Mai multe
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:20:11Buna dimineata puiu, multumesc pt flori, ce freza frumoasa ai, tare chitit ai venit azi
|
||
|
taiko_delia Postat pe 26 Octombrie 2009 09:32 |
||
|---|---|---|
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:30:28 Gata , mi-a trecut plansul . e bine atunci
|
||
|
yumy Postat pe 26 Octombrie 2009 09:32 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-26 09:21:45neatzaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!ce fac fetele cochetele???multumesc pt cafelutza eu va dau...
|
||
|
|
||
|
taiko_delia Postat pe 26 Octombrie 2009 09:32 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 07:10:59De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 07:06:20Buna dimineata ... e luni din nou ... Multumesc , pup si eu ! Aaaa , uitasem , a trecut ...
|
||
|
Miruna_r Postat pe 26 Octombrie 2009 09:34 |
||
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:30:28 Gata , mi-a trecut plansul .
|
||
|
taiko_delia Postat pe 26 Octombrie 2009 09:34 |
||
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:26:44Buna yumalaiDe la: puiu66, la data 2009-10-26 09:20:11Buna dimineata
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Octombrie 2009 09:35 |
||
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:30:45De la: monaq, la data 2009-10-26 09:21:45neatzaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!ce fac fetele cochetele???multumesc pt cafelutza eu va dau... yumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
|
||
|
monaq Postat pe 26 Octombrie 2009 09:35 |
||
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:34:01De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 07:10:59De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 07:06:20Buna dimineata ... e luni din nou ... si eu atentie avalansa de pupici
|
||
|
yumy Postat pe 26 Octombrie 2009 09:36 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=PEj7jnR--Dg
|
||
|
taiko_delia Postat pe 26 Octombrie 2009 09:36 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:32:57De la: monaq, la data 2009-10-26 09:21:45neatzaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!ce fac fetele cochetele???multumesc pt cafelutza eu va dau... deliaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
monaq Postat pe 26 Octombrie 2009 09:36 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:35:14De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:26:44Buna yumalaiDe la: puiu66, la data 2009-10-26 09:20:11Buna dimineata puiule
|
||
|
yumy Postat pe 26 Octombrie 2009 09:37 |
||
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:36:12he he, am reusit sa prind cativaDe la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:34:01De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 07:10:59De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 07:06:20Buna dimineata ... e luni din nou ...
|
||
|
taiko_delia Postat pe 26 Octombrie 2009 09:37 |
||
Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Octombrie 2009 09:37 |
||
De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:30:28 Gata , mi-a trecut plansul . cum sa plangi de luni dimineatza .....tu vrei nana la funduletz???
|
||
|
monaq Postat pe 26 Octombrie 2009 09:38 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:37:13Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu E ZIUA TA?????????????????????????????????????????
|
||
|
monaq Postat pe 26 Octombrie 2009 09:38 |
||
ce bine puiu ne da de baut
|
||
|
yumy Postat pe 26 Octombrie 2009 09:39 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:37:13Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu puiuleeeee esti cumva si dumitru?
|
||
|
taiko_delia Postat pe 26 Octombrie 2009 09:39 |
||
apropo, la multi ani la toti dumitriiii si dumitrele, daca sunt
|
||
|
taiko_delia Postat pe 26 Octombrie 2009 09:40 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:37:02De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:36:12he he, am reusit sa prind cativaDe la: Miruna_r, la data 2009-10-26 09:34:01De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 07:10:59De la: Miruna_r, la data 2009-10-26 07:06:20Buna dimineata ... e luni din nou ... uite mai prinde
|
||
|
yumy Postat pe 26 Octombrie 2009 09:40 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:39:20De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:37:13Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu eu cred ca da si zic dinainte la multi ani
|
||
|
yumy Postat pe 26 Octombrie 2009 09:41 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-26 09:38:39De numeDe la: puiu66, la data 2009-10-26 09:37:13Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Octombrie 2009 09:42 |
||
de data am venit cu navodul am prins tot, yumi
|
||
|
taiko_delia Postat pe 26 Octombrie 2009 09:43 |
||
V-a pup si v-a multumesc pentru urari
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Octombrie 2009 09:43 |
||
LA MULTI ANI PUIU!!!!!SI TUTUROR CELOR CARE ISI SERBEAZA ASTAZI ZIUA NUMELUI!!!!!
|
||
|
monaq Postat pe 26 Octombrie 2009 09:43 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-26 09:42:47De la: monaq, la data 2009-10-26 09:38:39De numeDe la: puiu66, la data 2009-10-26 09:37:13Hai ca v-a las ceva de baut ca azi trebuie sa fac cinste si revin putin mai tiziu ma gandeam eu la multi ani puiule
|
||
|
yumy Postat pe 26 Octombrie 2009 09:44 |
||
puiuuuuuuuuuuu
|
||
|
taiko_delia Postat pe 26 Octombrie 2009 09:44 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:43:04de data am venit cu navodul ma bucur si eu o sa va parasesc va trebui sa plec
|
||
|
yumy Postat pe 26 Octombrie 2009 09:45 |
||
De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:45:15De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:43:04de data am venit cu navodul o zi buna yumi si o saptamana reusita!!!
|
||
|
monaq Postat pe 26 Octombrie 2009 09:47 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-26 09:47:38De la: yumalai, la data 2009-10-26 09:45:15De la: taiko_delia, la data 2009-10-26 09:43:04de data am venit cu navodul ms la fel tuturor si v-am pupat si aveti grija de voi
|
||
|
yumy Postat pe 26 Octombrie 2009 09:49 |
||
si eu va las, am treaba, mai intru pe la ora pranzului sa mai imprastii niste pupici , spor la munca
|
||
|
taiko_delia Postat pe 26 Octombrie 2009 09:55 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| La o sueta! | 9 | De la: freakyyy 24 Noiembrie 2010 20:48 |
| Prestarea de servicii | 2 | De la: adinutza_adinutza 30 Septembrie 2009 10:39 |
| RoWoW | 2 | De la: rashela 30 Octombrie 2010 23:00 |
|
|
||
| Bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa | 64 | De la: GODZILA 23 Noiembrie 2011 17:58 |
| stie cineva? | 7 | De la: kudika023770 7 Noiembrie 2009 19:14 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.