Setari Cookie-uri

fetelor cumparati haine on line?

De la: JAQUELLINE, la data 2009-05-20 19:16:16A CUMPARAT CAREVA DE LA STARSHINERS?
ACUMA DACA II DAU ADRESA IAR ZICETI CA FAC RECLAMA ASCUNSA.
STIE CINEVA FIRMA ASTA?
PENTRU CA AU HAINE FOARTE MISTO SI COSTUME DE BAIE INTREGI FOARTE SEXI PE LA 100 DE LEI.
AM VAZUT CA SUNT LA MARE CAUTARE VARA ASTA COSTUMELE DINTR-O SINGURA PIESA ASA NUMITELE MONOKINI.
SI NU MAI RADETI FETELOR...EU AM PUS OCHII PE CATEVA CHESTII SI NU VREAU SA DAU BANII PE PROSTII,DE AIA INTREB:)


sora mea a cump de la starshiners ai grija cu marimile ...ei ii era cam mica marimea dar era de asteptat eu i-am zis k o sa aiba probleme...dar au super haine....marfacumpara ti cu toata increderea
monaq
Postat pe 29 Mai 2009 21:12
nu mai umbla pe nicaieri...intelegi?nu vreau sa mai vb despre asta.
l_diana_c
Postat pe 29 Mai 2009 21:16
De la: l_diana_c, la data 2009-05-29 21:16:43nu mai umbla pe nicaieri...intelegi?nu vreau sa mai vb despre asta.

Nu am inteles, dar te las in pace. Imi cer scuze ca am gresit. Probabil am spus ce nu trebuia.
amr2009
Postat pe 29 Mai 2009 21:19
imi fac reclama..dar sunt la inceput si am nevoie de ajutorul vostru fetelor,k sa ma fac si eu cunoscuta .poate va face ceva cu ochiul
http://www.chicshop-hainute-accesorii.blogspot.com/
chicshop
Postat pe 1 Octombrie 2009 09:38
stiu ca cei din partea aia de tara au produse la super-preturi.
ca de-aia se face bisnitza....de acolo.
Mult succes! pupici
_iluzie_
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:58
Ultimul lucru luat de pe net a fost o pereche de blugi Bershka de la Miniprix.ro . Preturi mici, ca-ntotdeauna, calitate buna, doar ca eu de fel port 40, am comandat 52 ca sa fiu sigura si pe pcioare abia mi-au intrat in timp ce in talie mai intra una ca mine. I-am modificat si sunt ok acum,. Per ansamblu eu am fost multumita,a u venit repede si imi vin foarte bine, plus ca raportul calitate pret e maimult decat avantajos. Nu zic ca tot ce e in Miniprix e bun, zic doar ca merita aruncat un ochi din cand in cand acolo. EU asta fac
bibabijoux
Postat pe 12 Octombrie 2009 14:44
Da, desigur. Preturile sunt mai mici, cele mai multe site-uri au un programel de calculat masurile potrivite si se gasesc mult mai multe optiuni.
De exemplu, am devenit recent fana www.3suisses.com.ro
Au multe haine foarte frumoase, pentru femei, barbati si copii, plus produsele pentru casa care merita cel putin o privire...
kudika074672
Postat pe 14 Octombrie 2009 12:19
Buna, fetelor! Am si eu 2 rochite ..una nu am purtat-o niciodata si una am purtat-o o singura data- anul trecut la un party la Intercontinental si as vrea sa le dau (le-am luat pe amandoua pentru aceeasi ocazie, pentru ca nu ma hotarasem care imi palce mai mult). Se potrivesc pentru ocazii speciale- nu sunt nici lungi, dar nici prea scurte, ambele cu spatele gol. Daca sunteti interesate puteti trimite un mesaj cu id-ul vostru sau nr vostru de tel pe privat. Uitasem sa zic ca este valabil pentru cele din Bucuresti.

Va pup.
PavelAndreea
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:31
Eu imi iau rochii si articole sport de pe StarShinerS si sunt fosrte multumita. www.StarShinerS.ro e adresa, incerca si tu, e super!
kudika111720
Postat pe 27 Ianuarie 2010 13:10
Iti recomand www.StarShinerS.ro ! Sunt artocole de dama de cea mai buna calitate si la un pret redus. Cumparand online nu mai irosesti timp, eu zic ca e foarte util sa comanzi pe net. Daca stii ce marime porti e simplu. Cel putin articolele de pe Starshiners sunt europene si stiu exact ce marime port si imi comanda mereu aceiasi marime si mi se potrivest articolele la fix!
kudika111720
Postat pe 27 Ianuarie 2010 13:13
Mai multa reclama decat sfaturi utile !
alina_buc
Postat pe 27 Ianuarie 2010 13:28
De la: JAQUELLINE, la data 2009-05-20 19:16:16A CUMPARAT CAREVA DE LA STARSHINERS?
ACUMA DACA II DAU ADRESA IAR ZICETI CA FAC RECLAMA ASCUNSA.
STIE CINEVA FIRMA ASTA?
PENTRU CA AU HAINE FOARTE MISTO SI COSTUME DE BAIE INTREGI FOARTE SEXI PE LA 100 DE LEI.
AM VAZUT CA SUNT LA MARE CAUTARE VARA ASTA COSTUMELE DINTR-O SINGURA PIESA ASA NUMITELE MONOKINI.
SI NU MAI RADETI FETELOR...EU AM PUS OCHII PE CATEVA CHESTII SI NU VREAU SA DAU BANII PE PROSTII,DE AIA INTREB:)


de pe starshiners am cateva in wishlist..dar nu am cumparat
iulia069834
Postat pe 27 Ianuarie 2010 13:31
si daca ajunge produsul acasa si nu e masura ta , ce faci ?
alina_buc
Postat pe 28 Ianuarie 2010 11:09
www.ocazii.ro eu miam cumparat de aici multe haine si f eftine
kudika114497
Postat pe 4 Februarie 2010 19:28
http://bubblingbubblesss.blogspot.com/


daca aveti timp, trageti cu ochiul. haine mult mai ieftine decat pe majoritatea blogurilor cu preturi umflate de magaroaice.
marrcela
Postat pe 4 Februarie 2010 22:43
Pasionata de Moda? www.sgashop.blogspot.com
kudika136363
Postat pe 4 Martie 2010 17:57
eu nu cumpar haine de pe net deoarece am avut surpriza sa nu imi vina bine. mai bine cumpar doar daca probez
claudiapetrea
Postat pe 4 Martie 2010 21:46
Eu prefer sa merg intr-un magazin. E mai sigur: poti proba. de pe net, iei plasa de multe ori. Unei prietene i-au pus o rochie neagra si ea ceruse alba. Nu dau nume de firma. I-a schimbat-o apoi, dar seara i-a fost compromisa. Isi facuse socoteala ca pe data de ... primeste coletul si n-a avut ce purta, asa ca nu s-a mai dus la party.
arthemis_cleo2004
Postat pe 8 Martie 2010 02:17
pt domnisoara care acuza femeile care fac avort : dragutz msgul tau sa acuzi femeile care fac avort....dar nu crezi k este o crima si mai mare sa nasti un copil si sa il chinui ,sau nu ai pus si problema ca poate multe nu pot da nastere din cauza problemelor de sanatate si multe alte cazuri...da e si lasitate si rautate dar asta nu inseamna ca trebuiesc toate judecate la fel ... tu poate ai fost norocoasa si ai avut posibilitate si sprijin dar multe nu au norocul asta !!!! si nu cred ca tu nu ai greseli in viata pt care ai putea fi judecata asa ca....si p tine care judeci poate sa te bata Dumnezeu , pt ca , cum pt El este o crima avortul la fel si vb tale sunt
kudik1985
Postat pe 11 Martie 2010 13:32
Revenind la tema topicului... Eu am cumparat haine de pe diverse bloguri devenite magazine si am fost multumita. Norocul meu a fost ca m-am intalnit cu 'proprietarele' si am putut vedea produsul inainte sa dau banii. Dar all in all a fost ok.

De pe quelle.ro mi-am mai comandat, insa hainele au ajuns cam dupa 3 saptamani. Nu au modele deosebite, dar... ai din ce alege.

De pe breslo mi-am mai comandat de cateva ori. Deja am magazinele mele preferate de acolo.

Si-a mai luat cineva de pe breslo?
Descultza
Postat pe 14 Martie 2010 18:40
am de vanzare 3 rochite superbe prada,maxmara si d&g la preturi acceptabile.pun pozele la profilul meu.pup
kudika065679
Postat pe 6 Aprilie 2010 17:38
Buna!
Eu fac cumparaturi online aproape exclusiv, pentru mine, sot, si cei doi prichindei. De aproape 3 ani .. Amazon, Walmart si Victoria's Secret, toate din SUA. Dupa ce stii marimile nu mai e nici o problema. Sunt foarte multumita, si de calitatea produselor, de pret, si de faptul ca am scapat de stresul umblatului prin magazine (cam greu cu 2 copii mici). Jumatate de ora pe zi, din cand in cand, noaptea, dimineata cand am eu timp.. si s-au rezolvat problemele.
In ce priveste lucrurile de dama, am inceput sa fac comenzi la Victoria's Secret si pentru prietene. Am pe cineva in SUA care imi trimite pachetele, si mai scap din taxele foarte mari care se aduna in tara (vama, transport, TVA). Fac comenzi de 2 ori pe luna, cine vrea mai multe detalii ma poate contacta pe mail, ioanaisopescu@yahoo.com.
Costumele de baie, lenjeria ajung la preturi de Jolidon, iar calitatea si modelele nu se compara. Uitati-va pe site si convingeti-va, sunt superbe! :)
Iar in ce priveste comparaturile online, sunt de departe pentru! Timpul economisit pe care il putem petrece cu familia, cu pretenii, faptul ca scapam de statul la cozi la cabine de proba, de alergatul prin mall-uri dupa ceva ce avem nevoie si nu gasim, de nervii acumulati intr-o zi pierduta in felul acesta .. sunt nenumarate mutive pentru care recomand acest mod de cumparaturi!
Va doresc o primavara frumoasa, si spor in toate!

Ioana_Isopescu
Postat pe 8 Aprilie 2010 12:11
De la: kudika065679, la data 2010-04-06 17:38:11am de vanzare 3 rochite superbe prada,maxmara si d&g la preturi acceptabile.pun pozele la profilul meu.pup


merita sa le vedeti macar.dati un e-mail la manuelacreanga@yahoo.com si va voi rimite pozele cu rochitele,
ns
kudika065679
Postat pe 8 Aprilie 2010 17:05
Saptamana aceasta comand la victoria din nou. Cine vrea sa isi ia ceva cu mine sa ma caute pe mail!
ioanaisopescu@yahoo.com
pa pa
Ioana_Isopescu
Postat pe 12 Aprilie 2010 11:10
Pentru mine shoppingul online e o dependenta. Eu comand de pe bloguri,unde hainele sunt accesibile,si poti sa ceri detalii,masuratori,etc. Am si eu un boutique online,vizitati-l. Aveti parte de reduceri,oferte,cadouri. http://haineoanagiurgiu.blogspot.com Dati si pe postari mai vechi,din josul paginii,pentru a vedea toate produsele existente pe blog. Scapati de prejudecati,shoppingul online e revolutionar!
kudika173006
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:14
De la: kudika173006, la data 2010-04-25 15:14:00Pentru mine shoppingul online e o dependenta. Eu comand de pe bloguri,unde hainele sunt accesibile,si poti sa ceri detalii,masuratori,etc. Am si eu un boutique online,vizitati-l. Aveti parte de reduceri,oferte,cadouri. http://haineoanagiurgiu.blogspot.com Dati si pe postari mai vechi,din josul paginii,pentru a vedea toate produsele existente pe blog. Scapati de prejudecati,shoppingul online e revolutionar!



subtil....
anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:15
Subtil? Ce ti se pare subtil? Faptul ca mi-am facut reclama si v-am informat in legatura cu un alt magazin online printre multe altele? Daca la acest fapt te refereai,nu e subtil deloc, nu am lasat sa se subinteleaga,ci am spus clar,am un boutique online,sunt nenumarate,uita-te doar in blogroll. Si le recomand,deoarece exista calitate,produse bershka, h&m,zara,terranova,si multe altele care in magazine sunt mai scumpe,sau nu se gasesc in romania,decat in malluri,si nu toate orasele beneficiaza de mall.:P ,iti spun din experienta,eu imi fac cumparaturile ori din strainatate,ori de pe internet. :)
kudika173006
Postat pe 26 Aprilie 2010 16:35
Daca esti in cautare de rochite de vara, arunca o privire pe http://garderobata.wordpress.com/. Idul meu de mess este garderoba_cu_dichis. Postari aproape zilnic.
O zi frumosa, Laure
lorelay_me
Postat pe 24 Mai 2010 17:05
Eu comand haine pe www.livecasual.ro,un site care comanda haine din anglia,sunt foarte multumita de ele si nu am avut probleme cu marimile,singura problema este ca nu sunt intotdeauna pe stoc
kudika043514
Postat pe 30 Mai 2010 10:12
Daca vreti aruncati o privire si pe: http://hainutele-magdei.blogspot.com Nu va costa nimic daca va uitati;)
solitude
Postat pe 18 Iunie 2010 11:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hello kitty 7 De la: forever_bibidoll 27 Mai 2010 08:54
1 of a kind hippie gifts 1 De la: gratefulhippe 23 Octombrie 2009 10:46
cate genti si cati pantofi ai? 119 De la: kudika348618 5 Ianuarie 2011 12:18
lenjerii de pat 21 De la: zmau_anca 5 Decembrie 2018 20:32
parfumuri s-au esente? 17 De la: EstivalMyra 24 Iunie 2009 00:34