Mai multe
Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe
|
||
|
puiu66 Postat pe 24 Octombrie 2009 19:48 |
||
|---|---|---|
De la: monaq, la data 2009-10-24 19:45:35seara buna ce amabila
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 19:49 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe eu vreau separat
|
||
|
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 19:50 |
||
De la: taiko, la data 2009-10-24 19:46:42De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-24 19:42:00De la: monaq, la data 2009-10-24 19:35:51ce se mai aude???? si noi vrem sa facem paste..dar niciunul dintre noi nu se apuca de ele
|
||
|
fluturas_ Postat pe 24 Octombrie 2009 19:50 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:50:36De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe Ce nu fac eu pentru tine
|
||
|
puiu66 Postat pe 24 Octombrie 2009 19:51 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:50:36De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe Te pune sa canti sau sa dansezi la bara pt asta
|
||
|
fluturas_ Postat pe 24 Octombrie 2009 19:51 |
||
eu am pizza si o sticla cu vin!!!!!!!doreste careva???eu pun pe masa...si va rog serviti....
|
||
|
monaq Postat pe 24 Octombrie 2009 19:52 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe ufffffff ........ ce m-am pierdut toataaaaaaaa ..... dar imi revin.......
|
||
|
taiko_delia Postat pe 24 Octombrie 2009 19:53 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 19:53 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 19:53 |
||
Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni
|
||
|
fluturas_ Postat pe 24 Octombrie 2009 19:53 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:51:54De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:50:36De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe pot sa te refuz
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 19:55 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni eu am o greata de nu o pot duce........ de la vopsitul usilor mi se trage
|
||
|
taiko_delia Postat pe 24 Octombrie 2009 19:55 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:51:34De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:50:36De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe hm........sigur gasesc eu ceva k sa ma refuzi
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 19:56 |
||
De la: taiko, la data 2009-10-24 19:55:22De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni Asa se spune cand stai cu spatele pe usa noaptea...vopsit ? Sigur de la vopsit e greata
|
||
|
fluturas_ Postat pe 24 Octombrie 2009 19:57 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni eu nu am nimic astept donatii
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 19:57 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:57:30De la: taiko, la data 2009-10-24 19:55:22De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 19:58 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:57:49De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni Donez o durere de cap si un termopan
|
||
|
fluturas_ Postat pe 24 Octombrie 2009 19:59 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-24 19:52:40eu am pizza si o sticla cu vin!!!!!!!doreste careva???eu pun pe masa...si va rog serviti.... k sa vezi ks fata buna vin sa iti tin companie
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 19:59 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:57:30De la: taiko, la data 2009-10-24 19:55:22De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni am stat cu fata la usa
|
||
|
taiko_delia Postat pe 24 Octombrie 2009 19:59 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:51:54Asta se intelege de la sineDe la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:50:36De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe
|
||
|
puiu66 Postat pe 24 Octombrie 2009 19:59 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:58:35De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:57:30De la: taiko, la data 2009-10-24 19:55:22De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni |
||
|
fluturas_ Postat pe 24 Octombrie 2009 20:00 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:59:18De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:57:49De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni refuzate ....fii si u mai dragalasa da si u ce ai mai bun k de rele sunt satula
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 20:00 |
||
da o muzica ascultam si noi??? sau stam asa pe uscat???
|
||
|
monaq Postat pe 24 Octombrie 2009 20:01 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:56:51GreuDe la: puiu66, la data 2009-10-24 19:51:34De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:50:36De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe
|
||
|
puiu66 Postat pe 24 Octombrie 2009 20:02 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-24 20:00:37De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:58:35De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:57:30De la: taiko, la data 2009-10-24 19:55:22De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 20:02 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-24 20:00:37De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:58:35De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:57:30De la: taiko, la data 2009-10-24 19:55:22De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 20:02 |
||
De la: taiko, la data 2009-10-24 19:59:44De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:57:30De la: taiko, la data 2009-10-24 19:55:22De la: fluturas_, la data 2009-10-24 19:53:57Eu am un sfert dintr-o Cola la jumate si 3 tigari..dar nu le impart cu nimeni Mai bine Se lucreaza mai bine cu..pensula
|
||
|
fluturas_ Postat pe 24 Octombrie 2009 20:02 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-24 20:02:00De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:56:51GreuDe la: puiu66, la data 2009-10-24 19:51:34De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:50:36De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe un SLK rosu in fatza blocului k vreau sa ies putin ea sa vad .....cum dai din pene si imi aduci unu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 20:03 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-24 20:02:00De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:56:51GreuDe la: puiu66, la data 2009-10-24 19:51:34De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:50:36De la: puiu66, la data 2009-10-24 19:48:01Va mai pup o data pe toate...la gramada ca sinte-ti multe un SLK rosu in fatza blocului k vreau sa ies putin ea sa vad .....cum dai din pene si imi aduci unu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 20:03 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Ulei de peste - pentru a avea un copil inteligent | 3 | De la: Katte02 27 Decembrie 2009 17:53 |
| VA Va invit sa fim creativi lasandu-ne invaluiti de aburul aromat al unei cafele! | 9 | De la: Nolwenn 25 Septembrie 2009 19:13 |
| Alt fel de cafenea | 77421 | De la: iris_4_ever 19 Iunie 2014 09:17 |
|
|
||
| o scuza buna...!! | 1 | De la: kika25 15 Octombrie 2009 13:37 |
| buna | 65 | De la: etta 28 Aprilie 2009 23:32 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.