Mai multe
Ce harnicute sinte-ti Uite o cafea pentru asta
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 09:38 |
||
|---|---|---|
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:38:15De la: monaq, la data 2009-10-27 09:32:14va uitati la razvan si dany??? florentza cea care dansa mai devreme....
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 09:39 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 09:38:55Ce harnicute sinte-ti si tu esti matinal puiule,in ciuda faptului ca te-ai culcat tarziu aseara......
|
||
|
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 09:40 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:38:43ploua mitza, ploua da.pai si aici....mi a zis ea nepoata ca picura....
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 27 Octombrie 2009 09:41 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-27 09:32:14va uitati la razvan si dany???Si mai ia si bani pentru asta
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 09:41 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 09:38:55Ce harnicute sinte-tichiar ma gandeam cine face randul doi, ca eu am facut de dimi
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 09:43 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 09:41:58De la: monaq, la data 2009-10-27 09:32:14va uitati la razvan si dany???Si mai ia si bani pentru asta
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 09:43 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 09:41:15aici , unde?, picura, din ce colt de lume esti?De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:38:43ploua mitza, ploua |
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 09:44 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-27 09:43:57De la: puiu66, la data 2009-10-27 09:41:58De la: monaq, la data 2009-10-27 09:32:14va uitati la razvan si dany???Si mai ia si bani pentru asta eu lucru cred ca 2 ani pt banii ce-i asta intr-o emisiune de asta
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 09:45 |
||
|
LA MINE E SOARE LA MINE E SOARE LA MINE E SOARE
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 09:46 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:44:14De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 09:41:15aici , unde?, picura, din ce colt de lume esti?De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:38:43ploua mitza, ploua din hunedoara,colt de lume sunt.... |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 27 Octombrie 2009 09:47 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOARE daaaa...la tine e soareeee....poate in sulet dragutooooo
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 27 Octombrie 2009 09:48 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOAREtine-l pt tine eu ma bucur ca ploua, adoooooorrrrrr timpul asta
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 09:52 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOARENu e corect
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 09:53 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:52:28De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOAREtine-l pt tine stii ce se face cind ploua???
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 27 Octombrie 2009 09:54 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 09:48:33De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOARE CUM POTI SA MA CONTRAZICI??? DACA AM ZIS AM ZIS....
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 09:54 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 09:53:44De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOARENu e corect nush cat va tine.....vad ca se intuneca cerul...incet incet....
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 09:55 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-27 09:55:33De la: puiu66, la data 2009-10-27 09:53:44De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOARENu e corect no vezi???te bucurai ca e soare..
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 27 Octombrie 2009 09:57 |
||
PAI,NUMAI DIN CAUZA TA!!!!!
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 09:59 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-27 09:59:28PAI,NUMAI DIN CAUZA TA!!!!! pai sa stii ca tot ce se intimpla,se intimpla din cauza mea
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 27 Octombrie 2009 10:01 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 09:54:08De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:52:28De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOAREtine-l pt tine stiu.....dar e imposibil, sunt la servici
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 10:04 |
||
mitza, tu esti omul care aduce ploaia
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 10:06 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 10:04:35De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 09:54:08De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:52:28De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOAREtine-l pt tine ioiiiiii ce pacat....ce lucrezi? |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 27 Octombrie 2009 10:06 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 10:01:24De la: monaq, la data 2009-10-27 09:59:28PAI,NUMAI DIN CAUZA TA!!!!!
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 10:08 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 10:06:02mitza, tu esti omul care aduce ploaia
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 10:09 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 10:04:35Nu exista imposibilDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 09:54:08De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:52:28De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOAREtine-l pt tine
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 10:09 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 10:06:02mitza, tu esti omul care aduce ploaia si asta e bine?sau e rau?daca e sa tin cont ca tie iti place ploaia....eu sunt omul care iti aduce placere...
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 27 Octombrie 2009 10:10 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 10:09:45De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 10:04:35Nu exista imposibilDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 09:54:08De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:52:28De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOAREtine-l pt tine CORECT...
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 27 Octombrie 2009 10:11 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-27 10:08:21De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 10:01:24De la: monaq, la data 2009-10-27 09:59:28PAI,NUMAI DIN CAUZA TA!!!!! mai este soare????nuu???rusine sa imi fie....
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 27 Octombrie 2009 10:13 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 10:06:49frec hartiiDe la: taiko_delia, la data 2009-10-27 10:04:35De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-27 09:54:08De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 09:52:28De la: monaq, la data 2009-10-27 09:46:16LA MINE E SOAREtine-l pt tine si-mi mananc nervii cu statul ro zilnic.............................
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 10:13 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| iti place fotografia? | 2 | De la: desert_plant 14 Octombrie 2009 15:30 |
| despre parfumuri si nu numai | 10 | De la: _dulcik_ 26 Martie 2009 14:55 |
| Casa de Craciun | 3 | De la: copacelul 12 Mai 2009 10:12 |
|
|
||
| radiomedeea | 1 | De la: radiomedeea 27 Octombrie 2009 13:57 |
| Cantonament de SALSA la Loga Dance SCHOOL! 13-19 Iulie 2009 | 1 | De la: logadanceschool 22 Iunie 2009 19:42 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.