Mai multe
| te rog ajutama cu un vothttp://www.zambaret.com/David-Catalin_865.html | ||
|
anka36 Postat pe 24 Octombrie 2009 23:47 |
||
|---|---|---|
De la: taiko, la data 2009-10-24 23:41:59De la: _oktober_, la data 2009-10-24 23:38:46aaaaa! ce fac aia pe teren se cheama fotbal? ca la noi la nimenea.....
|
||
|
monaq Postat pe 24 Octombrie 2009 23:48 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-24 23:45:45De la: taiko, la data 2009-10-24 23:43:04De la: monaq, la data 2009-10-24 23:40:35De la: taiko, la data 2009-10-24 23:38:49De la: monaq, la data 2009-10-24 23:37:38 copia dupa snagria, preferatul meu....yamiiiiiiiiiiiiii tschuss si la mai bine....deja sunt tropa ...hac, na ca -s gata.....
|
||
|
|
||
|
taiko_delia Postat pe 24 Octombrie 2009 23:48 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:34:26De la: taiko, la data 2009-10-24 23:30:31De la: monaq, la data 2009-10-24 23:29:33sa faca Etta un descantec..... Doamne......doamne.....ce ne vezi Ia fa Tu sa ne dezlegi.... O minune adevarata Si ne du in lumea toata !!..... Cu vaporu'...avionu'...... Cu masina...cu balonu'..... Nu conteaza...Jean boxeaza..... Bora-bora sa ne vaza !!!..... ptiu...ptiu...ptiu..........
|
||
|
etta Postat pe 24 Octombrie 2009 23:48 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-24 23:44:01Bestiuta......te asteptam of cate vacante trebuie sa imi iau sesiune ,romantice.relaxare.vizitat prieteni gata stiu ma las de munca
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 23:48 |
||
De la: etta, la data 2009-10-24 23:48:27De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:34:26De la: taiko, la data 2009-10-24 23:30:31De la: monaq, la data 2009-10-24 23:29:33sa faca Etta un descantec.....
|
||
|
taiko_delia Postat pe 24 Octombrie 2009 23:50 |
||
De la: etta, la data 2009-10-24 23:48:27De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:34:26De la: taiko, la data 2009-10-24 23:30:31De la: monaq, la data 2009-10-24 23:29:33sa faca Etta un descantec..... deci cand eu spun k cine stie stie am eu MARE dreptate
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 23:50 |
||
De la: taiko, la data 2009-10-24 23:50:18De la: etta, la data 2009-10-24 23:48:27De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:34:26De la: taiko, la data 2009-10-24 23:30:31De la: monaq, la data 2009-10-24 23:29:33sa faca Etta un descantec..... AMIIINNNNNN
|
||
|
taiko_delia Postat pe 24 Octombrie 2009 23:51 |
||
Fetelor ... ati uitat sa fiti sensibile. Pentru ''reimprospatare'' aveti o melodie de la mine.http://www.youtube.com/watch?v=wOljooH-cb4 |
||
|
Tigrul Postat pe 24 Octombrie 2009 23:52 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:48:42De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-24 23:44:01Bestiuta......te asteptam si asa e pe duca romania , hai sa bem pt asta
|
||
|
taiko_delia Postat pe 24 Octombrie 2009 23:52 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-24 23:45:45De la: taiko, la data 2009-10-24 23:43:04De la: monaq, la data 2009-10-24 23:40:35De la: taiko, la data 2009-10-24 23:38:49De la: monaq, la data 2009-10-24 23:37:38 mona tu si cu iubitul meu ,,,,sangre de torro
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 23:53 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:53:14De la: monaq, la data 2009-10-24 23:45:45De la: taiko, la data 2009-10-24 23:43:04De la: monaq, la data 2009-10-24 23:40:35De la: taiko, la data 2009-10-24 23:38:49De la: monaq, la data 2009-10-24 23:37:38 uitasem sa precizes 2001 si acceptabil 2003
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 23:54 |
||
| http://www.realitatea.net/micul-hercule--cel-mai-puternic-copil-din-lume--este-un-baietel-roman-de-cinci-ani--vezi-imagini_648011.html | ||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 23:54 |
||
De la: taiko, la data 2009-10-24 23:52:18De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:48:42De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-24 23:44:01Bestiuta......te asteptam nu sunt in ro dar beau cu tine
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 23:56 |
||
De la: k_Dorinel, la data 2009-10-24 23:52:07 merge un sah pe melodia astaaaaaaaaaaa.....desi cred ca sarim direct la ...pat !!........
|
||
|
etta Postat pe 24 Octombrie 2009 23:58 |
||
De la: k_Dorinel, la data 2009-10-24 23:52:07 stii tu k nu sunt eu sensibila nu generaliza
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 24 Octombrie 2009 23:58 |
||
|
||
|
monaq Postat pe 24 Octombrie 2009 23:59 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:50:39De la: etta, la data 2009-10-24 23:48:27De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:34:26De la: taiko, la data 2009-10-24 23:30:31De la: monaq, la data 2009-10-24 23:29:33sa faca Etta un descantec.....
|
||
|
etta Postat pe 24 Octombrie 2009 23:59 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:58:47De la: k_Dorinel, la data 2009-10-24 23:52:07 prettyyyyyyyyyy....lasa masca aia.....de dura...ca.ca.ca...cu mine nu tine !!.......
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 00:00 |
||
De la: etta, la data 2009-10-24 23:58:38Oauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !De la: k_Dorinel, la data 2009-10-24 23:52:07 Stiam eu ca va trezeste ....
|
||
|
Tigrul Postat pe 25 Octombrie 2009 00:01 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 00:00:45De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:58:47De la: k_Dorinel, la data 2009-10-24 23:52:07
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 25 Octombrie 2009 00:02 |
||
De la: k_Dorinel, la data 2009-10-25 00:01:54De la: etta, la data 2009-10-24 23:58:38Oauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !De la: k_Dorinel, la data 2009-10-24 23:52:07 eu sunt....sculata...allll the timeeeeeeeeee !!.....
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 00:03 |
||
|
eu las pupici pt toata lumea imi iau costumasul d eingeras si ies si eu sa ma destrez oleaca sa fiti cuminti
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 25 Octombrie 2009 00:03 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:58:47Pai ... am tot timpul sa descopar sensibilitatea din tine.De la: k_Dorinel, la data 2009-10-24 23:52:07
|
||
|
Tigrul Postat pe 25 Octombrie 2009 00:03 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 00:00:45De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 23:58:47De la: k_Dorinel, la data 2009-10-24 23:52:07 mooaamaaaaaaaaaa...ce ma iubesteeeeeeeeee !!....ca numa la ore ...fixe postez !!....si la miez de noapte !!.....
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 00:04 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-25 00:03:27eu las pupici pt toata lumea distractie placuta Frumusica mea dragaaaaaaa !!.....
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 00:05 |
||
seara frumoasa bestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 00:09 |
||
distractie placuta, bestiutza
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 00:11 |
||
Gata,mi-am revenit dupa atitea cocktail-uri si ma bucur ca v-au placut. Acum pot sa stau si eu la o tigara cu voi?Pot pot pot?
|
||
|
AliceP Postat pe 25 Octombrie 2009 00:13 |
||
De la: taiko, la data 2009-10-24 23:48:08De la: monaq, la data 2009-10-24 23:45:45De la: taiko, la data 2009-10-24 23:43:04De la: monaq, la data 2009-10-24 23:40:35De la: taiko, la data 2009-10-24 23:38:49De la: monaq, la data 2009-10-24 23:37:38
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 00:13 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Portita de Rad | 4 | De la: adina_black 4 Noiembrie 2009 16:45 |
| Bodega' lu' Coman... | 205 | De la: 31 Martie 2012 13:06 |
| VA Va invit sa fim creativi lasandu-ne invaluiti de aburul aromat al unei cafele! | 9 | De la: Nolwenn 25 Septembrie 2009 19:13 |
|
|
||
| remarca memorabila a unei pitipoance | 13 | De la: dienuscha 10 Iunie 2010 17:02 |
| set cadou 3 produse clarins | 1 | De la: ocaziebuna 23 Noiembrie 2010 08:31 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.