EJACULARE FEMININA - Squirt

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent EJACULARE FEMININA - Squirt: (3.9 din 7 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
AMG22 Avatarul lui AMG22

109 mesaje
Oras: constanta

Ti s`a intamplat sa ejaculezi in timpul actului sexual, sa simti ca ti se umple vaginul si ai o senzatie foarte placuta totodata?!
You can`t handle my swagga! I got my shine on!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

NU...cum a fost?!
Anissia27 Avatarul lui Anissia27

391 mesaje
Oras: timisoara

mai sunt vreo 3 topicuri pe tema asta.... tu chiar nu vezi sau ti-e lene sa citesti????
Oana 2704

1 mesaj

cine, eu??? eu ma distrez...nu ma intereseaza inca subiectul. stai sa am orgasm si dupa aia am sa fiu curioasa cu adevarat!

391 mesaje

De la: Rock__, la data 2008-09-22 02:02:49cine, eu??? eu ma distrez...nu ma intereseaza inca subiectul. stai sa am orgasm si dupa aia am sa fiu curioasa cu adevarat!
nu tu , ci pers care a deschis topicul...
ma enerveaza faptul ca se deschid zeci de topicuri pe aceeasi tema:)
Raporteaza abuz de limbaj
Oana 2704

1 mesaj

Da...aici ai dreptate...si a mai deskis un topic de genu' tot asa super-discutat...sunt si ei entuzismati ...

391 mesaje

ok, sa fie entuziasmati, na-m eu treaba cu asta... dar sunt f superficiali , constat asta ptr deschid topicuri "expirate" , iar asta se intampla ptr ca nici nu se obosesc sa vada ce topicuri sunt deschise
Oana 2704
Fosta membra Kudika.ro
da. am de fiecare data orgasm.si chiar de 2,3 pe partida.si este foarteeeeeeeeeeee bine
:)
AMG22 Avatarul lui AMG22

109 mesaje

m`am uitat si nu am observat un astfel de subiect! fiecare cu parerea ei, dar nu este nevoie sa fim sarcastici! am pus o intrebare care ma intereseaza, dak nu aveti treaba pe topicul respectiv va rog sa nu raspundeti!
Fosta membra Kudika.ro
De la: AMG22, la data 2008-09-24 18:19:53m`am uitat si nu am observat un astfel de subiect! fiecare cu parerea ei, dar nu este nevoie sa fim sarcastici! am pus o intrebare care ma intereseaza, dak nu aveti treaba pe topicul respectiv va rog sa nu raspundeti!

lasa mama nu te supara ...vine manualul de utilizare forum ... e in proiectie....

you can kiss my kitty ass

1 mesaj

hmmm,tu esti fata cu topicul despre sexul fara bariere sau cum era ....ne-ai lasat balta acolo draga....noi nu am reusit sa ne dam seama la ce te referea-i....
AMG22 Avatarul lui AMG22

109 mesaje

De la: Larisa82, la data 2008-09-24 18:23:20hmmm,tu esti fata cu topicul despre sexul fara bariere sau cum era ....ne-ai lasat balta acolo draga....noi nu am reusit sa ne dam seama la ce te referea-i....

nu v`am lasat balta iubita, dar am avut desktopul in service si nu`mi place sa lucrez pe laptop ;) am postat raspunsul acum cateva minute;) pup
Fosta membra Kudika.ro
desktopul?????hmmm nasol k nu ti-a mers
:)

1 mesaj

De la: Anissia27, la data 2008-09-22 02:04:42
De la: Rock__, la data 2008-09-22 02:02:49cine, eu??? eu ma distrez...nu ma intereseaza inca subiectul. stai sa am orgasm si dupa aia am sa fiu curioasa cu adevarat!
nu tu , ci pers care a deschis topicul...
ma enerveaza faptul ca se deschid zeci de topicuri pe aceeasi tema:)
De la: Rock__, la data 2008-09-22 02:09:05Da...aici ai dreptate...si a mai deskis un topic de genu' tot asa super-discutat...sunt si ei entuzismati ...
...da, dar uite de pilda eu nu l-am vazut pe acela de care zici....si chiar daca l-as fi vazut deja era luat de altii....eu cand vad prea multe raspunsuri nici nu mai intru pe un topic ....si daca am intrat am nimerit in faza in care subiectul principal era deviat si nu mai aveam ce sa spun.....asa ca eu sunt de acord sa se deschida alte topicuri noi chiar si cand sunt pe teme ce au mai fost dezbatute!
AMG22 Avatarul lui AMG22

109 mesaje

so, fetelor, va rog sa imi raspundeti si mie daca aveti bunavointa! pana la urma este ejaculare sau pipi?! este o dilema mare... cel putin pt mine!

1 mesaj

este chiar ejaculare!...exista!...si se intampla uneori, nu mereu............ in momente mai speciale
Fosta membra Kudika.ro
buuun acu ca ne-am lamurit... putem lasa subiectul asta ... ca devine jenant de cate ori s-a raspuns la aceeasi intrebare....

si pe alte topicuri ma refer....

AMG22 Avatarul lui AMG22

109 mesaje

eu una nu m`am lamurit! nu inteleg dc atata reticenta?!
fluffy Avatarul lui fluffy

188 mesaje

intra pe pagina 2 de topic-uri la capitoluol SEX si ai sa gasesti "ejaculare feminina"...poate te ajuta cu ceva,iar fetele care ti-au raspuns s-au saturat sa respunda la atatea topic-uri deschise cu acelasi subiect.

1 mesaj

OF

anglai Avatarul lui anglai

4 mesaje

In primul rand trebuie sa stiti ca orgasmul nu e acelasi lucru cu squirt-ul. In timpul unui act sexual pot avea pana la 6-7 orgasme si toate sunt diferite ca timp si calitate, dar squirt-ul e ceva de nedescris, e o senzatie de mori, in primul rand ca el creeaza o placere deosebita barbatului si in al doilea rand tine foarte mult ca timp, ai impresia ca nu se mai termina. Cand am avut prima data asa ceva am ramas muta, am crezut ca m-am pisat pe mine dar nu, ca ejaculezi cu aceeasi presiune ca barbatul si vine din vagin, nu are miros si nici culoare. Totusi cateodata am impresia ca e urina pt ca simt un miros alta data am vazut ca e de culoare galbena. Oricum cert e ca e minunat dar cel care reuseste sa-ti faca asa ceva e cel mai tare barbat, daca ti se intampla o data vei vrea mereu, de asta sa fiti sigure.
yannah Avatarul lui yannah

4 mesaje
Oras: bucuresti

Buna fetele!Sunt 2 feluri de orgasme si orice femeie le poate avea. Conteaza f mult cat de bine isi cunoaste fiecare corpul si cat persevereaza in atingerea orgasmelor. Cele 2 sunt: orgasmul vaginal si clitoridian. Diferite ca aspect (org vaginal are cul laptelui iar la unele femei poate "curge" din vagin, la altele se petrece NUMAI in interiorul vaginului; org clitoridian are o presiune mare, ca atunci cand te tii sa urinezi si ajungand la wc faci repede.E aceeasi presiune.NU iese din vagin ci pe acelasi orificiu ca si urina.De obicei pe asta il ai atunci cand este stimulat f mult clitorisul.Poate fi incolor sau galbui(exact ca urina) si tine mai mult.
hary_missy Avatarul lui hary_missy

2 mesaje

buna tuturor,

Sunt noua pe forum deci nu prea stiu despre ce se vorbeste aici in orice caz mi-a atras atentia treaba cu ejacularea feminina. Eu am patito de cateva ori depinde foarte tare de tip. Eu patesc treaba asta in timpul sexului oral... care intr-un final se termina cu orgasm vaginal. E foarte placut...:D Enjoy:X
hary_missy Avatarul lui hary_missy

2 mesaje

Daaaa!! Le-am avut pe amandoua nu-i asa ca e mishto??:X

1 mesaj

care din cele doua orgasme le-ai trait? cel intern sau cel extern?
Fosta membra Kudika.ro
www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Ca... Aici puteti vedea referinte despre mine.
Ofer consultanta in carti si tarot. Astept mesaje pe privat. Referinte:http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua -lui-Cassey.html... http://cassey-tarot.blogspot.com/ Magazin online de bijuterii si decoratiuni interioare: http://artbijoux.ablog.ro/ Vizionati "ZEITGEIST - ADDENDUM", ar trebui sa va dea de gandit...
Fosta membra Kudika.ro
la dracu ...fato sa moara veta de nu te roportez ca deja imi zgarii dracu retina cu placa asta stricata de mesaj... ma doare-n cot de ce vrei tu dar esti penibila deja ,intreci masura si ma calci pe nervi....

jeanpierre Avatarul lui jeanpierre

221 mesaje

Draga ce sa-ti povestesc...........atunci de ce le citesti daca-s expirate...........moare lumea de capra vecinului......

221 mesaje

Asta nu mi s-a intamplat, inseamna ca tu ai fost o norcoasa ......... Dar ce culoare are lichidul?

221 mesaje

Anglai ...........acest squirt il ai deobicei prin penetrarea sau prin stimularea clitorisului?Thanks
Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina: