Setari Cookie-uri

SFATURI IN FUNCTIE DE ZODIE !

De azi inainte cine doreste un sfat in functie de zodie si compatibilitate o poate face aici ...Sint gata sa raspnd tuturor in limita timpului si nu cer altceva decit rabdare chiar daca va primi raspunsul putin mai tirziu .Ii asigur pe toti ca raspunsurile vor fi cit mai reale si concrete ...SINGURUL LUCRU pe care il doresc este ca cei care doresc aceasta sa nu se supere daca unele raspunsuri vor fi foarte reale si la subiect ...Am multa experienta in ASTRO - PSIHOLOCIE si doresc sa se inteleaga ca eu nu fac ASTROLOGIE PRACTICA cu cercuri astrologice si previzionare.....Eu dau niste sfaturi in functie de ZODIE, ASCENDENT si COMPATIBILITATE....Pentru ca putini stiu ca de fapt astrele nu ne influenteaza viata ...INFLUENTELE ASTRALA ....formeaza doar niste CARACTERE...Pentru ca PLANETELE PREDISPUN ...NU DISPUN ....DESTINUL sta in miinile noastre ....CUM ITI ASTERNI ASA DORMI
YGORKNIGHT
Postat pe 25 Mai 2009 23:38
hm.... vreau si eu sfaturi.. ce date iti trebuiesc?
andreea_laura
Postat pe 10 Iunie 2009 15:29
buna YGORKNIGHT ce parere ai despre relatia capicorn-scorpion?eu sunt scorpion si nu prea stiu cum sa ma comport cu capricornul meu !!!mersi mult o zi buna si multa sanatate si noroc :

Postat pe 10 Iunie 2009 16:05
De la: YGORKNIGHT, la data 2009-05-25 23:38:17De azi inainte cine doreste un sfat in functie de zodie si compatibilitate o poate face aici ...Sint gata sa raspnd tuturor in limita timpului si nu cer altceva decit rabdare chiar daca va primi raspunsul putin mai tirziu .Ii asigur pe toti ca raspunsurile vor fi cit mai reale si concrete ...SINGURUL LUCRU pe care il doresc este ca cei care doresc aceasta sa nu se supere daca unele raspunsuri vor fi foarte reale si la subiect ...Am multa experienta in ASTRO - PSIHOLOCIE si doresc sa se inteleaga ca eu nu fac ASTROLOGIE PRACTICA cu cercuri astrologice si previzionare.....Eu dau niste sfaturi in functie de ZODIE, ASCENDENT si COMPATIBILITATE....Pentru ca putini stiu ca de fapt astrele nu ne influenteaza viata ...INFLUENTELE ASTRALA ....formeaza doar niste CARACTERE...Pentru ca PLANETELE PREDISPUN ...NU DISPUN ....DESTINUL sta in miinile noastre ....CUM ITI ASTERNI ASA DORMI

woooauu
coffeeta
Postat pe 11 Iunie 2009 19:36
De la: coffeeta, la data 2009-06-11 19:36:57
De la: YGORKNIGHT, la data 2009-05-25 23:38:17De azi inainte cine doreste un sfat in functie de zodie si compatibilitate o poate face aici ...Sint gata sa raspnd tuturor in limita timpului si nu cer altceva decit rabdare chiar daca va primi raspunsul putin mai tirziu .Ii asigur pe toti ca raspunsurile vor fi cit mai reale si concrete ...SINGURUL LUCRU pe care il doresc este ca cei care doresc aceasta sa nu se supere daca unele raspunsuri vor fi foarte reale si la subiect ...Am multa experienta in ASTRO - PSIHOLOCIE si doresc sa se inteleaga ca eu nu fac ASTROLOGIE PRACTICA cu cercuri astrologice si previzionare.....Eu dau niste sfaturi in functie de ZODIE, ASCENDENT si COMPATIBILITATE....Pentru ca putini stiu ca de fapt astrele nu ne influenteaza viata ...INFLUENTELE ASTRALA ....formeaza doar niste CARACTERE...Pentru ca PLANETELE PREDISPUN ...NU DISPUN ....DESTINUL sta in miinile noastre ....CUM ITI ASTERNI ASA DORMI

woooauu ce tareeeee
coffeeta
Postat pe 11 Iunie 2009 19:37
ce detalii ai nevoie ca sa mi spui si mie...una alta...
monaq
Postat pe 11 Iunie 2009 19:43
ALOOOOOOOOOOOOOOOOOO da de ce nu raspunzi la intrebari....ne lasi asa cu ochii in soare...nu e frumos....
monaq
Postat pe 13 Iunie 2009 11:58
raspunde''ne si noua ce parere ai de fecioara cu fecioara ?
inna_1688
Postat pe 13 Iunie 2009 12:07
Ygor...suna fff tentant :D ce date trebuiesc? de mentionat k eu sunt o balanta din 20oct si el un tauras..din 28 aprilie...de ascendent...e mai complicat...astept raspunsul tau...plus detaliile de care mai ai nevoie;) thx..a lott
monik_tm
Postat pe 18 Iunie 2009 13:03
dar ce parera ai despre gemeni cu taur...:-?te rog mult....
kudika002198
Postat pe 18 Iunie 2009 13:57
ce parere ai despre berbec(eu 10 aprile) si taur(el 27 aprilie)?
andreea1089
Postat pe 18 Iunie 2009 14:07
ok, am inteles, dar din mai vad ca nu exista decat intrebari...raspunsuri nu.... oare ptr zodiile pe care le doresc cat o sa dureze?
sylvi_sy2008
Postat pe 18 Iunie 2009 18:56
eu sunt berbec 04 04 1982 ascendent in balanta iar el e taur 27 04 1980 tot ascendent in balanta as vrea sa stiu daca ne potrivim .
kudika034162
Postat pe 18 Iunie 2009 19:51
sincer eu una nu cred neaparat in treaba asta cu zodiile1dak e sa va intelegeti va intelegeti indiferent de zodie nu crezi?:)
justsingle
Postat pe 18 Iunie 2009 19:55
nascuta pe17/06/1968 ora:00:05 tecuci.........rodica.......multumesc
kudika032870
Postat pe 18 Iunie 2009 23:12
De la: kudika034162, la data 2009-06-18 19:51:07eu sunt berbec 04 04 1982 ascendent in balanta iar el e taur 27 04 1980 tot ascendent in balanta as vrea sa stiu daca ne potrivim .



Nu... o sa va bateti toata ziua in cap.....
Diavolyta_
Postat pe 19 Iunie 2009 14:12
nu ne raspune nimeni si noua :(
inna_1688
Postat pe 19 Iunie 2009 16:43
sunt zodia pesti,si vreau sa stiu cat mai multe ,data nasterii 10-03-1985
kudika012715
Postat pe 19 Iunie 2009 18:05
SUNT IN ZODIA VARSATOR SI SUNT NASCUTA PE 10 FEBRUARIE 1990,IAR IUBITUL E GEMENI...CE PARERE AI DESPRE ACEASA RELATIE?
rasfatzata_3l3na
Postat pe 22 Septembrie 2009 15:47
buna! as vrea sa stiu si eu mai multe despre zodia mea - leu.sunt nascuta pe 01.08.1981.multumesc mult!
jollidona
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:13
Planeta guvernatoare: Soarele
Planeta carierei profesionale: Venus
Planeta dragostei: Uranus
Planeta câstigurilor financiare: Mercur
Planeta sanatatii si a muncii: Saturn
Planeta casei si a familiei: Pluton

Culorile zodiei Leu: auriu, portocaliu, rosu
Pietre pretioase caracteristice pentru zodia Leu: ambra, crisolit, diamant galben
Metale caracteristice pentru zodia Leu: auriu
Ziua cea mai favorabila pentru zodia Leu: duminica

Principalele calitati ale zodiei Leu: calitati de conducator, siguranta de sine, generozitate, creativitate
Cea mai puternica dorinta a nativului din zodia Leu: sa straluceasca, sa fie în prim plan
Defecte ale nativului din zodia Leu: aroganta, vanitate

Relatii între zodia Leu si alte zodii
Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Berbec, Sagetator
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Taur, Scorpion, Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Taur
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Scorpion
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Fecioara
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Varsator
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Sagetator
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Berbec, Rac
Personalitatea zodiei Leu

Nativul din zodia Leu este încrezator în propriile forte, mândru, generos; stie sa îsi reprezinte interesele, îi place sa atraga atentia, poate fi condescendent. Nativul Leu este constient de propria valoare si este mereu preocupat ca meritele sa-i fie recunoscute în mod corespunzator si sa iasa în evidenta. Are o mare nevoie de respect. Este ambitios si creativ. Stie sa îsi creeze aparitii de efect. Vrea sa fie "vioara întâi", îsi organizeaza succesul, cauta prestigiul social. Este drept si marinimos.

Uneori, nativul din zodia Leu poate parea arogant. Amorul propriu si auto-admiratia îl pot costa simpatia celor din jur. Îi plac aparitiile teatrale, iar în familie tinde sa adopte rolul de stapân. Sentimentele sale puternice îl pot duce la speculatii si aventura. Poate fi egoist.

Sanatate : Vitalitatea nativului Leu este remarcabila; totusi, este sensibil la stres, care îi poate provoca tulburari cardiace. Este predispus la afectiuni ale sângelui, ale maduvei osoase si ale încheieturilor. Insuccesele îi pot afecta sanatatea.
iulia069834
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:15
GOOGLE------>>>>>ZODIAC------->>>>>>>WWW.ZODIACE.RO !!!!!!!!!!!!!!
badprincess
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:15
AM CITIT ARTICOLUL DVS. SPUNETI CA PUTETI DA ANUMITE SFATURI IN FUNCTIE DE ZODIE. DACA SE POATE AS VREA SI EU SA PRIMESC ASEMENEA SFATURI CARE SA MA AJUTE SA MA CUNOSC MAI BINE SI SA REUSESC SA IMI REZOLV MAI BINE PROBLEMELE.
DECI VA TRIMIT DATA SI ORA NASTERII SI DACA SE POATE ASTEPT RASPUNS.
MULTUMIRI ANTICIPATE.
CU RESPECT, GABRIELA

25.08.1971., ORA 9.45.
kudika007568
Postat pe 23 Septembrie 2009 13:38
buna ziua asi dori sa stiu shi eu ce sanse am in relatia fecioara-pesti eu pe 20-09-1979 el pe 20-02-1974. multumesc anticipat
amira79
Postat pe 27 Octombrie 2009 13:45
ce e mh aici`? numai a horoscop nu suna :|
Bonnyka
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:47
eu rac, el varsator
kudika063045
Postat pe 17 Noiembrie 2009 13:12
Buna as vrea sa stiu si eu mai multe despre zodia mea, eu sunt balanta, nascuta la data de 22.10.1986. Daca se poate as dori sa stiu mai multe si despre compatibilitatea cu pesti( eu-balanta, el-pesti). Multumesc anticipat
danyelle86
Postat pe 17 Noiembrie 2009 14:06
De la: monaq, la data 2009-06-11 19:43:45ce detalii ai nevoie ca sa mi spui si mie...una alta...
kudika080500
Postat pe 17 Noiembrie 2009 17:13
buna as vrea si eu niste sfaturi. qm ar fi sunt zodia LEU iar logodniqlui meu tot LEU dar problema este k n o poate scoate l kpat q mn sub nici o forma oare e din vina zodiei mele,sau a rasfatului,pt k eu am fost tot timpul rasfatata qm as pute s m schimb?orikt as incerk n reusesc
kudika080500
Postat pe 17 Noiembrie 2009 17:21
De la: , la data 2009-06-10 16:05:17buna YGORKNIGHT ce parere ai despre relatia capicorn-scorpion?eu sunt scorpion si nu prea stiu cum sa ma comport cu capricornul meu !!!mersi mult o zi buna si multa sanatate si noroc :

Barbatul Capricorn este genul de barbat care trebuie lasat sa aiba el initiativa. Este important, însa, sa-i dai subtil de înteles ca si tu îl vrei.

Îi plac femeile mândre si cu tinuta. Îmbraca-te cu lucruri de calitate, poarta bijuterii putine, dar de valoare - barbatul Capricorn apreciaza valoarea.

Învata sa te porti ireprosabil în societate, fiindca barbatul Capricorn vizeaza în mod sigur un loc bun pe scara sociala, iar femeia care-i va sta alaturi trebuie sa faca fata. Arata-i ca esti gata sa-l sprijini în atingerea telurilor sale, macar moral, daca nu chiar cu relatii sau cu bani.

Tine cont de faptul ca barbatul Capricorn are nevoie de atentie, de tandrete, de afectiune si ca nu suporta sa fie respins sau abandonat. Fa-l sa se simta admirat, apreciat, respectat si dorit. Nu fi zgârcita cu complimentele. Lasa-l sa înteleaga ca ai nevoie de el si ca îi acorzi o încredere nelimitata.
ionelaela
Postat pe 17 Noiembrie 2009 17:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
To be vintage-up next-To be sexy ? 1 De la: farcry2 13 August 2010 08:58
mi-am facut permanent 22 De la: deeaemma 27 Februarie 2010 23:10
Cum sa te porti cu cei care gasesc motive sa nu vina la nunta sau dau bani putini la nunta 15 De la: _curly 7 Octombrie 2009 16:59
un sfat? 22 De la: kudika174830 17 Martie 2011 22:12
varice ale membrelor inferioare 1 De la: valipalea 21 Februarie 2009 15:46