Mai multe
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 22:54:59De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 22:48:25 da...cel brunet despre care vorbesti tu......
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 22:57 |
||
|---|---|---|
De la: monaq, la data 2009-10-25 22:56:04seara buna tuturor!!!!si noapte buna celor care au iesit.....pup mona imi era dor de tine
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 22:58 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 22:56:04seara buna tuturor!!!!si noapte buna celor care au iesit..... Mona....
|
||
|
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 22:58 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 22:56:13salutari, se pare ca purecii nu vor sa va sarute! Jene
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 22:58 |
||
| ce confuzie ,auzisem ca mor de la praz, insa se pare ca m-am inselat,,,haha! | ||
|
jenesaispas Postat pe 25 Octombrie 2009 23:00 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 22:56:13salutari, se pare ca purecii nu vor sa va sarute! seara buna!!! |
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 23:00 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=dcmy6CLEmUo
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 23:01 |
||
hello hello, impart pt toata lumea, am intrat sa vad care e atmosfera , e cald , miroase a cafea, va doresc o seara placut si somn usor saptamana ce vine sa va fie usoara si insorita maine iau leafa incep bine
|
||
|
taiko_delia Postat pe 25 Octombrie 2009 23:01 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-25 22:58:16De la: monaq, la data 2009-10-25 22:56:04seara buna tuturor!!!!si noapte buna celor care au iesit.....pup mona imi era dor de tine si mie de tine danutzaaaaaaaaaaaaaaa!!!!cum fu in mini vacantza ta???
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 23:01 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 22:58:32De la: monaq, la data 2009-10-25 22:56:04seara buna tuturor!!!!si noapte buna celor care au iesit..... denyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 23:02 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 23:00:06ce confuzie ,auzisem ca mor de la praz, insa se pare ca m-am inselat,,,haha!posibil
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 23:02 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 23:00:43De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 22:56:13salutari, se pare ca purecii nu vor sa va sarute! unii ar indrazini sa zica noapre buna insa stiu ca de cand s-a dat ora inapoi este destul de devreme asa ca.... salutari! |
||
|
jenesaispas Postat pe 25 Octombrie 2009 23:03 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 22:56:13salutari, se pare ca purecii nu vor sa va sarute! salutare |
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 23:03 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-25 23:01:47hello hello, impart deliaaaaaaaaaaaaaaaaaaa multumim de urari...si tu sa ai o spatamana fascinanta si plina de reusite.....
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 23:04 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 22:57:40De la: fluturas_, la data 2009-10-25 22:54:59De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 22:48:25 Si de ce mai stai pe cafenea ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 23:04 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 23:01:48fuse bine ,rau de tot gratar ,bere ,pastrama etc a..la olteniDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-25 22:58:16De la: monaq, la data 2009-10-25 22:56:04seara buna tuturor!!!!si noapte buna celor care au iesit.....pup mona imi era dor de tine
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 23:04 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-25 23:01:47hello hello, impart Am si eu un pupic aici ? Macar unul mic .. O saptamana de..milioane si tie
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 23:05 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 23:04:05De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 22:57:40De la: fluturas_, la data 2009-10-25 22:54:59De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 22:48:25 e noaptea lunga fluturas.....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 23:05 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 22:56:01De la: monaq, la data 2009-10-25 22:54:54 NU GASEAM POSTAREA DE LA TINE......NU STIAM DC NU IMI RASPUNZI....
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 23:06 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 23:03:07salutari sa nu uitam sa potrivim ceasurileDe la: monaq, la data 2009-10-25 23:00:43De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 22:56:13salutari, se pare ca purecii nu vor sa va sarute!
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 23:06 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-25 23:01:47hello hello, impart te pupam taiko.......somn usor si tie
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 23:06 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 23:03:07salutari sa nu uitam sa potrivim ceasurileDe la: monaq, la data 2009-10-25 23:00:43De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 22:56:13salutari, se pare ca purecii nu vor sa va sarute!
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 23:07 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 23:05:20De la: fluturas_, la data 2009-10-25 23:04:05De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 22:57:40De la: fluturas_, la data 2009-10-25 22:54:59De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 22:48:25 Asa mult va tine ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 23:07 |
||
Voua va place melodia asta si ... fata ?! http://www.youtube.com/watch?v=pase4ZHq8tw |
||
|
Tigrul Postat pe 25 Octombrie 2009 23:07 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 23:03:14De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 22:56:13salutari, se pare ca purecii nu vor sa va sarute! "Fluturas nu mai ai aripioare, domnul conte ti le-a retezat.....", Nunta lui Figaro. |
||
|
jenesaispas Postat pe 25 Octombrie 2009 23:08 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-25 23:06:17De la: fluturas_, la data 2009-10-25 22:56:01De la: monaq, la data 2009-10-25 22:54:54 Cand nu ti-am raspuns eu tie ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 23:08 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 23:07:30De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 23:05:20De la: fluturas_, la data 2009-10-25 23:04:05De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 22:57:40De la: fluturas_, la data 2009-10-25 22:54:59De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 22:48:25 ............suspans.............
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 23:08 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 23:03:07De la: monaq, la data 2009-10-25 23:00:43De la: jenesaispas, la data 2009-10-25 22:56:13salutari, se pare ca purecii nu vor sa va sarute! la muzica de pe kiss fm....ma mir cum de mai rezist aici...si nu sunt in patutz la nani coca....
|
||
|
monaq Postat pe 25 Octombrie 2009 23:08 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 23:06:59n buna taikoDe la: taiko_delia, la data 2009-10-25 23:01:47hello hello, impart
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 23:09 |
||
De la: k_Dorinel, la data 2009-10-25 23:07:51Voua va place melodia asta si ... fata ?! Mie imi place mult melodia...si fata Aveam o perioada cu clipul pe repeat...acum am alta...
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 23:09 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| bointer.net - pentru cele care au afacerile lor si nu numai | 1 | De la: bointer_net 31 Martie 2010 17:35 |
| Salutare! | 27 | De la: kentfarafiltru 7 Noiembrie 2009 10:41 |
| ? | 0 | De la: 3 Martie 2010 21:22 |
|
|
||
| 'neatza.... | 22 | De la: cocoyonela 24 Martie 2009 12:41 |
| Bagarea in seama... | 0 | De la: 7 Octombrie 2010 21:50 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.