Mai multe
De la: Lucia38, la data 2009-10-21 21:58:16Buna seara din centrul Clujului!!!!!! Buna seara Lucia
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:17 |
||
|---|---|---|
De la: andreea1976, la data 2009-10-21 21:49:54buna seara la toata lumea Andreiuta.......mi-a placut chestia aia cu sforaitul...
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:18 |
||
fetelor fata tutun
|
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Octombrie 2009 22:19 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-21 21:52:25De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 21:46:49Salutare fetelor........nici nu am vazut ca este plina cafeneaua....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:20 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-21 22:19:36fetelor fata tutun
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:20 |
||
De la: etta, la data 2009-10-21 21:51:32De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 21:48:58De la: etta, la data 2009-10-21 21:46:36De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 19:25:03
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:21 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-21 22:19:36fetelor fata tutun ok ok Luciiiiiiiii .....vi la o tigara?
|
||
|
andreea1976 Postat pe 21 Octombrie 2009 22:21 |
||
deny in cv este Tirgul olarilor ....
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Octombrie 2009 22:22 |
||
De la: andreea1976, la data 2009-10-21 22:21:48De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-21 22:19:36fetelor fata tutun
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:22 |
||
De la: andreea1976, la data 2009-10-21 22:21:48De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-21 22:19:36fetelor fata tutun la mai multe daca se poate...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 21 Octombrie 2009 22:23 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-21 22:22:25deny in cv este Tirgul olarilor .... da????? stiu ca o sa fie expozitie de haine....zilele Craiovei..... ....ocazie buna pentru un frappe....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:23 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-10-21 22:23:08De la: andreea1976, la data 2009-10-21 22:21:48De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-21 22:19:36fetelor fata tutun parca ma vad pe mine acum cateva luni...... cateodata aprindeam cate 2.....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:24 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-10-21 22:23:08De la: andreea1976, la data 2009-10-21 22:21:48De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-21 22:19:36fetelor fata tutun hop si yoooooooooo la tigara...
|
||
|
monaq Postat pe 21 Octombrie 2009 22:25 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 22:24:57De la: Lucia38, la data 2009-10-21 22:23:08De la: andreea1976, la data 2009-10-21 22:21:48De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-21 22:19:36fetelor fata tutun ei, inca le mai pot tine evidenta...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 21 Octombrie 2009 22:30 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=cPmVHMPn9jI&feature=related
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:31 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 22:23:59De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-21 22:22:25deny in cv este Tirgul olarilor .... te sun daca pot
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Octombrie 2009 22:31 |
||
Daca-i vorba de fumat.. Stau si eu la 3 tigari..ca atatea mai am..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 21 Octombrie 2009 22:31 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-10-21 22:30:06De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 22:24:57De la: Lucia38, la data 2009-10-21 22:23:08De la: andreea1976, la data 2009-10-21 22:21:48De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-21 22:19:36fetelor fata tutun Lucia......eu ajunsesem in ultimul hal....aprindeam ,stingeam...aprindeam....lasam una in scrumiera.....aprindeam alta!Fumam non stop...mai putin noaptea......Din cauza asta am vrut sa ma las....nu mai exista cale de mijloc....cred ca ajungeam la 5pachete/zi
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:33 |
||
buna seara am adus si pupici |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 21 Octombrie 2009 22:33 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-21 22:31:54Daca-i vorba de fumat.. am eu mai multe....le impartim....
|
||
|
monaq Postat pe 21 Octombrie 2009 22:34 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 22:21:16De la: etta, la data 2009-10-21 21:51:32De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 21:48:58De la: etta, la data 2009-10-21 21:46:36De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 19:25:03 ......
|
||
|
etta Postat pe 21 Octombrie 2009 22:34 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-21 22:33:48buna seara seara buna bestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
|
||
|
monaq Postat pe 21 Octombrie 2009 22:35 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-21 22:34:25De la: fluturas_, la data 2009-10-21 22:31:54Daca-i vorba de fumat.. ce fata buna esti tu...cum imparti tu totul..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 21 Octombrie 2009 22:35 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-21 22:33:48buna seara asa...vino cu pupicii....ca aici m-au afumat cu tutunul lor !!......
|
||
|
etta Postat pe 21 Octombrie 2009 22:36 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-21 22:33:48buna seara
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:36 |
||
| Dau si eu ca mai am vreo 19. | ||
|
Lucia38 Postat pe 21 Octombrie 2009 22:37 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-21 22:31:54Daca-i vorba de fumat.. fumez si eu cu voi virtual poop fluturas
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 21 Octombrie 2009 22:38 |
||
De la: etta, la data 2009-10-21 22:34:29De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 22:21:16De la: etta, la data 2009-10-21 21:51:32De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 21:48:58De la: etta, la data 2009-10-21 21:46:36De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-21 19:25:03 sa vedem ce ne aduce sfarsitul de an...... chiar daca eu sunt o persoana foarte hotarata...... ....uneori iau mai greu o decizie......adica foarte greu
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 21 Octombrie 2009 22:38 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-21 22:33:48buna seara buna
|
||
|
fluturas_ Postat pe 21 Octombrie 2009 22:38 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-21 22:35:34De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-21 22:33:48buna seara seara buna mona cf?
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 21 Octombrie 2009 22:39 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| helpppppppppp me pls | 4 | De la: kudika052198 9 Ianuarie 2010 01:59 |
| FARA VULGARITATI, FARA JIGNIRI SI FARA MINCIUNI | 175 | De la: franziska_eu 29 Ianuarie 2012 00:24 |
| Prieteni noi | 31 | De la: Macika00 31 Martie 2013 07:36 |
|
|
||
| vb | 15 | De la: copacelul 5 Mai 2009 16:17 |
| Vrei independenta financiara? Aici gasesti raspunsul: | 1 | De la: catalyn_2792 12 Iulie 2011 00:21 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.