Mai multe
De la: etta, la data 2009-10-19 11:14:41 'neataaaaaaaa........... neatza etta cam tarziu am sa te penalizez toti pupici pt mine
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 19 Octombrie 2009 11:22 |
||
|---|---|---|
...am gresit...platesc !!.... ...si uite ..tot iti mai dau !!....... ............si pun altii ....pentru ceilalti.......... si io...acu' pot ca sa primesc ???........
|
||
|
etta Postat pe 19 Octombrie 2009 11:45 |
||
|
ce faceti? va bucurati de ploaie? la al:
|
||
|
|
||
|
iulia069834 Postat pe 19 Octombrie 2009 14:53 |
||
|
ce faceti? va bucurati de ploaie? la al:
|
||
|
iulia069834 Postat pe 19 Octombrie 2009 14:53 |
||
|
ce faceti? va bucurati de ploaie? la al:
|
||
|
iulia069834 Postat pe 19 Octombrie 2009 14:53 |
||
de ce s-a postat de atatea ori?
|
||
|
iulia069834 Postat pe 19 Octombrie 2009 14:53 |
||
| am mai pus niste desene la profil.uitati-va daca vreti. | ||
|
iulia069834 Postat pe 19 Octombrie 2009 16:30 |
||
heeeeeello!!! ...e luni. toata lumea e intoarsa?plictisita?sau munceste ? |
||
|
fluturas_ Postat pe 19 Octombrie 2009 17:14 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-19 17:14:21heeeeeello!!! ceao fluturas ...ce faci? eu ma relaxez si apoi ma apuc de treaba. |
||
|
iulia069834 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:18 |
||
| Eu ma relaxez inainte de a ma apuca de mancare si de dentist ;))) | ||
|
fluturas_ Postat pe 19 Octombrie 2009 17:24 |
||
buna seara lumeee...cineva p'aci?
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:32 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-19 17:32:44buna seara lumeee...cineva p'aci? biscuiti daca vreti serviti-va!
|
||
|
iulia069834 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:34 |
||
| dupa cum vezi da:).....cel putin eu abia astept sa plec de la munca ......ma deprima grav vremea asta :P | ||
|
mikydutza0202 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:35 |
||
iulia ,fluturas buna seara...cam putini pe aici
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:36 |
||
Eu vreau ecler cu ciocolata nu biscuiti
|
||
|
fluturas_ Postat pe 19 Octombrie 2009 17:36 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-19 17:36:03iulia ,fluturas buna seara...cam putini pe aici Buna si tie Pai probabil suntem singurii bine dispusi si care poate nu muncim
|
||
|
fluturas_ Postat pe 19 Octombrie 2009 17:37 |
||
buna myky...ei laso incolo de vreme nu te mai gindi la ea....ginditiva la ceva frumos toti cei care va deprima vremea asta
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:37 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-19 17:37:39buna myky...ei laso incolo de vreme nu te mai gindi la ea....ginditiva la ceva frumos toti cei care va deprima vremea asta deap thru thru
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:38 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-19 17:36:27Eu vreau ecler cu ciocolata nu biscuiti |
||
|
iulia069834 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:38 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-19 17:38:46De la: fluturas_, la data 2009-10-19 17:36:27Eu vreau ecler cu ciocolata nu biscuiti |
||
|
fluturas_ Postat pe 19 Octombrie 2009 17:41 |
||
|
daaaaa.....cred ca o sa ma gandesc la un sooommmnnnn duuuulse duuulllseeee....aiurea...asa zik acum dar cand ajung acasa cine stie ce idei mai imi vin ..... la naiba ,mi atzi facut pofta de ceva dulce...vreau baclavaaaa
|
||
|
mikydutza0202 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:41 |
||
Va aduc si eu,fetelor,niste clatite cu ciocolata,abia le-am terminat
|
||
|
beatryce1986 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:45 |
||
|
eeee...bun bun bun :D:D parca ar merge si niste clatite
|
||
|
mikydutza0202 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:47 |
||
De la: beatryce1986, la data 2009-10-19 17:45:44Va aduc si eu,fetelor,niste clatite cu ciocolata,abia le-am terminat eu aduc biscuiti rahat cu gem avem si baclava tu aduci clatite....diabet nu are nimeni nu?
|
||
|
iulia069834 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:50 |
||
Si eclere nu aduce nimeni ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 19 Octombrie 2009 17:56 |
||
| nu dar probabil o sa facem in curand :))) | ||
|
mikydutza0202 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:56 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-19 17:56:25Si eclere nu aduce nimeni ? nu am facut...dar o sa ma uit la reteta si o sa fac.....
|
||
|
iulia069834 Postat pe 19 Octombrie 2009 17:59 |
||
grazie ragazze pana atunci nu mai am probleme cu maseaua si mananc tot
|
||
|
fluturas_ Postat pe 19 Octombrie 2009 18:02 |
||
hellouuuuuuuu !!... io nu vreau dulceeee....ca-s io dulceeee !!.....acriturilor !!..... ......mmmmmmmmmmm...da' mie-mi plac acriturile....mai ales....castrvetii !!........ ....asa caaa.....pupici in grup......
|
||
|
etta Postat pe 19 Octombrie 2009 18:08 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-19 17:36:03iulia ,fluturas buna seara...cam putini pe aici na...ca am umplut io cafeneaua !!.... .....tu nu vrei dulce ???.....
|
||
|
etta Postat pe 19 Octombrie 2009 18:09 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| oameni impertinenti si idioti............. | 59 | De la: donttouch 23 Aprilie 2009 13:42 |
| O saptamana fara internet | 105 | De la: Ame_ly 15 Iulie 2011 15:49 |
| iubirea http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon12.gif | 8 | De la: kudika_6589 12 Mai 2012 21:35 |
|
|
||
| Dumnezeu ia in considerare...? | 7 | De la: Baiat_virgin 10 Mai 2012 17:42 |
| remarca memorabila a unei pitipoance | 13 | De la: dienuscha 10 Iunie 2010 17:02 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.