Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:20:11Buna dimineata


puiu, multumesc pt flori, ce freza frumoasa ai, tare chitit ai venit azi
taiko_delia
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:32
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:30:28 Gata , mi-a trecut plansul .

e bine atunci
yumy
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:32
De la: monaq, la data 2009-10-26 09:21:45neatzaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!ce fac fetele cochetele???multumesc pt cafelutza eu va dau...


taiko_delia
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:32
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 07:10:59
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 07:06:20Buna dimineata ... e luni din nou ...

ia o cafea si nu mai plange , pup sa treaca


Multumesc , pup si eu ! Aaaa , uitasem , a trecut ...
Miruna_r
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:34
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:30:28 Gata , mi-a trecut plansul .

taiko_delia
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:34
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:26:44
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:20:11Buna dimineata

neatza puiule
Buna yumalai
puiu66
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:35
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:30:45
De la: monaq, la data 2009-10-26 09:21:45neatzaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!ce fac fetele cochetele???multumesc pt cafelutza eu va dau...

mona


yumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
monaq
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:35
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:34:01
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 07:10:59
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 07:06:20Buna dimineata ... e luni din nou ...

ia o cafea si nu mai plange , pup sa treaca


Multumesc , pup si eu ! Aaaa , uitasem , a trecut ...

si eu atentie avalansa de pupici
yumy
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:36
http://www.youtube.com/watch?v=PEj7jnR--Dg

taiko_delia
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:36
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:32:57
De la: monaq, la data 2009-10-26 09:21:45neatzaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!ce fac fetele cochetele???multumesc pt cafelutza eu va dau...




deliaaaaaaaaaaaaa
monaq
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:36
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:35:14
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:26:44
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:20:11Buna dimineata

neatza puiule
Buna yumalai

puiule
yumy
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:37
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:36:12
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:34:01
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 07:10:59
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 07:06:20Buna dimineata ... e luni din nou ...

ia o cafea si nu mai plange , pup sa treaca


Multumesc , pup si eu ! Aaaa , uitasem , a trecut ...

si eu atentie avalansa de pupici
he he, am reusit sa prind cativa
taiko_delia
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:37
Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu
puiu66
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:37
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:30:28 Gata , mi-a trecut plansul .


cum sa plangi de luni dimineatza .....tu vrei nana la funduletz???
monaq
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:38
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:37:13Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu


E ZIUA TA?????????????????????????????????????????
monaq
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:38
ce bine puiu ne da de baut
yumy
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:39
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:37:13Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu

puiuleeeee esti cumva si dumitru?
taiko_delia
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:39
apropo, la multi ani la toti dumitriiii si dumitrele, daca sunt
taiko_delia
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:40
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:37:02
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:36:12
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:34:01
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 07:10:59
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 07:06:20Buna dimineata ... e luni din nou ...

ia o cafea si nu mai plange , pup sa treaca


Multumesc , pup si eu ! Aaaa , uitasem , a trecut ...

si eu atentie avalansa de pupici
he he, am reusit sa prind cativa

uite mai prinde
yumy
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:40
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:39:20
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:37:13Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu

puiuleeeee esti cumva si dumitru?

eu cred ca da si zic dinainte la multi ani
yumy
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:41
De la: monaq, la data 2009-10-26 09:38:39
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:37:13Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu


E ZIUA TA?????????????????????????????????????????
De nume
puiu66
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:42
de data am venit cu navodul am prins tot, yumi
taiko_delia
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:43
V-a pup si v-a multumesc pentru urari
puiu66
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:43

LA MULTI ANI PUIU!!!!!SI TUTUROR CELOR CARE ISI SERBEAZA ASTAZI ZIUA NUMELUI!!!!!
monaq
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:43
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:42:47
De la: monaq, la data 2009-10-26 09:38:39
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:37:13Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu


E ZIUA TA?????????????????????????????????????????
De nume

ma gandeam eu la multi ani puiule
yumy
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:44
puiuuuuuuuuuuu
taiko_delia
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:44
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:43:04de data am venit cu navodul am prins tot, yumi

ma bucur si eu o sa va parasesc va trebui sa plec
yumy
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:45
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:45:15
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:43:04de data am venit cu navodul am prins tot, yumi

ma bucur si eu o sa va parasesc va trebui sa plec


o zi buna yumi si o saptamana reusita!!!
monaq
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:47
De la: monaq, la data 2009-10-26 09:47:38
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:45:15
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:43:04de data am venit cu navodul am prins tot, yumi

ma bucur si eu o sa va parasesc va trebui sa plec


o zi buna yumi si o saptamana reusita!!!

ms la fel tuturor si v-am pupat si aveti grija de voi
yumy
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:49
si eu va las, am treaba, mai intru pe la ora pranzului sa mai imprastii niste pupici , spor la munca
taiko_delia
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La o sueta! 9 De la: freakyyy 24 Noiembrie 2010 20:48
Prestarea de servicii 2 De la: adinutza_adinutza 30 Septembrie 2009 10:39
RoWoW 2 De la: rashela 30 Octombrie 2010 23:00
Bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 64 De la: GODZILA 23 Noiembrie 2011 17:58
stie cineva? 7 De la: kudika023770 7 Noiembrie 2009 19:14