Setari Cookie-uri

RASA MASCULINA

De la: blacka, la data 2009-05-17 17:19:33
De la: amr2009, la data 2009-05-17 17:13:51
De la: blacka, la data 2009-05-17 16:44:50
De la: amr2009, la data 2009-05-17 16:21:29SEX? Unde? Unde?

al draq duci lipsa..


Al naibii te mai freaca grija.....


de frecat doar tu poti fi frecata...iar prin raspunsul tau se vede ca saraca de tine duci lipsa tare....femeia ne foot u t a inebuneste..........la tine deja boala se manifesta...tragic,la o varsta asa de frageda///






Bine Dana. Cum spui tu.
amr2009
Postat pe 17 Mai 2009 17:22
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-05-17 17:16:47Cu prostul nescolarizat
Te lupti un pic si ai scapat
Dar duci o lupta colosala
Cu prostul care are scoala



esti cea mai originala matza razboinica ti-am spus ca mintea ta nu ar putea sa scoata ceva inteligent nici intr-o 100 de ani... ce sa iti mai spun..sau sa iti recomand...eventual un transplant de creier...macar treci si tu de la creier de furnica la creier de pisica razboinica .....esti praf...
blacka
Postat pe 17 Mai 2009 17:22
parca era vorba ca topicul acesta nu-i pentru cearta...
Lucia1971
Postat pe 17 Mai 2009 17:25
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 17:25:36parca era vorba ca topicul acesta nu-i pentru cearta...



Da' cin' se cearta?
amr2009
Postat pe 17 Mai 2009 17:26
un EL si-o EA...
Lucia1971
Postat pe 17 Mai 2009 17:27
este vina mea ...pisicutza razboinica e suparata pe mine de ieri,poate ca oi fi un misogin in ochii ei...na..fiecare cu parerea lui...gata nu mai ripostez
blacka
Postat pe 17 Mai 2009 17:28
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 17:27:37un EL si-o EA...


Pai bine....Care EL? Ca EL zice ca de fapt e o EA.......
amr2009
Postat pe 17 Mai 2009 17:28
De la: amr2009, la data 2009-05-17 17:28:49
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 17:27:37un EL si-o EA...


Pai bine....Care EL? Ca EL zice ca de fapt e o EA.......


eu sunt acel EL si nu am spus niciodata ca sunt o EA,atata timp cat fac pipi din picioare raman la categoria celor de gen masculin,cand o sa imi pice jukaria o sa o dau la obiecte pierdute si stau o saptamana la genul neutru,daca nu o gasesc trec la genul feminin,cu conditia sa ma primiti
blacka
Postat pe 17 Mai 2009 17:33
Tu blacka, baga-ti tetina in gura si taci.
kudika023770
Postat pe 17 Mai 2009 17:34
De la: blacka, la data 2009-05-17 17:33:45
De la: amr2009, la data 2009-05-17 17:28:49
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 17:27:37un EL si-o EA...


Pai bine....Care EL? Ca EL zice ca de fapt e o EA.......


eu sunt acel EL si nu am spus niciodata ca sunt o EA,atata timp cat fac pipi din picioare raman la categoria celor de gen masculin,cand o sa imi pice jukaria o sa o dau la obiecte pierdute si stau o saptamana la genul neutru,daca nu o gasesc trec la genul feminin,cu conditia sa ma primiti

Cateva rectificari. Si noi femeile putem face pipi in picioare daca vrem asta, iar daca vrei sa treci la femei, noi n-avem decat o conditie: stii sa faci prajituri?
Lucia1971
Postat pe 17 Mai 2009 17:37
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 17:37:18
De la: blacka, la data 2009-05-17 17:33:45
De la: amr2009, la data 2009-05-17 17:28:49
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 17:27:37un EL si-o EA...


Pai bine....Care EL? Ca EL zice ca de fapt e o EA.......


eu sunt acel EL si nu am spus niciodata ca sunt o EA,atata timp cat fac pipi din picioare raman la categoria celor de gen masculin,cand o sa imi pice jukaria o sa o dau la obiecte pierdute si stau o saptamana la genul neutru,daca nu o gasesc trec la genul feminin,cu conditia sa ma primiti

Cateva rectificari. Si noi femeile putem face pipi in picioare daca vrem asta, iar daca vrei sa treci la femei, noi n-avem decat o conditie: stii sa faci prajituri?

si noi putem face pipi din sezut iar la prajituri nu prea ma descurc...
blacka
Postat pe 17 Mai 2009 17:39
De la: kudika023770, la data 2009-05-17 17:34:23Tu blacka, baga-ti tetina in gura si taci.


nenea...nu ma mai cert cu nimeni...nu are rost am observat ca aici daca deschizi un topic,doar 5% sunt la subiect asa ca nu imi bat capul cu restul 95% prinre care esti si tu
blacka
Postat pe 17 Mai 2009 17:41
pentru ca fiecare dintre noi am avut o deceptie la un moment dat,avem tendinta sa generalizam...
dupa aceasta deceptie toti vom crede si vom spune ca "toti/toate sunt la fel..."... prima chestie care se intampla de obicei este de a ne izola,sau de a deven mai rai cu ceilalti care vor urma!!!
nu este nicio diferenta majora intre un barbat si o femeie intr o relatie,pana la urma unul din ei va rani...si va pleca...sau va fi parasit!!! iar despre rasa masculina ce pot sa spun,din tot ce am observat eu,este ca un barbat trece mult mai greu decat o femeie peste o relatie esuata!!! cel putin eu am vazut mai multi baieti care sufereau f mult decat o fata care suferea la un moment iar peste cateva saptamani/luni nu si mai amintea
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Mai 2009 17:54
eu sincer nu inteleg importanta acestui topic

blacka pls explica-mi si mie care e scopul topicului....vrei sa ne scriem parerile despre barbati?

ce as putea eu un barbat sa scriu despre barbati.

da suntem dificili de multe ori dar si femeile sunt dificile si catedodata ne vine sa ne spargem capetele dar pana la urma totul se termina cu un MAKE UP SEX.
anderson
Postat pe 18 Mai 2009 01:09
De la: anderson, la data 2009-05-18 01:09:02eu sincer nu inteleg importanta acestui topic

blacka pls explica-mi si mie care e scopul topicului....vrei sa ne scriem parerile despre barbati?

ce as putea eu un barbat sa scriu despre barbati.

da suntem dificili de multe ori dar si femeile sunt dificile si catedodata ne vine sa ne spargem capetele dar pana la urma totul se termina cu un MAKE UP SEX.

bestiutza_relouded
Postat pe 18 Mai 2009 01:15
rasa masculina ? , ceva ma duce cu gandul la niste persoane care vorbeau de rasa ariana , maine poimine incepe si cu alte rasisme mai urate ce multi distrusi sunt pe lumea asta

si sa fiu on topic
avantaje : nimic nu e imposibil atata timp cat ai vointa
dezavantaje : doar daca si le fac ei
SweetDadyD
Postat pe 18 Mai 2009 09:22
Este totusi o diferenta.
kudika023770
Postat pe 18 Mai 2009 13:57
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-17 17:54:09pentru ca fiecare dintre noi am avut o deceptie la un moment dat,avem tendinta sa generalizam...
dupa aceasta deceptie toti vom crede si vom spune ca "toti/toate sunt la fel..."... prima chestie care se intampla de obicei este de a ne izola,sau de a deven mai rai cu ceilalti care vor urma!!!
nu este nicio diferenta majora intre un barbat si o femeie intr o relatie,pana la urma unul din ei va rani...si va pleca...sau va fi parasit!!! iar despre rasa masculina ce pot sa spun,din tot ce am observat eu,este ca un barbat trece mult mai greu decat o femeie peste o relatie esuata!!! cel putin eu am vazut mai multi baieti care sufereau f mult decat o fata care suferea la un moment iar peste cateva saptamani/luni nu si mai amintea


si daca am avut mai multe deceptii?
_fantoma_
Postat pe 18 Mai 2009 14:17
Nevasta il ajuta doar sa se spele pe degete.
kudika023770
Postat pe 18 Mai 2009 18:42
De la: SweetDadyD, la data 2009-05-18 09:22:45rasa masculina ? , ceva ma duce cu gandul la niste persoane care vorbeau de rasa ariana , maine poimine incepe si cu alte rasisme mai urate ce multi distrusi sunt pe lumea asta

vezi ca acus te face si pe tine prost sau te cadoriseste cu epitete care mai de care mai colorate
kitty_krieger
Postat pe 19 Mai 2009 01:11
Bebelush mic si frumos, chestia cu topicul am observat-o si eu.De aceea scriu mai mult off decat in.Si uite ca nu ma blesteama nimeni si cred ca am sa prind suta de ani.
kudika023770
Postat pe 19 Mai 2009 06:35
De la: anderson, la data 2009-05-18 01:09:02eu sincer nu inteleg importanta acestui topic

blacka pls explica-mi si mie care e scopul topicului....vrei sa ne scriem parerile despre barbati?

ce as putea eu un barbat sa scriu despre barbati.

da suntem dificili de multe ori dar si femeile sunt dificile si catedodata ne vine sa ne spargem capetele dar pana la urma totul se termina cu un MAKE UP SEX.




uite la tine "eu un barbat" u degeaba esti barbat ca mintea o ai de femeie..asa ca mai "gigolo"treaba cu 2 stii u ......dute si plimba-te pta a te maturiza hai sa traiesti pa
mickyyo_parintele
Postat pe 19 Mai 2009 10:12
De la: anderson, la data 2009-05-18 01:09:02eu sincer nu inteleg importanta acestui topic

blacka pls explica-mi si mie care e scopul topicului....vrei sa ne scriem parerile despre barbati?

ce as putea eu un barbat sa scriu despre barbati.

da suntem dificili de multe ori dar si femeile sunt dificile si catedodata ne vine sa ne spargem capetele dar pana la urma totul se termina cu un MAKE UP SEX.

u te mai gandesti si la altceva decat sex??? de exp dak ea este bolnava, sa spunem si nu se poate MAKE UP SEX ce faci???
bruneagra25
Postat pe 19 Mai 2009 10:21
De la: kudika023770, la data 2009-05-17 14:23:23Ce sunt barbatii? Niste nesimtiti.Se pare ca sunt de origine extraterestra si apar si dispar din viata unei femei ca un ozn.Partea cea mai imputita, este ca nu se spala pe picioare, ceea ce in majoritatea cazurilor, cam99% constituie motiv de divort sau de crima.Depinde de nivelul tehnologic atins de societatile feminine.Contrar parerii comune, nu aduc nici un avantaj intr-o relatie de cuplu: Tot femeia face curat in casa, spala rufe, face mancare si duce copiii la gradinita.Barbatii nu stau decat in fata televizorului, sa vada meciul Steaua cu Dinamo, sau Cronica Carcotasilor.Cand ai nevoie de ei, ii gasesti in mod sigur la carciuma cu prietenii, sau in fotoliu, citind ziarul Click, Cancan sau Libertatea.Uneori se folosesc de calculator, dar nu ca sa faca ceva serios, ci sa se uite la dosarele XXX, sa joace diferite jocuri cretine si sa agate muieri prostute pe matrimoniale.Uneori, produsul acesta se vinde si se cumpara expirat.Este plin de defecte, nu ai baza ca va functiona perfect, si sta slab la capitolul memorie, fiind descoperit in cele mai neobisnuite locuri si distanta fata de casa, in niste anturaje ca ti se ridica parul pe picioare.




HMMMM deja aici nu pot sa tac si trebuie sa vb urat mai p i s a t o da cum de iti permiti sa generalizezi asa barbati care pana la urma, unii te-au f u t u t si pe tine ....stii ceva mamaie vb la adresa barbati-lor ce iai avut si nu generaliza ca ma p is pe creierul tau de c u r v a ce esti.UITE ma la ea panarama draculuii daca ea nu stie sa se spele pe picioare vb de noi ...spala-ti ma bran za dintre picioare si apoi vb de barbati...
mickyyo_parintele
Postat pe 19 Mai 2009 10:23
De la: kudika023770, la data 2009-05-17 14:23:23Ce sunt barbatii? Niste nesimtiti.Se pare ca sunt de origine extraterestra si apar si dispar din viata unei femei ca un ozn.Partea cea mai imputita, este ca nu se spala pe picioare, ceea ce in majoritatea cazurilor, cam99% constituie motiv de divort sau de crima.Depinde de nivelul tehnologic atins de societatile feminine.Contrar parerii comune, nu aduc nici un avantaj intr-o relatie de cuplu: Tot femeia face curat in casa, spala rufe, face mancare si duce copiii la gradinita.Barbatii nu stau decat in fata televizorului, sa vada meciul Steaua cu Dinamo, sau Cronica Carcotasilor.Cand ai nevoie de ei, ii gasesti in mod sigur la carciuma cu prietenii, sau in fotoliu, citind ziarul Click, Cancan sau Libertatea.Uneori se folosesc de calculator, dar nu ca sa faca ceva serios, ci sa se uite la dosarele XXX, sa joace diferite jocuri cretine si sa agate muieri prostute pe matrimoniale.Uneori, produsul acesta se vinde si se cumpara expirat.Este plin de defecte, nu ai baza ca va functiona perfect, si sta slab la capitolul memorie, fiind descoperit in cele mai neobisnuite locuri si distanta fata de casa, in niste anturaje ca ti se ridica parul pe picioare.

te-ai gandit k poate nu se spala pe picioare k sa nu fie obligat sa "si-o traga" cu una cu par pe picioare : "in niste anturaje ca ti se ridica parul pe picioare...." incerc sa ma abtin de la alte comentarii dar sincer si cu parere de rau o spun k esti una dintre femeile care cer bataie
bruneagra25
Postat pe 19 Mai 2009 10:29
De la: bruneagra25, la data 2009-05-19 10:29:43
De la: kudika023770, la data 2009-05-17 14:23:23Ce sunt barbatii? Niste nesimtiti.Se pare ca sunt de origine extraterestra si apar si dispar din viata unei femei ca un ozn.Partea cea mai imputita, este ca nu se spala pe picioare, ceea ce in majoritatea cazurilor, cam99% constituie motiv de divort sau de crima.Depinde de nivelul tehnologic atins de societatile feminine.Contrar parerii comune, nu aduc nici un avantaj intr-o relatie de cuplu: Tot femeia face curat in casa, spala rufe, face mancare si duce copiii la gradinita.Barbatii nu stau decat in fata televizorului, sa vada meciul Steaua cu Dinamo, sau Cronica Carcotasilor.Cand ai nevoie de ei, ii gasesti in mod sigur la carciuma cu prietenii, sau in fotoliu, citind ziarul Click, Cancan sau Libertatea.Uneori se folosesc de calculator, dar nu ca sa faca ceva serios, ci sa se uite la dosarele XXX, sa joace diferite jocuri cretine si sa agate muieri prostute pe matrimoniale.Uneori, produsul acesta se vinde si se cumpara expirat.Este plin de defecte, nu ai baza ca va functiona perfect, si sta slab la capitolul memorie, fiind descoperit in cele mai neobisnuite locuri si distanta fata de casa, in niste anturaje ca ti se ridica parul pe picioare.

te-ai gandit k poate nu se spala pe picioare k sa nu fie obligat sa "si-o traga" cu una cu par pe picioare : "in niste anturaje ca ti se ridica parul pe picioare...." incerc sa ma abtin de la alte comentarii dar sincer si cu parere de rau o spun k esti una dintre femeile care cer bataie



nu cere ma, ca isi dores f u t u i morti masi ce panatama ...pisata ce e ....
mickyyo_parintele
Postat pe 19 Mai 2009 10:44
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-19 10:23:25
De la: kudika023770, la data 2009-05-17 14:23:23Ce sunt barbatii? Niste nesimtiti.Se pare ca sunt de origine extraterestra si apar si dispar din viata unei femei ca un ozn.Partea cea mai imputita, este ca nu se spala pe picioare, ceea ce in majoritatea cazurilor, cam99% constituie motiv de divort sau de crima.Depinde de nivelul tehnologic atins de societatile feminine.Contrar parerii comune, nu aduc nici un avantaj intr-o relatie de cuplu: Tot femeia face curat in casa, spala rufe, face mancare si duce copiii la gradinita.Barbatii nu stau decat in fata televizorului, sa vada meciul Steaua cu Dinamo, sau Cronica Carcotasilor.Cand ai nevoie de ei, ii gasesti in mod sigur la carciuma cu prietenii, sau in fotoliu, citind ziarul Click, Cancan sau Libertatea.Uneori se folosesc de calculator, dar nu ca sa faca ceva serios, ci sa se uite la dosarele XXX, sa joace diferite jocuri cretine si sa agate muieri prostute pe matrimoniale.Uneori, produsul acesta se vinde si se cumpara expirat.Este plin de defecte, nu ai baza ca va functiona perfect, si sta slab la capitolul memorie, fiind descoperit in cele mai neobisnuite locuri si distanta fata de casa, in niste anturaje ca ti se ridica parul pe picioare.




HMMMM deja aici nu pot sa tac si trebuie sa vb urat mai p i s a t o da cum de iti permiti sa generalizezi asa barbati care pana la urma, unii te-au f u t u t si pe tine ....stii ceva mamaie vb la adresa barbati-lor ce iai avut si nu generaliza ca ma p is pe creierul tau de c u r v a ce esti.UITE ma la ea panarama draculuii daca ea nu stie sa se spele pe picioare vb de noi ...spala-ti ma bran za dintre picioare si apoi vb de barbati...

vai parinte noroc k am iesit din post...ia de acilea un pupic sa-ti mai treaca supararea
bruneagra25
Postat pe 19 Mai 2009 11:34
De la: blacka, la data 2009-05-17 13:03:37Aici as vrea ca fiecare dintre voi sa isi spuna parerea depre BARBAT...o mica definitie,avantaje,dezavantaje,descriere...va rog sa comentati si urmaroarele 3 citate despre barbati:
1. Un barbat este pe jumatate indragostit de aproape orice femeia il asculta. autor Brendan Behan
2. Se spune ca nimeni nu cunoaste mai bine barbatii,cum ii cunosc curvele. autor Ileana Vulpescu
3. Barbatii vor sa fie prima dragoste pentru femei,in timp ce femeile vor sa fie ultima dragoste pentru barbati. autor Oscar Wilde
Inainte sa incepeti bombardamentul,v-as fi recunoscator daca ati ramane la subiect,fara reprosuri si certuri inutile...sper sa comentati si cele 3 citate


Definitie....barbatul e jumatatea femeii.
Avantaje...nu are PMS,menstruatie,nu trece prin durerile nasterii.....deocamdata atat imi vine in minte
Dezavantaje.....hmm....nu cunosc
Descriere....depinde de la caz la caz

Citatele...
1. E posibil
2. Fals. Daca exista comunicare intr-o relatie...iti poti cunoaste foarte bine partenerul.
3. Da, asa e de cele mai multe ori

andreea1976
Postat pe 19 Mai 2009 12:06
De la: kudika023770, la data 2009-05-17 14:23:23Ce sunt barbatii? Niste nesimtiti.Se pare ca sunt de origine extraterestra si apar si dispar din viata unei femei ca un ozn.Partea cea mai imputita, este ca nu se spala pe picioare, ceea ce in majoritatea cazurilor, cam99% constituie motiv de divort sau de crima.Depinde de nivelul tehnologic atins de societatile feminine.Contrar parerii comune, nu aduc nici un avantaj intr-o relatie de cuplu: Tot femeia face curat in casa, spala rufe, face mancare si duce copiii la gradinita.Barbatii nu stau decat in fata televizorului, sa vada meciul Steaua cu Dinamo, sau Cronica Carcotasilor.Cand ai nevoie de ei, ii gasesti in mod sigur la carciuma cu prietenii, sau in fotoliu, citind ziarul Click, Cancan sau Libertatea.Uneori se folosesc de calculator, dar nu ca sa faca ceva serios, ci sa se uite la dosarele XXX, sa joace diferite jocuri cretine si sa agate muieri prostute pe matrimoniale.Uneori, produsul acesta se vinde si se cumpara expirat.Este plin de defecte, nu ai baza ca va functiona perfect, si sta slab la capitolul memorie, fiind descoperit in cele mai neobisnuite locuri si distanta fata de casa, in niste anturaje ca ti se ridica parul pe picioare.

daca ti-au placut asfel de specimene , si te-ai culcat cu ei ,etc, etc inseamna ca esti de zece ori mai rau ca ei , multi prosti mai sunt pe lumea asta
SweetDadyD
Postat pe 19 Mai 2009 12:09
De la: bruneagra25, la data 2009-05-19 11:34:57
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-19 10:23:25
De la: kudika023770, la data 2009-05-17 14:23:23Ce sunt barbatii? Niste nesimtiti.Se pare ca sunt de origine extraterestra si apar si dispar din viata unei femei ca un ozn.Partea cea mai imputita, este ca nu se spala pe picioare, ceea ce in majoritatea cazurilor, cam99% constituie motiv de divort sau de crima.Depinde de nivelul tehnologic atins de societatile feminine.Contrar parerii comune, nu aduc nici un avantaj intr-o relatie de cuplu: Tot femeia face curat in casa, spala rufe, face mancare si duce copiii la gradinita.Barbatii nu stau decat in fata televizorului, sa vada meciul Steaua cu Dinamo, sau Cronica Carcotasilor.Cand ai nevoie de ei, ii gasesti in mod sigur la carciuma cu prietenii, sau in fotoliu, citind ziarul Click, Cancan sau Libertatea.Uneori se folosesc de calculator, dar nu ca sa faca ceva serios, ci sa se uite la dosarele XXX, sa joace diferite jocuri cretine si sa agate muieri prostute pe matrimoniale.Uneori, produsul acesta se vinde si se cumpara expirat.Este plin de defecte, nu ai baza ca va functiona perfect, si sta slab la capitolul memorie, fiind descoperit in cele mai neobisnuite locuri si distanta fata de casa, in niste anturaje ca ti se ridica parul pe picioare.




HMMMM deja aici nu pot sa tac si trebuie sa vb urat mai p i s a t o da cum de iti permiti sa generalizezi asa barbati care pana la urma, unii te-au f u t u t si pe tine ....stii ceva mamaie vb la adresa barbati-lor ce iai avut si nu generaliza ca ma p is pe creierul tau de c u r v a ce esti.UITE ma la ea panarama draculuii daca ea nu stie sa se spele pe picioare vb de noi ...spala-ti ma bran za dintre picioare si apoi vb de barbati...

vai parinte noroc k am iesit din post...ia de acilea un pupic sa-ti mai treaca supararea




sarumana si mersi mult, pai cum sa nu fiu suparat nu vezi rapa ndula cum vb ,daca chiar are 60 de ani ia trait degeaba joanghina ....noi sa fim sanatosi
mickyyo_parintele
Postat pe 19 Mai 2009 14:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunetele din timpul unei partide 85 De la: _oktober_ 12 Mai 2009 13:12
nici dupa un an de zile 16 De la: alina_oana_pachef 26 Octombrie 2009 13:07
ce sa fac?sa incerc? 34 De la: just_heaven 28 Aprilie 2009 11:32
vot me:) 1 De la: glamour_girl 16 Octombrie 2009 22:43
strict pt lesbiene: ce va excita/inhiba cel mai mult cind faceti sex? 3 De la: eva5 5 Octombrie 2008 17:19