Mai multe
De la: taiko, la data 2009-10-22 10:14:34Viata e ca o cafea buna mare dreptate are
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 10:38 |
||
|---|---|---|
De la: gargaritamica, la data 2009-10-22 09:23:57neataaaaaaaaaaa neatzaaaaaaa
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 10:41 |
||
De la: gargaritamica, la data 2009-10-22 09:23:57neataaaaaaaaaaa neatzaaaaaaa
|
||
|
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 10:41 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-22 10:03:43neatza feteleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee neatza mona
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 10:44 |
||
ma enerveaza reclama asta la glade, nu pot scrie de ea
|
||
|
taiko_delia Postat pe 22 Octombrie 2009 10:54 |
||
De la: taiko, la data 2009-10-22 10:54:26ma enerveaza reclama asta la glade, nu pot scrie de ea si pe mine
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 22 Octombrie 2009 10:58 |
||
'neataaaaaaaaaa..... stit ca eu sunt mai "intarziata " asa...... ....deci....asta e !!.... ...ma servesc cu cafelutza de la voi......si las plata aici....... Donule...pentru tine separat...ca nu te-am mai pupacit de mult...asa...in direct !!......
|
||
|
etta Postat pe 22 Octombrie 2009 11:39 |
||
am ajuns si eu
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 22 Octombrie 2009 14:15 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-22 14:15:05am ajuns si eu pupici, de unde vii
|
||
|
taiko_delia Postat pe 22 Octombrie 2009 14:18 |
||
|
? ufff, semnele de punctuatie
|
||
|
taiko_delia Postat pe 22 Octombrie 2009 14:19 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-22 14:15:05am ajuns si eu greierasul cel mai dulce
|
||
|
gargaritamica Postat pe 22 Octombrie 2009 14:19 |
||
@taiko....de la cumparaturi!!!!!!!!! blugi mumosi , bluzite si mai mumoase @buburuzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 22 Octombrie 2009 14:21 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-22 14:21:18@taiko....de la cumparaturi!!!!!!!!! blugi mumosi , bluzite si mai mumoase offf greierasule pentru un moment am vrut sa te intreb de unde ti-ai cumparat, dar mi-am revenit repede simi-am adus aminte ca nu suntem din acelasi oras
|
||
|
gargaritamica Postat pe 22 Octombrie 2009 14:22 |
||
De la: gargaritamica, la data 2009-10-22 14:22:57De la: greierash_is_back, la data 2009-10-22 14:21:18@taiko....de la cumparaturi!!!!!!!!! blugi mumosi , bluzite si mai mumoase poate unele magazine sunt deschise si la tine in oras
|
||
|
taiko_delia Postat pe 22 Octombrie 2009 14:27 |
||
pai iti recomand mall bucuresti, bulevardu magheru, intarg poti gasi lucruri dragute de calitate....uuum...si daca-mi amintesc iti mai spun.
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 22 Octombrie 2009 14:28 |
||
ador cumparaturile si cafeaua de dupa
|
||
|
taiko_delia Postat pe 22 Octombrie 2009 15:44 |
||
De la: taiko, la data 2009-10-22 07:10:04'neata lume yo...pt prieteni...am mereu rezerve!! bun venit...si...vedem noi...daca chiar sunteti multe! apropo`s...multe...insemnand...pt ce anume? ca aici...e loc pt toata lumea care vrea sa se deconecteze!! la noi...asta e scopul!! daca cineva...doreste sa gaseasca altceva...no pb...poate incerca alaturi...undeva... sigur va gasi ceva...sa-i placa!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 22 Octombrie 2009 16:53 |
||
ziua buna la toti
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 22 Octombrie 2009 16:54 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=AoccwF01MLs
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 22 Octombrie 2009 16:56 |
||
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 22 Octombrie 2009 17:09 |
||
:sml-happy0180las si eu o cafeluta ptr mai tz
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 22 Octombrie 2009 17:55 |
||
salutare, am ajuns si eu acasa de data asta zic pas la cafea, vreau ceai |
||
|
taiko_delia Postat pe 22 Octombrie 2009 18:21 |
||
buna seara..... ceva de....emotivitate ....aveti p-acilea ????..............
|
||
|
etta Postat pe 22 Octombrie 2009 19:10 |
||
De la: etta, la data 2009-10-22 19:10:05 buna seara..... pilaf de orez cu legume si carne....merge?
|
||
|
taiko_delia Postat pe 22 Octombrie 2009 19:40 |
||
multam...da' mancarea ...nu intra !!......
|
||
|
etta Postat pe 22 Octombrie 2009 19:55 |
||
buna seara am primit niste imbratisari pe mail..si deja ma simt mai bine. voi ? ce faceti? |
||
|
fluturas_ Postat pe 22 Octombrie 2009 20:06 |
||
SEARA BUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CAFENEA SEARA BUNA TUTUROR SERVITI VA ROG.....DIN SUFLET PT SUFLETE DRAGI MIE.....
|
||
|
monaq Postat pe 22 Octombrie 2009 20:09 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-22 20:06:02buna seara seara buna frumoasa yo......doar ce am papat...iar acum cu voi pe acilea....u cf?/?
|
||
|
monaq Postat pe 22 Octombrie 2009 20:11 |
||
Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 22 Octombrie 2009 20:13 |
||
puiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu seara buna....
|
||
|
monaq Postat pe 22 Octombrie 2009 20:21 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ManyFest 03 festival al artelor vizuale Timisoara | 2 | De la: scorpyoW 19 Iunie 2009 23:43 |
| Regretele voastre((: | 174 | De la: mihailpaulcraciun 30 Iulie 2009 06:38 |
| filmul | 18 | De la: daisybea 4 Ianuarie 2010 13:55 |
|
|
||
| friends | 10 | De la: soraderazboi 5 Martie 2010 17:30 |
| radiomedeea | 1 | De la: radiomedeea 27 Octombrie 2009 13:57 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.