub nicio forma..(asta pt ca zicea cineva mai sus ca asa ar putea fi), egoist nici macar....iubeste dar nu foarte mult ca are impresia ca ce e mult strica iar eu sunt o fire mai iubitoare de fel..cer iubire mai mult ca orice.Isi respecta foarte mult prietenii atat de mult incat m-ar lasa pe mine fara niciun regret pentru ei...tine cont de parerea celui de langa el insa nu lasa sa se observe dar in timp tot se vede o schimbare.Iar de cele mai multe ori face pe durul insa este doar o fata de a lui..ca doar e taur si e usor de enervat!!vede imediat rosu in fata ochilor. Intotdeauna trebuie sa zici ca ei chiar daca nu au nici macar un pic de dreptate, da-le satisfactia...adevarul o sa il afle ei mai incolo dar nici macar atunci nu iti vor da dreptate.
In ciuda a toate astea si cred foarte mult in zodii...nu intotdeauna se potrivesc depinde foarte mult si de personalitate.
omidutu
Postat pe 3 August 2009 21:48
hello ingerasule eu sunt gabi


am intrebare care dintre voi are un prieten nesuferit
ca eu eam unul care lau apucat fitele si ghici e taur
gabidulgabster1
Postat pe 3 August 2009 21:52
Hey..sh eu am stat ku un tip 4 ani...neam inteles ft byne..sh..chiar nu era taran..sub niki o forma...sh..sunt chiar iubitori..intelegatori..sh..iti da sprijinul lor..in toate..sunt foarte incapatzanatzi...si..trebuie sa iasa mereu cum vor ei..da..depinde..k..eu sunt capricorn..sh..neam inteles byne...poop:*
Myss_Anna_Delyss
Postat pe 7 August 2009 00:20
pfff....eu sunt gemeni..si niciodata nu mam inteles cu baietii tauri...pentru k..sunt egoisti,...indiferenti..nu au rabdare sa cunoasca lumea...si multe alte chestii..care nu sunt de bine...(cauta pe acvaria.ro sau .com nu mai stiu exact...)si o sa gasesti tot ce vrei despre tauri si alte zodii;;)
sm0keAlot
Postat pe 8 August 2009 18:50
ba ca-s buni ba ca nu-s buni ,depinde de caracterul fiecarui persoana ..poti intalni tauri cu care sa te intelegi si tauri cu care sa nu te intelegi .....mai depinde si de norocul fiecaruia..




eu prefer VARSATORII caci se varsa in Marea Neagra
gugulina74
Postat pe 10 August 2009 09:44
zau asa femeie, crezi ca sunt doar 12 tipuri de barbati pe lume ? pt fiecare zodie? (acu e posibil sa fie 13 zodii, deci a mai aparut o categorie de barbati..)

mi se umfla ficatu cand v-aud cu zodiile. ia nu te mai intreba cum e zodia lui si vezi cum e el defapt.
baiat_anonim
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:51
De la: gugulina74, la data 2009-08-10 09:44:33ba ca-s buni ba ca nu-s buni ,depinde de caracterul fiecarui persoana ..poti intalni tauri cu care sa te intelegi si tauri cu care sa nu te intelegi .....mai depinde si de norocul fiecaruia..

ca sa poata iubi nevasta au nevoie de bani, sa stie ca au asigurat pentru multa vreme portofelul plin
sunt foarte gelosi, te urmaresc tot timpul si au nevoie de asigurari din partea nevestei ca nu vor renunta la ei
sunt forte buni la pat, sexul este foarte important, daca sotia nu le da ce vor ei cauta in alta parte. reciproca nu este valabila. prin sex se poate imblanzi
nu sunt politicosi, nu le place sa fie ingraditi,
poti negocia cu ei, daca face o promisiune 50% se tine de ea

stau de 15 ani cu un taur, a renuntat la multe ca sa raman cu el, cel mai tare il sperie nesiguranta casniciei, cand spun cuvantul divort parca ii dau cu tamaie la nas, nu mai zice nimic, ascuta tot ce spun, sex cat incape si daca nu are devine violent, zgarcit, foarte zgarcit, dar nu renunta niciodata la mancare si placeri
NU IMI PARE RAU PENTRU ACESTI ANI, m-a adus cu picioarele pe pamant
kudika052625
Postat pe 8 Octombrie 2009 09:49
Nu e vorba ca exista numai 12 tipuri de barbati pe lume, este ideea pur si simplu ca multe caracteristici ale zodiei din care face parte un anumit numar de persoane se regasesc in comportamentul acestora. Cat despre tauri, ca si caracteristici tipice sunt foarte nervosi, se enerveaza extrem de repede fie ca au sau nu motiv intemeiat. Incapatanati sunt, au dreptate si cand nu au...nu-i bai, u fa cum e bine si in final daca ai dreptate tot ca tine va iesi. Nu sunt zgarciti, sunt extrem de afectuosi, partea intima e minunata mai ales cand simti si fluturasi in stomac, sunt justi si daca te iubesc realmente ajung sa fie si fideli.! Agreeaza mancarea buna si surprizele....sexy sa le zicem;)...mult succes!!! Acum concentreaza-te la relatia voastra, descoperiti-va reciproc si faceti-o frumoasa!!!!
coatina
Postat pe 8 Octombrie 2009 17:36
sunt cei mai buni barbati....foarte buni la pat,iubitori,familisti convinsi dar in acelasi timp foarte gelosi si incapatanati:).Nu cred ca trebuie sa ne luam dupa zodie sa criticam o persoana,anumite caracteristici se potrivesc tuturor in zodia respectiva dar asta nu inseamna ca toti sunt la fel...Eu sunt zodia fecioarei si ma inteleg cel mai bine cu taurii:)good luck!!!
amy84
Postat pe 8 Octombrie 2009 20:11
Incapatinati,posesivi,gelosi,mincinosi niciodata sa nu ai incredere in ei,buni la pat ,familisti,nu recunosc adevarul niciodata.......................si umbla din floare n floare
kudika071648
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:58
egoisti, indiferenti si mincinosi.....buni la pat si buni de gura..... carismatici si perversi!!
kudika086960
Postat pe 28 Noiembrie 2009 21:20
eu sant taur si da e adevarat avem o gramada de defecte;gelozie,posesivitate ,zgarciti nu santem doar calculati cu banii si nu numai.femeia capabila sa cucereasca un taur trebuie sa fie sincera suta la suta la cea mai mica minciuna va va trece in alt folder
kudika501573
Postat pe 26 Ianuarie 2012 23:39
De la: kudika501573, la data 2012-01-26 23:39:53eu sant taur si da e adevarat avem o gramada de defecte;gelozie,posesivitate ,zgarciti nu santem doar calculati cu banii si nu numai.femeia capabila sa cucereasca un taur trebuie sa fie sincera suta la suta la cea mai mica minciuna va va trece in alt folder

Ce bine,nu vroiam sa scot eu de la reanimare topicul asta:))Si eu am avut un iubit taur,eii..toate ca toate,dar oare toti sunt buni la pat?:))Prea intalnita caracteristica asta
kudika514615
Postat pe 11 Martie 2012 23:11
De la: kudika514615, la data 2012-03-11 23:11:48
De la: kudika501573, la data 2012-01-26 23:39:53eu sant taur si da e adevarat avem o gramada de defecte;gelozie,posesivitate ,zgarciti nu santem doar calculati cu banii si nu numai.femeia capabila sa cucereasca un taur trebuie sa fie sincera suta la suta la cea mai mica minciuna va va trece in alt folder

Ce bine,nu vroiam sa scot eu de la reanimare topicul asta:))Si eu am avut un iubit taur,eii..toate ca toate,dar oare toti sunt buni la pat?:))Prea intalnita caracteristica asta




Buni la pat ! Poate asa cred ei,crezinduse in sinea lor "bicul comunal".Stai linistita,nu zodia caracterizeaza un barbat!?
Titanika
Postat pe 11 Martie 2012 23:25
De la: kudika514615, la data 2012-03-11 23:11:48
De la: kudika501573, la data 2012-01-26 23:39:53eu sant taur si da e adevarat avem o gramada de defecte;gelozie,posesivitate ,zgarciti nu santem doar calculati cu banii si nu numai.femeia capabila sa cucereasca un taur trebuie sa fie sincera suta la suta la cea mai mica minciuna va va trece in alt folder

Ce bine,nu vroiam sa scot eu de la reanimare topicul asta:))Si eu am avut un iubit taur,eii..toate ca toate,dar oare toti sunt buni la pat?:))Prea intalnita caracteristica asta
Titanika
Postat pe 11 Martie 2012 23:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Copilarie sau Seriozitate?! 1 De la: kudika_14236 16 August 2012 19:06
Buna! 5 De la: kudika_964856 10 Mai 2014 14:32
buna 2 De la: ionenicole 24 Noiembrie 2008 10:32
Iubirea fata de Dumnezeu si aproapele nostru, mai este? 40 De la: ioanageorgiuADY 23 Martie 2009 11:43
fosta iubita 34 De la: luyyzz 1 Iunie 2009 18:04