Mai multe
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu SUNT BINE FRUMOASA dai si tu o tigara sau fumam ca puscariasii???
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:18 |
||
|---|---|---|
MULTUMESC PT PUPICI.....SUNT ONORATA......
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:19 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 02:18:21nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu SUNT BINE FRUMOASA o facem posta ??? iti dau o tigara ca in seara asta mi-am luat tigari ..
|
||
|
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 02:20 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 02:19:38MULTUMESC PT PUPICI.....SUNT ONORATA...... ce-mi plac maimutoii astea..sunt asa comici
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 02:21 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 02:20:05De la: monaq, la data 2009-10-25 02:18:21nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu SUNT BINE FRUMOASA am fumat azi de-am spart..... nush unde am sa ajung in ritmul asta....ms pt tigara..... pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ce buna eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:24 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 02:21:54De la: monaq, la data 2009-10-25 02:19:38MULTUMESC PT PUPICI.....SUNT ONORATA...... si astia imi sunt tare dragi.....
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:25 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 02:24:42De la: fluturas_, la data 2009-10-25 02:20:05De la: monaq, la data 2009-10-25 02:18:21nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu SUNT BINE FRUMOASA pai normal... ce dracu...doar e LM de españa... eu mi-am luat tigari pe la 21:00 si mai am 9... |
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 02:26 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 02:26:31De la: monaq, la data 2009-10-25 02:24:42De la: fluturas_, la data 2009-10-25 02:20:05De la: monaq, la data 2009-10-25 02:18:21nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu SUNT BINE FRUMOASA si eu care mi-am luat peket pe la 6 spuneam ca am fumat mult...... |
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:28 |
||
da eu nu mai rezist......cade capul pe tastatura......ma retrag......cu parere de rau ca te las singurica.....da nu mai pot.....spargi tu becul??/?
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:31 |
||
Am inceput sa fumez prea mult Iar mi-am aprins tigara... Bine ca nu beau
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 02:31 |
||
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:32 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 02:31:02da eu nu mai rezist......cade capul pe tastatura......ma retrag......cu parere de rau ca te las singurica.....da nu mai pot.....spargi tu becul??/? Nu,las lumina aprinsa... Ca la supermarketuri..Somn usor , sa visezi frumos...asa cat sa ai de dimineata fluturasi in stomac
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 02:32 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 02:31:17Am inceput sa fumez prea mult buna asta....buna tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:33 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 02:33:42De la: fluturas_, la data 2009-10-25 02:31:17Am inceput sa fumez prea mult Ai ras putin asa cum imi place mie ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 02:34 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 02:32:45De la: monaq, la data 2009-10-25 02:31:02da eu nu mai rezist......cade capul pe tastatura......ma retrag......cu parere de rau ca te las singurica.....da nu mai pot.....spargi tu becul??/? somn usor si tie.....mai bine!!!;)nu de alta....dar sa nu ne fure reteta cafelei...... la cati de astia am pus... ....mie sigur imi anuleaza pana dimineatza contul...... te-am pupat frumoasa
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:36 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 02:34:35De la: monaq, la data 2009-10-25 02:33:42De la: fluturas_, la data 2009-10-25 02:31:17Am inceput sa fumez prea mult exact asa cum stii.....
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:37 |
||
Somn usor Si acum : RAZBOI !!!!!!!!! (KUDIKA) |
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 02:38 |
||
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:38 |
||
ce frumos sa vad la tine......SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:40 |
||
|
Si daca imi anuleaza contul sunt mu_i_sti !!!!!!!!!!!!!!!!! Pot sterge posturile.... Somn usor cafenea..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 02:41 |
||
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:44 |
||
somn usor.... tuturor....
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 02:48 |
||
doamneeeee.un pic dispar si eu si ati facut prapad aici....
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 25 Octombrie 2009 03:52 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:42:51De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-24 18:31:51De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 18:27:10De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-24 18:22:00De la: etta, la data 2009-10-24 18:12:10De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-24 16:04:18fetele...cind intrati p'aci dati si la moa un beep... daca ceri pupici iti dau....
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 25 Octombrie 2009 03:53 |
||
nb cafenea
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 25 Octombrie 2009 06:09 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-25 03:53:29De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 19:42:51De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-24 18:31:51De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-24 18:27:10De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-24 18:22:00De la: etta, la data 2009-10-24 18:12:10De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-24 16:04:18fetele...cind intrati p'aci dati si la moa un beep... vezi k se poate...
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 25 Octombrie 2009 06:11 |
||
Buna dimineata somnorosilor!.......Ma gandeam ca o sa gasesc si eu o cafeluta pe aici dar se pare ca trebuie sa ma apuc de treaba...... ....si mor de somn
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 09:19 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 09:19:24Buna dimineata somnorosilor!.......Ma gandeam ca o sa gasesc si eu o cafeluta pe aici dar se pare ca trebuie sa ma apuc de treaba...... robi, ai gatato? pana termini tu beau din aia facut de barbat 'neata
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 09:21 |
||
Buna dimineata ... se pare ca profitati de ora in plus de somn de e asa liniste pe aici ...
|
||
|
Miruna_r Postat pe 25 Octombrie 2009 09:24 |
||
rbiiiiiii ai disparut?
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 09:24 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Ce faceti in pauza de cafea? | 33 | De la: kudika228464 21 Octombrie 2010 16:53 |
| La cafea. Loc de pripas si hoinareala! | 4001 | De la: geo_refinantat 31 Martie 2012 09:10 |
| Buna ziua ! | 5 | De la: Alecsandra_13 15 Martie 2010 12:18 |
|
|
||
| M-a contactat Mos Craciun pe forum | 22 | De la: roz5blue6lila7 23 Decembrie 2010 11:02 |
| Zi ce-ti trece prin cap! | 2681 | De la: Diavolyta_ 31 Martie 2013 09:17 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.