Setari Cookie-uri

Despre Adonia Legtone

Am vazut o reclama la acest produs pentru celulita si cautand pe net, am vazut ca in SUA si Marea Britanie s-a vandut ca painea calda inca de la lansare. Promite fff multe, dar...

Asa ca daca este cineva care se incumeta sa-l incerce, as vrea sa confirme/infirme rezultatele "miraculoase"
kudika013041
Postat pe 25 Mai 2009 13:06
mi-am facut eu comanda si primesc produsu la sfarsitul lunii, daca este asa cum spun ei te anunt. sa-mi tii pumnii, ca ma costa totusi 370 RON.
cosanzeana83
Postat pe 2 Iunie 2009 20:41
Fata curajoasa Iti tin pumnii si astept vesti! Numai bine iti doresc
kudika013041
Postat pe 3 Iunie 2009 18:02
Doar nu va imaginati ca dispar nodulii celulitici in 9 minute....... Ce vedeti in poze este efectul unui edem masiv al membrului, care bineinteles ca acopera nodulii.
Bani aruncati.

Postat pe 7 Iunie 2009 19:02
Cam mult, totusi... in state este 87 usd cu transport gratuit
Sa ne spui si nou daca este ok.
kudika036700
Postat pe 11 Iunie 2009 20:43
Buna! Ai primit produsul Adonia Legtone? ai ceva noutati sa ne transmiti?
si eu imi doresc serul asta minune, insa pana acum nu am auzit nici o parere.. sunt putin sceptica..dar inca mai cercetez..
laurache
Postat pe 25 Iunie 2009 23:43
Inca nu am primit nimic, m-ausunat la inceputul lunii si mi-au spus ca vine in 20 zile. Inca astept...oricum sunt convinsa ca o sa-mi iau o mare teapa... !!! Va anunt imediat ce il testez.... Succes MIE!!!!
cosanzeana83
Postat pe 26 Iunie 2009 17:46
Stiu,iti inteleg neincrederea in produsul asta care se vrea miraculos,atat timp cat pana acum,au mai fost produse-ce e drept,nu la pretul asta pretentios,care promiteau si care de fapt nu au miscat nici o gropita de celulita-cred ca toate am incercat o crema sau alta pana cand ne-am linistit.Pe de alta parte,ne sperie si pretul-bani cu care puteam face altceva,mult mai util; dar,incercarea moarte n-are,speranta moare ultima,asa ca..poate o sa fie buna de ceva lotiunea asta..si eu sunt foarte curioasa sa vad rezultatele-sa ne spui sincer ce efect au, indiferent daca isi fac sau nu mult laudata treaba..oricum,sa nu-ti para rau de bani-macar ai incercat.
kudika043944
Postat pe 26 Iunie 2009 19:35
Buna fetelor,

Am primit produsul si e o mare inselatorie! O sa fac plangere la Protectia Consumatorului. NU FUNCTIONEAZA! Absolut nici un efect, nici macar de tonifiere! Nu picati in plasa! Va pup!

Postat pe 4 Iulie 2009 14:12
nu pot sa cred... chiar eram hotarata sa fac si eu comanda..

Cosanzeana83, tu ce ne poti spune?
laurache
Postat pe 5 Iulie 2009 01:48
Nu ai simtit nimic cand ti-ai aplicat lotiunea, nici macar o furnicatura?..Pe prospect ce scrie? Isi face efectul imediat,sau dupa 10-15 aplicari?..Ma gandesc ca daca era buna si efectele erau vizibile asa cum aratau ei in poze gen "inainte si dupa",trebuia cel putin sa faca o "priza",sa piste ceva,sa se inroseasca pielea ,cum se intampla la unul din gelurile de rutina din gama Elmiplant de ex.(care costa in jur de 11 ron!)
Sau poate trebuie sa-ti dai de mai multe ori,ca sa inceapa sa actioneze?..Acum, daca tot l-ai luat,te dai pana il termini,sau esti hotarata sa-l returnezi?..Ce sa spun?...Nu avem voie sa mai credem in minuni, nu?
kudika043944
Postat pe 5 Iulie 2009 06:25
buna:) esti multumita de produsul adonia legtone?sunt tare curioasa daca chiar face minuni.astept raspuns...
lavitza
Postat pe 5 Iulie 2009 12:06
Bravo! Sper sa fiii satisfacuta de produs....!!!! Sau macar sa nu-ti faca prea mult rau.....
ElainaD
Postat pe 6 Iulie 2009 17:45
salut,

eu vin sa contrazic ce s-a spus. Adonia mi-a fost livrat ieri, m-am dat conform instructiunilor, ptr inceput de 2 ori la intervale scurte, de 2 ori pe zi si aspectul e clar imbunatatit: piele mai intinsa.
Am 33 de ani, am piele frumoasa si musculatura tonifiata (mostenire genetica dar si cativa ani de sport de intretinere - din pacate m-am oprit de aprox 1 an) dar muuulta celulita. Aveam candva picioare frumoase, acum nu-mi mai permit fusta scurta.
Credeti-ma, are efect. M-am dat pe picioare, brate, abdomen, pielea pare mai intinsa.
Am incercat n alte creme, fara efect dar si rabdarea= 0 la aplicat, de obicei ma plictiseam dupa 2-3 zile de aplicatii.

happy30
Postat pe 8 Iulie 2009 14:22
salutare,

Happy30, mi-ai adus un mare zambet pe fata si sunt convinsa ca nu doar mie. As vrea sa te intreb cat timp ai asteptat pana la primirea coletului? (unde ai facut comanda?) ..as incerca si eu..

si daca nu e cu suparare poate ne mai poti da si alte detalii cu privire la minunatia asta de crema...

multumesc!
laurache
Postat pe 9 Iulie 2009 17:05
Si eu ma tot gandeam daca sa fac comanda sau nu...sincer...mi se pare ireal ca in 9 minute sa se vada o ameliorare a celulitei. Normal, pielea pare mai fina, l atingere ma refer, dar gropitele de la celulita nu au cum sa dispara in asa scurt timp!Si la tratamentele cu vacuum dureaza macar 30 de minute pt a se observa ceva schimbare in aspectul pielii! E o mare inselatorie faza cu 9 minute! Si apropo, cat e de mar sticluta? Mi se pare tare mica...
andra_ale
Postat pe 10 Iulie 2009 13:14
De la: cosanzeana83, la data 2009-06-26 17:46:57Inca nu am primit nimic, m-ausunat la inceputul lunii si mi-au spus ca vine in 20 zile. Inca astept...oricum sunt convinsa ca o sa-mi iau o mare teapa... !!! Va anunt imediat ce il testez.... Succes MIE!!!!



Buna!

inca asteptam vesti de la tine. Trebuie sa ne spui ceva...eu una sunt tare nerabdatoare...

mercic!
laurache
Postat pe 27 Iulie 2009 13:53
Are cineva vesti in legatura cu acest produs? Adonia LegTone
Va rog sa raspundeti ptr ca as vrea sa stiu daca merita banii sau nu.
Multumesc
kandreeea
Postat pe 21 Februarie 2010 21:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse profesionale ptr celulita 1 De la: afrodita_shop 2 Septembrie 2009 14:21
Sani mari?? 21 De la: geo_reincarcat_iara 1 August 2010 20:49
Cum ne pregatim de sarbatori? 5 De la: Aladiah 24 Februarie 2009 04:09
As putea gasii o solutie? 5 De la: monica_daciana 23 Martie 2010 16:09
Epilatul cu ceara? 9 De la: mariverde 9 August 2010 12:01