Setari Cookie-uri

de ce n-am si eu noroc in dragoste

in curand implinesc 32 de ani, si ma tot intreb de ce n-am si eu noroc in dragoste? sunt miniona(1.55), am 50 kg, nu sunt frumoasa, dar nici urata, toata lumea imi spune ca sunt ok, dar toate relatiile mele nu au durat mai mult de 3-4 luni, si nici astea nu au fost prea multe.au fost vre-o 3 cazuri cand am suferit enorm de mult pentru ca m-am indragostit de cel cu care eram. ultimul insa mi-a pus capac. am fost 3 luni impreuna si pe urma timp de aproape un an am tot vorbit si ne-am intalnit amical, ne-am despartit pentru ca s-a intors la fosta, dar nu a ramas nici cu ea, acum are pe cineva de 3 saptamani si de atunci nu mai vb deloc. ma doare ff tare sa aud chestii de genul:'esti frumoasa, esti inteligenta, esti super ok ' din partea lui si nu numai si ma intreb atunci de ce nu a ramas cu mine? unde gresesc si cu ce ? nu mai vreau sa fiu singura, dar nu mai vreau nici pe cineva care doar sa ma faca sa sufar. uneori nici nu mai stiu ce sa fac?ma tot intreb ce nu e in regula cu mine?toate dezamagirile astea m-au facut sa-mi pierd increderea ca voi avea si eu parte de iubire si imi spun ca asta e, imi e scris sa fiu singura, dar nu mai suport singuratatea asta si cu toate astea nu pot sa fac nik.deseori doar plang...
ina_clau
Postat pe 26 Mai 2009 15:35
tu alegi sau esti aleasa ?
roz5blue6lila7
Postat pe 26 Mai 2009 15:39
de regula nu eu aleg.
ina_clau
Postat pe 26 Mai 2009 16:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa cred ... 8 De la: scumpi_piu 25 Februarie 2010 14:58
Când femeile pot face primul pas? 46 De la: bee_bee 19 Septembrie 2009 21:38
E grav daca uita de ziua noastra? 51 De la: 16 Martie 2013 20:29
Romantismul, se poate trai fara? 40 De la: bee_bee 19 Septembrie 2009 19:03
Ce sa faac??:| 31 De la: georgia600 15 Noiembrie 2010 17:06