Setari Cookie-uri

Parfumul vacanþelor

Mã tot gândesc de ceva timp dacã sã deschid sau nu acest topic..... N-am crezut cã o voi face, dar dacã tot am intrat în experienþa numitã Kudika, hai, sa joc pânã la capãt .....

De la început vreau sã vã dãruiesc acest topic, e al vostru, al celor ce veþi intra aici ºi, poate, veþi lãsa o fãrâmã din viaþa voastrã.... Pentru cã imi pare cã-i adevãrat ce spunea cineva - cã pânã la urmã cu noi nu luãm decât amintirile....Amintirile sunt o parte importantã a sufletului nostru .....

Deci, un topic al amintirilor de vacanþã, al intâmplãrilor amuzante ºi, de ce nu, al planurilor ºi viselor legate de acest mult asteptat moment ºi tare iubit, încã din copilãrie....Sã ne amintim de topicul ãsta ºi când vremea de afarã ne ademeneºte cu chef de îngheþatã ºi când în casã miroase a brad ºi fulgii de zãpadã se cern din ceruri.....

Sper sã fie cu adevãrat relaxant, amuzant ºi amical - o micuþã oazã de liniºte ºi bunãvoie .....

din suflet, a dumneavoastrã mereu, Contesina .....
contesina
Postat pe 10 Iulie 2011 08:37
bitch imi place de tine dar nu ai si tu mai multe poze ..pop
animallover
Postat pe 10 Iulie 2011 08:39
zaga-zaga
Valentina90
Postat pe 10 Iulie 2011 12:59
Merci Contesina, dar n-ar fi cazul ca prima amintire amuzanta din viata ta sa fie lasata de tine?
The_Exile
Postat pe 10 Iulie 2011 14:21
De la: Yharr, la data 2011-07-10 14:21:50Merci Contesina, dar n-ar fi cazul ca prima amintire amuzanta din viata ta sa fie lasata de tine?



M-am exprimat aiurea....de parca ne-ar putea spune altcineva decat tu ,aici pe forum amintiri amuzante din viata ta
The_Exile
Postat pe 10 Iulie 2011 14:23
yumy
Postat pe 10 Iulie 2011 14:26

foarte tare contesina ca ai deschis un topic
eu inca nu am facut asta dar am parazitat *altfel de cafenea*
daca ar fi dupa mine nu as iesi din casa sa ma duc nicaieri,sau in cel mai bun caz imi place drumul pana la destinatie si inapoi poate sunt eu ciudat dar nu am prea multe vise de vacante iar amintiri am doar cu neplacerile suferite in unele
pickard
Postat pe 10 Iulie 2011 14:28
De la: Yharr, la data 2011-07-10 14:23:32
De la: Yharr, la data 2011-07-10 14:21:50Merci Contesina, dar n-ar fi cazul ca prima amintire amuzanta din viata ta sa fie lasata de tine?



M-am exprimat aiurea....de parca ne-ar putea spune altcineva decat tu ,aici pe forum amintiri amuzante din viata ta



aici chiar nu va fi ca pe alte topice.... eu doar am propus un subiect, restul depinde de cei ce vor intra si vor dori sa depene amintiri.... nu-i topicul meu, nu are cum sa fie, este al vostru, draga Yharr....
nu am de gand sa fac pe jandarmul, calitatea discutiilor va apartine in totalitate....
probabil citind pe aici, voi incepe sa povestesc si eu cate ceva......

cred ca ai amintiri si povestiri interesante din calatoriile tale ( chiar daca au fost in interes de serviciu).... ca daca nici tu nu ai calatorit, atunci cine ?!
contesina
Postat pe 10 Iulie 2011 21:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
On Vogue interviu? 17 De la: d3vil_me1923 8 August 2011 22:52
Schimbarea doar in mintea mea... 15 De la: Barbie30_ 10 August 2011 20:44
De ce ranesc oamenii? 65 De la: Barbie30_ 22 Decembrie 2010 08:57
Faze penibile "din dragoste" 16 De la: Mirciu 13 Septembrie 2009 10:38
Sf Mihail si Gavril 1 De la: mihapic73 5 Noiembrie 2009 22:56