Mai multe
De la: ionelaela, la data 2009-10-22 00:01:56ma bag si eu la somnik of si eu care asteptam sa ma uimesti
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 00:04 |
||
|---|---|---|
De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:02:57Mai e cineva treaz in cafeneaua asta ?? noi doua si-o umbrelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
monaq Postat pe 22 Octombrie 2009 00:04 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-22 00:04:19De la: ionelaela, la data 2009-10-22 00:01:56ma bag si eu la somnik bestiiiiiiiiiiiiiiiii stai asa pitita nici nu am stiut ca mai esti.....SUPERRRRRRRRRRRR SUNTEM 3.... |
||
|
|
||
|
monaq Postat pe 22 Octombrie 2009 00:06 |
||
|
sorry fetele ..prea adormita sa mai uimesc... dar eu vroiam de la voi poate asa mai rezistam si eu treaza...nopatea buna
|
||
|
ionelaela Postat pe 22 Octombrie 2009 00:06 |
||
Adica ai facut-o pe Bestiutza umbrela ? Bestiutza Mona..bad girl..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 22 Octombrie 2009 00:06 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-22 00:04:19De la: ionelaela, la data 2009-10-22 00:01:56ma bag si eu la somnik si nu te-a uimit????in nici un fel???
|
||
|
monaq Postat pe 22 Octombrie 2009 00:07 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:02:57Mai e cineva treaz in cafeneaua asta ?? acum depinde eu sunt treaza ....dar alcoalele ........... |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 00:07 |
||
| http://www.220.ro/wGSKg4IibO/Mondenii-2009-Messenger | ||
|
fluturas_ Postat pe 22 Octombrie 2009 00:08 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-22 00:06:14De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-22 00:04:19De la: ionelaela, la data 2009-10-22 00:01:56ma bag si eu la somnik cine sta pitita k voi stati sub mine
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 00:09 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-22 00:07:32De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:02:57Mai e cineva treaz in cafeneaua asta ?? dar ce?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 22 Octombrie 2009 00:10 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:06:41Adica ai facut-o pe Bestiutza umbrela ? nu doamne......daca ea nu spune nimic......nu am stiut ca nu e la nani......i"m not a bad girl.....
|
||
|
monaq Postat pe 22 Octombrie 2009 00:12 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 00:20 |
||
| www.excape.ro | ||
|
excapero Postat pe 22 Octombrie 2009 00:20 |
||
Bestiutza...ai adormit cu capul pe masa?? |
||
|
fluturas_ Postat pe 22 Octombrie 2009 00:21 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:08:36http://www.220.ro/wGSKg4IibO/Mondenii-2009-Messenger
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 00:22 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:21:09Bestiutza...ai adormit cu capul pe masa?? nu nu nus nebuna sa beau singura plus de asta la mine in casa nu am alcol ceva stilce de vin care le primes de craciun cadou am ratacite si ceva sampanie
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 00:23 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-22 00:12:10De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:06:41Adica ai facut-o pe Bestiutza umbrela ? te caiesti fata mea ?? |
||
|
fluturas_ Postat pe 22 Octombrie 2009 00:24 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-22 00:12:10De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:06:41Adica ai facut-o pe Bestiutza umbrela ? stai linistita
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 00:24 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-22 00:23:47De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:21:09Bestiutza...ai adormit cu capul pe masa?? :)))) hai la mine ca am eu alcool in casa |
||
|
fluturas_ Postat pe 22 Octombrie 2009 00:27 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:24:29De la: monaq, la data 2009-10-22 00:12:10De la: fluturas_, la data 2009-10-22 00:06:41Adica ai facut-o pe Bestiutza umbrela ? PROFUNDAMENTE.... |
||
|
monaq Postat pe 22 Octombrie 2009 00:30 |
||
eu ma retrag la nani coca.....sa aveti o seara fascinanta.... si somnic usor...
|
||
|
monaq Postat pe 22 Octombrie 2009 00:33 |
||
nb mona fluturas sper sa pot onora invitatia eu gata
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 00:33 |
||
|
Ce ma fac eu cu voi ?? Somn usor
|
||
|
fluturas_ Postat pe 22 Octombrie 2009 00:36 |
||
neata buna cafenea! ,,,,va las cafea si ...pupici aici sa aveti cand va treziti!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 22 Octombrie 2009 06:46 |
||
Buna dimineata ... ce bine e sa incepi ziua cu pupici si cafea ...
|
||
|
Miruna_r Postat pe 22 Octombrie 2009 07:01 |
||
'neata lume ovidiuuuu, ai cafea pt toate, suntem multe.....ai si tigari, sau venim cu ele
|
||
|
taiko_delia Postat pe 22 Octombrie 2009 07:10 |
||
|
am uitat sa-l pun si pe asta ? , era o intrebare sunt
|
||
|
taiko_delia Postat pe 22 Octombrie 2009 07:10 |
||
inca dormiti? |
||
|
taiko_delia Postat pe 22 Octombrie 2009 07:46 |
||
neatzaaaaaaa
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 08:58 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-22 06:46:34neata buna cafenea! am sa servesc si eu o cafelutza
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 08:59 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| LA CAFENEUA VECHE : ) | 762 | De la: 31 Martie 2012 13:05 |
| TOPICUL MEU | 748 | De la: kudika_nikole 11 Ianuarie 2012 00:32 |
| lume lume a venit vacanta !sau cel putin vara .............. | 53 | De la: puiu66 16 Ianuarie 2010 18:43 |
|
|
||
| Exista 4 categorii de oameni. Tu la care te incadrezi ? | 95 | De la: Baiat_virgin 22 Decembrie 2016 19:02 |
| Cafenea de vara | 349 | De la: caty31 4 Mai 2010 10:48 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.