Setari Cookie-uri

berbec -taur?

ce parere aveti despre combinatia berbec-taur ?
nu prea merge,nu?
tin sa precizez ca eu sunt taur.
si ca berbecul meu a fost singurul care nu m-a plictisit pana aqm
numai ca de 2 ani de cand suntem impreuna ne certam foarte aiurea din toate prostiile
si ambii suntem foarte incapatanati
da' ne iubim zic eu
andrutza90
Postat pe 28 Mai 2009 11:03
niet............nu mere
just_heaven
Postat pe 28 Mai 2009 11:04
iar bine zis ingeras nu merge
andapui
Postat pe 28 Mai 2009 11:21
De la: andrutza90, la data 2009-05-28 11:03:05ce parere aveti despre combinatia berbec-taur ?
nu prea merge,nu?
tin sa precizez ca eu sunt taur.
si ca berbecul meu a fost singurul care nu m-a plictisit pana aqm
numai ca de 2 ani de cand suntem impreuna ne certam foarte aiurea din toate prostiile
si ambii suntem foarte incapatanati
da' ne iubim zic eu

pai eu sunt berbec si ma inteleg ffb cu taurii
anca0704
Postat pe 28 Mai 2009 11:23
buna,ma numesc petronela si ma bag in seama si yo eu zic ca nu trebuie sa ne luam dupa zodii de exemplu:eu sunt capricorn si sotul meu balanta ..................deci dupa zodiac nu prea rezista o relatie dar.........noi ne intelegem bn si avem si 2 copii nu cred ca e vb de zodiac aici cred ca nu este perechea potrivita pt tn mult succes
kudika030058
Postat pe 28 Mai 2009 11:33
De la: kudika030058, la data 2009-05-28 11:33:30buna,ma numesc petronela si ma bag in seama si yo eu zic ca nu trebuie sa ne luam dupa zodii de exemplu:eu sunt capricorn si sotul meu balanta ..................deci dupa zodiac nu prea rezista o relatie dar.........noi ne intelegem bn si avem si 2 copii nu cred ca e vb de zodiac aici cred ca nu este perechea potrivita pt tn mult succes

andapui
Postat pe 28 Mai 2009 11:35
De la: andrutza90, la data 2009-05-28 11:03:05ce parere aveti despre combinatia berbec-taur ?
nu prea merge,nu?
tin sa precizez ca eu sunt taur.
si ca berbecul meu a fost singurul care nu m-a plictisit pana aqm
numai ca de 2 ani de cand suntem impreuna ne certam foarte aiurea din toate prostiile
si ambii suntem foarte incapatanati
da' ne iubim zic eu


Iubirea nu este totul pentru ca o relatie sa functioneze!Stiu un cuplu care s-au iubit ca chiorii dar se certau la fel , pana la urma extremele din relatia lor a dus la despartire!Incearca sa temperazi tu relatia , esti taur , berbecul este mult mai incapatanat!
Amora
Postat pe 28 Mai 2009 18:02
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 18:06

Iubirea nu este totul pentru ca o relatie sa functioneze!Stiu un cuplu care s-au iubit ca chiorii dar se certau la fel , pana la urma extremele din relatia lor a dus la despartire!Incearca sa temperazi tu relatia , esti taur , berbecul este mult mai incapatanat![/quote]


nu prea temperez eu ,mai mult el lasa de la el
andrutza90
Postat pe 29 Mai 2009 11:30
De la: Amora, la data 2009-05-28 18:02:25
De la: andrutza90, la data 2009-05-28 11:03:05ce parere aveti despre combinatia berbec-taur ?
nu prea merge,nu?
tin sa precizez ca eu sunt taur.
si ca berbecul meu a fost singurul care nu m-a plictisit pana aqm
numai ca de 2 ani de cand suntem impreuna ne certam foarte aiurea din toate prostiile
si ambii suntem foarte incapatanati
da' ne iubim zic eu


Iubirea nu este totul pentru ca o relatie sa functioneze!Stiu un cuplu care s-au iubit ca chiorii dar se certau la fel , pana la urma extremele din relatia lor a dus la despartire!Incearca sa temperazi tu relatia , esti taur , berbecul este mult mai incapatanat!

da da!! berbecii sunt cei mai incapatzanati !!!!!!!!!!!
anca0704
Postat pe 30 Mai 2009 09:12
si eu sunt taur si prietenul meu berbec...un berbec tare incapatanat!!!!!!!!vreau sa va spun ca relatia noastra e cu prea multa sare si piper.ne certam din orice si ne scoatem ochii dar in pat iese cu scantei!!!!el trb sa se impuna de fiecare data si toate lucrurile trb facute ca el....dar daca vrei sa-l pacalesti o poti face luandu-l cu frumosul!!!! asa ca o relatie cu un berbec are si parti bune si parti rele!!!!
sweetydelcina
Postat pe 27 August 2009 16:51
Barbatul Berbec are obiceiul sa faca dragoste în mod spontan. Precautia si ezitarile femeii Taur, care nu face aproape nimic din impulsul momentului, îl enerveaza pe barbatul Berbec.

Daca femeia Taur îi permite barbatului Berbec sa conduca, atunci poate descoperi noi placeri carnale. Altfel, va fi greu de stabilit un echilibru în cadrul relatiei, în care exista, si asa, neîntelegeri considerabile.

Barbatul Berbec si femeia Taur sunt incompatibili pentru o relatie de lunga durata.

pik_nik
Postat pe 27 August 2009 16:56
teParintii mei au fost doi tauri deosebit de draguti am avut si un prieten taur care din pacate a murit intr un accident de masana......eu eram berbecuta .....toti trei ma iubeau mult si totdeauna ne am inteles ... Pentru mine va fi o vesnica pierdere a unor fiinte dragi......
kikimun
Postat pe 29 Septembrie 2009 17:33
Eu sunt in zodia babuinului, si el e in zdoia sconcsuui, avem sansee impreuna? Ce ziceti?
Aphrodite
Postat pe 30 Septembrie 2009 17:15
buna eu sunt Amalia ,nu stiu ce sa spun eu sunt berbec si el taur ,ne scaldam in aceleasi ape ca si voi cred ,adevarul ca nu am eu prea multe sperante in relatia asta fie ce o vrea D-zeu astept opinii.
kudika076018
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hi 2 De la: angel_in_disguise 23 Decembrie 2008 10:35
numai si numai pareri despre compatibilitati..... 7 De la: dandanaua_reloaded 27 Iunie 2009 10:45
eu fecioara el fecioara 23 De la: kamyvaly 18 Iunie 2009 11:02
eu leu, el scorpion -credeti ca exista vreo sansa? 26 De la: Miss_Dior08 16 Septembrie 2010 18:40
El scorpion ea varsator 8 De la: dulcineea1602 24 Iulie 2015 23:58