Setari Cookie-uri

Eu capricorn, el rac...

Ce puteti sa-mi spuneti despre combinatia asta? Sunt sanse sa ne intelegem sau nu? Cunoscatorii pot sa-mi dea mai multe detalii? :D
IuBiRe_InTeRzIsA
Postat pe 31 Iulie 2008 16:05
La mine e el capricorn si eu rac. Merge bine, avem un an, nu ne certam, avem discutii pe diverse teme dar nu ajungem sa urlam unu la altu ... asa ca e bine :D

Postat pe 1 August 2008 13:00
eu sunt capricorn, iar el rac...suntem de aproape 3 ani impreuna...ne certam, ne reprosam lucruri...el imi spune ca sunt rece, pe mine ma enerveaza faptul ca e tipicar si visator...astrele spun ca facem casa buna...dar experienta va spune asta :P
Lydiah
Postat pe 4 August 2008 20:08
si eu sint capricorn ........iar sotul meu rac.in trei ani nu ne-am certat niciodata!vesnic ma inconjoara cu multa dragoste,ma asculta ,ma intelege si nu raspunde rautatilor mele de caprita.in schimb atunci cind trebuie sa fiu alaturi de el simt si nu ezit!oricum este o relatie cu sanse de reusita dar si esec!totul depinde de rac cum va stii sa ajunga la eul interior al capricornului!

Postat pe 4 August 2008 20:19
La mine e invers...eu rac, el capricorn...dupa o relatie de 9 ani si casnicie de 3 ani...suntem in divort...asa ca te las pe tine sa cerni.





Cine isi uita istoria risca sa si-o repete.
Felicia_29
Postat pe 5 August 2008 11:07
eu sunt capricorn , el e rac , avem o relatie super de 5 ani .el e romantic si grijuliu , dar si eu incerc sa-i fac pe plac , adica sunt f buna cu el.la noi e o compatibilitate perfecta, am avut mult noroc .
julya232004
Postat pe 9 August 2008 07:07
E ok, atat timp cat stii sa il intelegi. Cu siguranta e capos, ti-o spun din propria experienta, rac fiind.
LaMishto
Postat pe 7 Septembrie 2008 20:22
va veti intelege foarte bine.eu sunt capricorn, sotul meu rac si ne intelegem foarte bine, desi incapatanatul capricorn ar trebui sa mai lase de la el.racii sunt niste familisti convinsi. sunt doua pietre tari si doua firi incapatanate, dar se pot imblanzi.........
oana1801
Postat pe 23 Septembrie 2008 21:26
si eu sunt capricorn si iubitul meu rac....suntem de apropae 2 ani impreuna tip in care am avut o singura cearta , asa neintelegeri marunte au mai fost dar am uitat la 5 min dupa ce am incheiat discutia... sincer majroitatea discutiilor incep de la incapatanarea mea, dar daca inveti sa lasi de la tine cand e cazul eu zic ca aveti mari sanse de a ramane impreuna mult timp
mariaenache2006
Postat pe 3 Octombrie 2008 10:31
eu sunt rac , el capricorn ! am avut 2 ani o relatie super ! fara certuri, fara gelozie , dar eu am lasat de la mine ! cand am inceput sa il bat la cap sau sa nu mai las de la mine, totul s-a rupt ! capricornii sunt foarte orgoliosi, si foarte rar lasa de la ei ! din cauza orgoliului si a ambitiei lui, totul s-a rupt !
catalinaiulia
Postat pe 7 Octombrie 2008 09:57
buna! eu sunt capricorn si el e rac suntem impreuna de aproape 4 ani , si ne intelegem super bine am avut si noi mici certe sau mai bine zis divergente ....dar cum s-a mai spus mai sus capricornul mai trebuie sa lase de la el...in schimb racul este ffffff sensibil si cand este ranit sufera foarte mult este grijuliu ,romantic(mi-a adus intr-un an fara nici o ocazie deosebita 21 de trandafiri) si in mod cert familist infocat,si pot spune cu mana pe inima ca sunt fideli...........acum asa este racul din "ograda" mea de ceilalti nu pot baga mana in foc.
simona_marinela1987
Postat pe 27 Ianuarie 2009 10:01
EU SUNT RAC SI EL CAPRICORN,(LA FEL CA FELICIA 29) IAR DUPA O RELATIE DE 3 ANI SI VREO 4 LUNI DE LA NUNTA SI EU MA GANDESC LA DIVORT...

Postat pe 3 Februarie 2009 13:18
Si eu sunt rac...am avut o relatie cu un capicorn....ori cu el ori fara el...tot un drac.....vrei sa traiesti o "singuratate in doi"..keep going...nu trebuie sa te superi pe capricorni....nu au de oferit atat de mult de cat au racii nevoie....simplu....enjoy the life!
AikaT3rine7_7
Postat pe 30 Mai 2009 16:36
EU SUNT RAC SI SOTUL CAPRICORN .SUNTEM DE 17 ANII IMPREUNA.RACI LASA DE LA EI CAPRICORNI MAI GREU SAU DELOC. DACA STAI BN CU NERVII BAFTA INCEARCA. DOAR ASA VEI AFLA ADEVARUL. OAMENII CARE SUNT OAMENII NU TIN DE ZODIE.






kudika028393
Postat pe 19 Iulie 2009 13:16
Si eu sunt capricorn.... nu am o relatie cu vreun rac... Capricoarnele aici de fata au spus k ar trebui sa lase mai mult de la ele... Nu stiu cum se face, dar eu, tot capricoarna fiind, mai tot timpul las de la mine... Deci deja nu mai inteleg cum e cu zodiile astea
floare_de_colt
Postat pe 25 Noiembrie 2009 14:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia Pesti si Barbatul Pesti 42 De la: theREALKudikaAdmin 31 Ianuarie 2022 10:50
... 9 De la: greierash_is_back 27 Decembrie 2009 15:49
Barbati Sagetatori..Pareri ?:) 10 De la: 592777 16 Iulie 2009 14:17
Eu rac, el scorpion 40 De la: kudika369423 20 Februarie 2011 08:42
lelene29 1 De la: lelene29 18 Octombrie 2008 10:01