Sa o mai astept?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Sa o mai astept?: (2.8 din 4 voturi)

puinebun Avatarul lui puinebun

22 mesaje

ne-am intalnit prin niste prieteni intr-o zi la o cafea.
nu era cv special, doar asa ca era vara, ne plictiseam.........
am vb la tel mai mult decat ne-am vazut. si era ok.
ne-am si vazut d kateva ori shi.......ne-am sunat in kontinuare.
si ea akuma nu mai e in oras ca e plekata cu serviciu ptr o vreme si nu mai raspunde nici l;a tel...

sa o mai astept? am vreo sansa?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: puinebun, la data 2009-05-27 12:15:51ne-am intalnit prin niste prieteni intr-o zi la o cafea.
si ea akuma nu mai e in oras ca e plekata cu serviciu ptr o vreme si nu mai raspunde nici l;a tel...

nu
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asem„narea dintre dou„ persoane, ci misterul dintre ele......
Fosta membra Kudika.ro
De la: puinebun, la data 2009-05-27 12:15:51ne-am intalnit prin niste prieteni intr-o zi la o cafea.

nu
Fosta membra Kudika.ro

da
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
Fosta membra Kudika.ro

pe care dintre ele?
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Fosta membra Kudika.ro
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
Fosta membra Kudika.ro
ce sa astepti?daca nu faci nimic,astepti degeaba.
Daca e visare,viata se duce,cel putin sa fie o visare dulce!
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo_x, la data 2009-05-27 12:19:46

nu te mai hlizi atata ca a inceput monitorul sa-mi vobreze pe birou
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Fosta membra Kudika.ro
nu
Nimeni
kudika023770 Avatarul lui kudika023770

1358 mesaje
Oras: ploiesti

Schimba cafeneaua.Poate ca ai sa intalnesti o barmanita care isi face serviciul chiar acolo.
vanghelis008.wordpress.com
miky4 Avatarul lui miky4

32 mesaje

Din cate relatezi,ea sa indepartatde tine prin faptul ca nu-ti raspunde la apeluri.
Fosta membra Kudika.ro
parerea mea este sa nu o mai astepti,dak nu iti rasp la tel nu are nici un sens,nu stii ce face si poate si-a gasit alt baiat si ea isi vede linistita de viata ei...ai noroc ca nu ai apucat sa pui f mult suflet pt ea asa k renunta akm pana nu e prea tarziu.vei gasi o alta fata
xxx
Fosta membra Kudika.ro
Nu inteleg de ce ii spuneti baiatului sa renunte, pentru ce?ce daca nu raspunde deocamdata la telefon..poate trece printr-o perioada mai grea si are nevoie de putina liniste.Cand va aud cu astfel de decizii.Poate si ea se gandeste la el, poate vrea sa se gandeasca inainte de a lua o decizie, poate nu-i merge telefonul cat timp este plecata, poate poate poate..
Parerea mea este sa nu renunti si stii de ce?si eu lupt in acest moment sa mentin o relatie ce nu i dadeam multe sanse (adevarat, nu este ceea ce spui tu acum) dar se aseamana cumva..
Si tine minte un lucru.Pentru o femeie trebuie sa lupti..indiferent cu ce arme, pentru ca in cele din urma o vei cucerii
am incercat sa retraiesc din plin anii 80 stimam conducatorul, aveam mancare si 4 pereti nu aveam griji, umblam hai hui pe cele 2 strazi adiacente la 8 pe un picior, munceau parintii..eu aveam alte concepte
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Daca vrei sa incerci mai mult,o poti astepta sa revina in oras.Dar faptul ca ati iesit atunci in oras,nu inseamna chiar nimic, asa ca nu pt ca ati iesit ai vreo sansa,sincer nu,poate sa iasa cu 10,in 10 orase.
kudika029663 Avatarul lui kudika029663

5 mesaje

salutare.
am renuntat sa mai sper. ea nu a mai dat niciun semn.
m-am uitat akum de la serv la o emis Paradisul Femeilor pe postul ala Euforia, ka am multe colegutze in birou si ele se uita.
si am vazut-o!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miky4 Avatarul lui miky4

32 mesaje

De la: kudika029663, la data 2009-07-16 16:22:38salutare.
am renuntat sa mai sper. ea nu a mai dat niciun semn.
m-am uitat akum de la serv la o emis Paradisul Femeilor pe postul ala Euforia, ka am multe colegutze in birou si ele se uita.
si am vazut-o!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ai vazut-o pe ea?

1 mesaj

@-) dak nu iti mai rasp la tel nu are rost

uitate-te aici insanezone.ro/toCSic-24783.html
aniela_cat Avatarul lui aniela_cat

34 mesaje
Oras: targoviste

De la: toCSic, la data 2009-07-18 22:37:56@-) dak nu iti mai rasp la tel nu are rost

uitate-te aici insanezone.ro/toCSic-24783.html[/quote]

mika_i Avatarul lui mika_i

49 mesaje

ai incercat sa ghicesti raspunsul cu petale de margareta?
The man with consciounes acts, the man with character reacts
mihailpaulcraciun Avatarul lui mihailpaulcraciun

102 mesaje
Oras: bucuresti

Adevarata dragoste vine la timpul potrivit, trebuie sa ai rabdare
Mike

64 mesaje

De la: mihailpaulcraciun, la data 2009-07-31 20:35:12Adevarata dragoste vine la timpul potrivit, trebuie sa ai rabdare

Exact ! Eu as completa: mai asteapta 20 de ani, apoi ia decizia corecta . Asa nu o sa-ti para rau ca ai pierdut iubirea vietii.
mika_i Avatarul lui mika_i

49 mesaje

De la: mihailpaulcraciun, la data 2009-07-31 20:35:12Adevarata dragoste vine la timpul potrivit, trebuie sa ai rabdare

uite un raspuns simplu si bun. orice lucru, bun sau rau, il primesti atunci cand esti pregatit pt el, cand e potrivit sa ti se intample,pt ca exista o ordine,echilibru in universul asta...care se reduce la universul din tine...noi suntem doar o celula din acest intreg...cu alte cuvinte cand esti echilibrat atragi un eveniment( o relatie de ex) echilibrata,frumoasa,potrivita,poate cea pe care o doresti cu adevarat..
apoi mai ramane doar sa recunosti ce simti.."u just have to put yort life in your ears,not your ears in your life"
The man with consciounes acts, the man with character reacts
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje

De la: mika_i, la data 2009-07-29 23:55:22ai incercat sa ghicesti raspunsul cu petale de margareta?

nu faceti risipa de flori
Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!
kudika_948325 Avatarul lui kudika_948325

5 mesaje

Nu,daca e catusi de putin interesata de tine,va face ea intr-un fel sa iti dea de inteles asta.
Adina