Setari Cookie-uri

ce credeti?

buna kudicelor!am si eu o nelamurire sau de fapt o dilema.am o relatie de aproximativ o luna cu un tip super,chiar vreau sa cred ca el este "alesul" stiu ca veti spune ca este cam repede sa-mi dau seama dar chiar asta simt si el imi arata ca simte la fel.acum intervine si dilema mea :el a avut o relatie de 3 ani care s-a terminat de un an dupa asta ,prin viata si patul lui au trecut destule fete.el nu vroia o relatie si ele stiau asta,se distrau si atat.acum nu stiu ce sa fac,nu vreau sa ma culc cu el prea repede sa creada ca eu caut doar asta,dar nici prea tarziu ca poate considera ca sunt o incuiata.in luna asta de cand suntem impreuna ne-am intalnit aproape in fiecare zi,m-a invitat sa-l insotesc la nunta surorii lui si face multe gesturi prin care imi dau seama ca tine la mine,imi da mesaje seara sa-mi spuna noapte buna etc.astept sfatul vostru sincer.
Maddalyna
Postat pe 27 Mai 2009 13:45
De la: Maddalyna, la data 2009-05-27 13:45:44buna kudicelor!am si eu o nelamurire sau de fapt o dilema.am o relatie de aproximativ o luna cu un tip super,chiar vreau sa cred ca el este "alesul" stiu ca veti spune ca este cam repede sa-mi dau seama dar chiar asta simt si el imi arata ca simte la fel.acum intervine si dilema mea :el a avut o relatie de 3 ani care s-a terminat de un an dupa asta ,prin viata si patul lui au trecut destule fete.el nu vroia o relatie si ele stiau asta,se distrau si atat.acum nu stiu ce sa fac,nu vreau sa ma culc cu el prea repede sa creada ca eu caut doar asta,dar nici prea tarziu ca poate considera ca sunt o incuiata.in luna asta de cand suntem impreuna ne-am intalnit aproape in fiecare zi,m-a invitat sa-l insotesc la nunta surorii lui si face multe gesturi prin care imi dau seama ca tine la mine,imi da mesaje seara sa-mi spuna noapte buna etc.astept sfatul vostru sincer.


pai exact..nu te culca cu el...cel putin acum. tu stii cand anume o sa vina momentul.
acum nici 3 luni nu-l tine....
cristi_nne
Postat pe 27 Mai 2009 14:36
De la: Maddalyna, la data 2009-05-27 13:45:44buna kudicelor!am si eu o nelamurire sau de fapt o dilema.am o relatie de aproximativ o luna cu un tip super,chiar vreau sa cred ca el este "alesul" stiu ca veti spune ca este cam repede sa-mi dau seama dar chiar asta simt si el imi arata ca simte la fel.acum intervine si dilema mea :el a avut o relatie de 3 ani care s-a terminat de un an dupa asta ,prin viata si patul lui au trecut destule fete.el nu vroia o relatie si ele stiau asta,se distrau si atat.acum nu stiu ce sa fac,nu vreau sa ma culc cu el prea repede sa creada ca eu caut doar asta,dar nici prea tarziu ca poate considera ca sunt o incuiata.in luna asta de cand suntem impreuna ne-am intalnit aproape in fiecare zi,m-a invitat sa-l insotesc la nunta surorii lui si face multe gesturi prin care imi dau seama ca tine la mine,imi da mesaje seara sa-mi spuna noapte buna etc.astept sfatul vostru sincer.


Cred ca ar trebui sa faci pasul asta in momentul in care iti doresti tu! Nu trebuie sa te gandesti oare ce ar gandii el daca e prea devreme sau prea tarziu... trebuie sa te gandesti in primul rand la tine.Si daca e sa fie el "alesul" o sa ramana langa tine chiar daca te culci cu el mai devreme sau mai tarziu...
irina_monik
Postat pe 27 Mai 2009 14:39
inca un topic despre virgine???
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 14:44
pey nu te culca cu el,culcate separat
el cu 1 si tu cu 1
scorpyoW
Postat pe 27 Mai 2009 15:34
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 14:44:12inca un topic despre virgine???


unde unde
scorpyoW
Postat pe 27 Mai 2009 15:36
Scorp, parca te-a muscat vaca neagra !

Postat pe 27 Mai 2009 15:39
De la: Roco, la data 2009-05-27 15:39:47Scorp, parca te-a muscat vaca neagra !



sa ma muste si capra neagra,yo tot nu ma las
scorpyoW
Postat pe 27 Mai 2009 15:44
De la: scorpyow, la data 2009-05-27 15:36:52
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 14:44:12inca un topic despre virgine???


unde unde


asta bre!
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 15:48
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 15:48:41
De la: scorpyow, la data 2009-05-27 15:36:52
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 14:44:12inca un topic despre virgine???


unde unde


asta bre!


aha,pey s'o scoata la vanzare
scorpyoW
Postat pe 27 Mai 2009 15:56
multumesc celor care m-au luat in serios si mi-au raspuns.cat despre topic,nu este "inca un topic despre virgine",citeste bine inainte sa scrii.
Maddalyna
Postat pe 27 Mai 2009 22:27
De la: Maddalyna, la data 2009-05-27 13:45:44buna kudicelor!am si eu o nelamurire sau de fapt o dilema.am o relatie de aproximativ o luna cu un tip super,chiar vreau sa cred ca el este "alesul" stiu ca veti spune ca este cam repede sa-mi dau seama dar chiar asta simt si el imi arata ca simte la fel.acum intervine si dilema mea :el a avut o relatie de 3 ani care s-a terminat de un an dupa asta ,prin viata si patul lui au trecut destule fete.el nu vroia o relatie si ele stiau asta,se distrau si atat.acum nu stiu ce sa fac,nu vreau sa ma culc cu el prea repede sa creada ca eu caut doar asta,dar nici prea tarziu ca poate considera ca sunt o incuiata.in luna asta de cand suntem impreuna ne-am intalnit aproape in fiecare zi,m-a invitat sa-l insotesc la nunta surorii lui si face multe gesturi prin care imi dau seama ca tine la mine,imi da mesaje seara sa-mi spuna noapte buna etc.astept sfatul vostru sincer.


io zic sa il mai tii pe putin o luna , daca vrea numai sex de la tine o sa cedeze dak nu de tot cel putin nu va mai rezista sa petreaca aproape fiecare zi cu tine ca doar ar putea cauta si in alta parte mai ales ca simti ca ar fi alesul , asteapta sa te convingi cat de mult te apreciaza si ii pasa de tine
Peony
Postat pe 29 Mai 2009 01:53
pentru unii barbati o deziluzie in dragoste are mai multe urmari. el este acum foarte vulnerabil si faptul ca a fost cu mai multe fete de la acel eveniment trist nu trebuie sa te sperie . este un mod al barbatilor de a-si reveni-trebuie sa-si demonstreze lor insisi ca inca mai pot fi cuceritori , virili ...si asa mai departe. celalat fapt ca vrea sa te introduca in familia lui este un lucru bun, inseamna ca se vindeca de vechea iubire. dar...nu ceda prea repede sau cel putin luati-o incet , fii cat se poate de diplomata-nu refuza brusc dar nici nu accepta prea usor, poti parea ori salbatica ori disperata.cauta o cale de mijloc, fii cat mai naturala, lasa sa decurga totul frumos, simplu -nu strica putina modestie, simplitate, timiditate-TOT CEEA CE NU POT ATINGE PENTRU BARBATI ESTE CEL MAI INCITANT LUCRU. bafta
GABYTA13
Postat pe 17 August 2009 23:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma cauta si ma vrea numai cand e beat 105 De la: nikolas_09 13 Decembrie 2009 19:54
Voi gasi vreodata pe cineva care sa vrea sa ma pastreze? 40 De la: geo_reincarcat_iara 29 Aprilie 2010 22:06
Vreau si eu o fata 112 De la: bebe_lush_ul 28 Martie 2009 23:31
despartita ieri 17 De la: love_is_precious 23 Mai 2010 14:37
Oare o noua viata? 17 De la: dorina_77 3 Septembrie 2009 20:46