Mai multe
De la: iriskiss, la data 2009-10-25 13:09:01MULTUMESC FETELOR PTR IDEI..SUNTETI TARE DRAGUTE.. eu iti recomand ca la banat, mancarea specifica duminica, ramasa de la austrieci , supa, carne si garnitura de cartofi cu o salata, desert un chec, eu asta am duminica
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 14:04 |
||
|---|---|---|
Va pup pe toti...prieteni vechi....prieteni noi.....virtuali sau reali! |
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 14:04 |
||
am intrat sa va pupacesc pe toate si toti , plec iar .....etc
|
||
|
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 14:04 |
||
deny,delia
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 14:06 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-10-25 11:17:01Buna dimineata si de la Cluj!!!! Ce-as mai sta pe-aici sa-mi savurez cafeluta!!!!! dar datoriile familiale urla dupa mine si musai sa-mi fac vizitele de duminica... Asa ca va poci si yo...sa poop o...lucica? ia sa-mi spuna ea...
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 25 Octombrie 2009 15:14 |
||
buna dragii mei mona, ovy, taiko, robertina
|
||
|
yumy Postat pe 25 Octombrie 2009 15:23 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 14:04:03Va pup pe toti...prieteni vechi....prieteni noi.....virtuali sau reali! In ce categorie sunt ? Pupici |
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 15:50 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-25 14:04:53am intrat sa va pupacesc pe toate si toti imi place numele delia |
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 15:52 |
||
De la: yumalai, la data 2009-10-25 15:23:08buna dragii mei ziua buna yumiiiiiiiiiiiiii
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 16:04 |
||
ziua bunaaaaaaaaaaa !!.....cu cine beau si io cafeaua de 4'o clock ????.........
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 16:08 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 16:08:00 ziua bunaaaaaaaaaaa !!.....cu cine beau si io cafeaua de 4'o clock ????......... yo sunt aici ETTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 16:10 |
||
apai baga o cafelutza......da' de-aia strong.....sa-i simt....gustul !!......
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 16:17 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 16:08:00 ziua bunaaaaaaaaaaa !!.....cu cine beau si io cafeaua de 4'o clock ????......... cu mine bei ceaiul de la ora 5
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 16:22 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 16:22:32De la: etta, la data 2009-10-25 16:08:00 ziua bunaaaaaaaaaaa !!.....cu cine beau si io cafeaua de 4'o clock ????......... helloooooo sunt si eu peacilea
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 16:24 |
||
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 16:26 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-25 03:52:31doamneeeee.un pic dispar si eu si ati facut prapad aici.... ia uite petrecaretii........vin pe ..lumina...acasa !!.....si mai castiga si o ora in plus !!.,.........
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 16:28 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 16:22:32De la: etta, la data 2009-10-25 16:08:00 ziua bunaaaaaaaaaaa !!.....cu cine beau si io cafeaua de 4'o clock ????......... atunci...mai dispari o juma de ora !!.........
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 16:29 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-25 16:26:52 aaaaaaaaaaaaaa....mi-ai furat trandafirulllllllllll !!!.........
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 16:30 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 16:29:51De la: fluturas_, la data 2009-10-25 16:22:32De la: etta, la data 2009-10-25 16:08:00 ziua bunaaaaaaaaaaa !!.....cu cine beau si io cafeaua de 4'o clock ????......... nu vreau...ca intre timp fumez o tigara cu taiko
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 16:32 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-25 16:24:22De la: fluturas_, la data 2009-10-25 16:22:32De la: etta, la data 2009-10-25 16:08:00 ziua bunaaaaaaaaaaa !!.....cu cine beau si io cafeaua de 4'o clock ????......... si yoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 16:39 |
||
ma dati si mie....ce-mi place mie ???......... .......trammmmbuceeeee !!.........
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 16:40 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 16:30:38De la: taiko_delia, la data 2009-10-25 16:26:52 =))))))))))))))))))))))))))))))))))
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 16:41 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 16:40:32 ma dati si mie....ce-mi place mie ???......... ce dai la schimb????
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 16:42 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 16:30:38De la: taiko_delia, la data 2009-10-25 16:26:52 eu ti l-am pus intre titi etta draga
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 16:44 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 16:32:05De la: etta, la data 2009-10-25 16:29:51De la: fluturas_, la data 2009-10-25 16:22:32De la: etta, la data 2009-10-25 16:08:00 ziua bunaaaaaaaaaaa !!.....cu cine beau si io cafeaua de 4'o clock ????......... da , da cu je moi
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 16:44 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 16:42:33De la: etta, la data 2009-10-25 16:40:32 ma dati si mie....ce-mi place mie ???......... cu limba
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 16:45 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 16:42:33De la: etta, la data 2009-10-25 16:40:32 ma dati si mie....ce-mi place mie ???......... nu-ti dau trabucul meu, il ai si tu pe al tau
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 16:45 |
||
|
http://www.youtube.com/watch?v=f_2rrxONlLo miscare
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 16:59 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=y-GzV9EYZ9k&feature=PlayList&p=6D51F9B736DA3E87&playnext=1&playnext_from=PL&index=28
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 17:03 |
||
ce faceti?va pe toti/.v-am promis ca mai fac un desen asa ramane....cine vrea clatite? am cuu gem de caise ,de cirese,altele cu crema de ciocolata.,cu unt sau cine vrea simple....pofta buna cine vrea sa ia P.S :O sa pun poze cu mine soon
|
||
|
iulia069834 Postat pe 25 Octombrie 2009 17:16 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Doriti instalatie de incalzire in pardoseala sau pe calorifere cu eficienta termica garantata si cost -confort redus ? | 3 | De la: copacelul 12 Mai 2009 10:15 |
| de ce sunt relatiile atat de complicate? | 31 | De la: kudika_nikole 23 Decembrie 2011 19:57 |
| Cum isi da seama o persoana ca e proasta ? | 268 | De la: camelyta_camy 3 August 2011 17:42 |
|
|
||
| LA CAFENEUA VECHE : ) | 762 | De la: 31 Martie 2012 13:05 |
| loc de intalnire | 24 | De la: oana84onutza 26 Ianuarie 2010 20:05 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.