Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: jenesaispas, la data 2009-10-18 23:45:08kudika s-ar putrea sa fie un barbat, in acest caz existand toate sansele sa-l tina foarte mult, mai ales daca este pe stimulente.

nu cred pana nu vad
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:05
De la: fluturas_, la data 2009-10-18 23:51:02Buna seara

...io vin direct de la vecinutzu cutzu cutzu...
am furat cate ceva de pe acolo...mici si pentru etta o pulpa de pui...doar ca asta e de españa...nu e pui de kudika


bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:07
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-18 23:54:57
De la: jenesaispas, la data 2009-10-18 23:52:35
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-18 23:51:19Noapte buna cafenea cu peste 1000 de pagini .....ultima cafenea a prietenilor adevarati!
Noapte buna voua.....all my friends.....oriunde va aflati!
Si.....http://www.youtube.com/watch?v=Qn0CrLyeUaY&feature=related

noapte buna just roberta!

noapte buna
roberta_bruni
n buna va spun si eu atat cat tine cafeneaua ....
danutzza_stefi
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:17
nb deni
nb dana
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:21
las cafelutza... ptr maine dimineata
danutzza_stefi
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:22
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-19 00:21:27nb deni
nb dana
n buna bestiutza
danutzza_stefi
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:23
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-19 00:22:50las cafelutza... ptr maine dimineata

lasa si ceva pastile
k toti suntem cu dureri ba de gat de cap si alte accesorii
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:27
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:33
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-19 00:27:48
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-19 00:22:50las cafelutza... ptr maine dimineata

lasa si ceva pastile
k toti suntem cu dureri ba de gat de cap si alte accesorii
o sa fac o farmacie virtuala ca nu strica ...sa nu ia lumea buline ..fara sa stie ce mananca ...te las bestiutza ca maine am o zi plina ....
danutzza_stefi
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:38
Lasa Bestiutza ca iti dau eu prafuri dastea de spania ca mie sila cate am baut pana acum de cand cu maseaua

mie imi merge netu prost
fluturas_
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:38
De la: fluturas_, la data 2009-10-19 00:38:24Lasa Bestiutza ca iti dau eu prafuri dastea de spania ca mie sila cate am baut pana acum de cand cu maseaua

mie imi merge netu prost
te cred ...dar ma intorc sa te pupicesc fluturas si tie somn usor ,,
danutzza_stefi
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:42
gata
danutzza_stefi
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:43
fluturas astia ti-au dat prafuri
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:49
nb all
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:49
neata all
am pregatit cafelutza
si multi pupicii
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 08:56
buna dimi....ineva pe aici???
MITZAYO2007
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:00
eu asa k te servesc cu o cafelutza
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:12
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:23
Sunt mai noua pe aici dar am trecut sa va spun si eu Buna Dimineata
beatryce1986
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:06
De la: beatryce1986, la data 2009-10-19 10:06:49Sunt mai noua pe aici dar am trecut sa va spun si eu Buna Dimineata

neatza si bine ai venit
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:52
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:52
buna dimineata cafenea am venit sa las pentru doamne si domnisoare..............upssssss era sa uit de astia
spumosu
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:55
eu sunt in trecere cu niste si
si bineinteles, pe o zi ploioasa ce te poate inveseli mai mult decat un buchet de ne "auzim"!
greierash_is_back
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:55
greires ai aici o cafea
si o portie de
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:01
De la: spumosu, la data 2009-10-19 10:55:11buna dimineata cafenea am venit sa las pentru doamne si domnisoare..............upssssss era sa uit de astia

cateva flori.....
uite aici pt tine
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:04
a fost fara sa vreau
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:13
'neataaaaaaaa...........

scuzati intarzierea....da' atrebuit sa-mi verific intai agenda de lucru !!........ ...cafeaua-i buna..... ...caldura este in semineu..........atmosfera e placuta....clienti au inceput sa apaara !!.....ce sa-mi mai dores c...intr-o astfel de zi urata ....si mohorata ???......... .....decat muuulltiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pupicei......ca am o stare de KK-aaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!.......de un maro` tare inchis !!......... ...............

dar de dat ...dau si eu...ca asta pot !!..........
etta
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:14
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-19 11:13:22 a fost fara sa vreau


sa sti ca ma speriasem putin ...........ok atunci imi cer scuze si mai pun ceva flori pe bar
spumosu
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:16
http://www.realitatea.net/patru-cazuri-in-care-stiinta-a-invins-biserica_642612.html
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:16
De la: spumosu, la data 2009-10-19 11:16:22
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-19 11:13:22 a fost fara sa vreau


sa sti ca ma speriasem putin ...........ok atunci imi cer scuze si mai pun ceva flori pe bar

of mersi de intelegere
bestiutza_relouded
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Asta sau Asta? 332 De la: sirghea 7 Octombrie 2010 13:14
Campusul liceului 1 De la: oana16br 15 Septembrie 2009 18:48
Buna ziua ! 5 De la: Alecsandra_13 15 Martie 2010 12:18
FATIMA 220 De la: contesina 15 Iulie 2011 14:23
PROPUNEI -= OPORTUNITATI VENIT SUPLIMENTAR ...INSCRIERI GRATUITE!!! 3 De la: dana92 14 Februarie 2010 22:44