Mai multe
somn usor tuturor!!!!!!sa aveti o noapte linistita....
|
||
|
monaq Postat pe 26 Octombrie 2009 23:21 |
||
|---|---|---|
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-26 23:20:04De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 21:29:11De la: ovidiu_42, la data 2009-10-26 20:49:33seara buna cafenea... bine ca ai aparut........ca iar au fugit toti
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 26 Octombrie 2009 23:22 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-26 23:21:57 noapte buna!
|
||
|
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 26 Octombrie 2009 23:22 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:15:08Incearca oamenii ......dar degeabaDe la: puiu66, la data 2009-10-26 22:43:00De la: etta, la data 2009-10-26 22:41:12Ati vrea voiDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 22:39:29Black Light ft. Rheea - Raindrops (radio edit)
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:24 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-26 23:21:57Somn usor mona
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:26 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:22:11De la: ovidiu_42, la data 2009-10-26 23:20:04De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 21:29:11De la: ovidiu_42, la data 2009-10-26 20:49:33seara buna cafenea... ...puteam yo...sa te las singurica? ce faci tu? cum a fost ziua ta...???? |
||
|
ovidiu_42 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:27 |
||
ziua mea...este inca...... muncesc si la ora asta.... tu cu ce te ocupi ovi?
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 26 Octombrie 2009 23:30 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-26 23:24:53De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:15:08Incearca oamenii ......dar degeabaDe la: puiu66, la data 2009-10-26 22:43:00De la: etta, la data 2009-10-26 22:41:12Ati vrea voiDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 22:39:29Black Light ft. Rheea - Raindrops (radio edit) tot timpul le-am spus ca sunt atenta la tot ce misca..... chiar daca au impresia ca sunt absenta vigilenta este number one .....principala arma in ceea ce fac eu
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 26 Octombrie 2009 23:32 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:15:08De la: puiu66, la data 2009-10-26 22:43:00De la: etta, la data 2009-10-26 22:41:12Ati vrea voiDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 22:39:29Black Light ft. Rheea - Raindrops (radio edit)
|
||
|
etta Postat pe 26 Octombrie 2009 23:33 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:30:34ziua mea...este inca...... doamneeee mai potiiiii?????
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:34 |
||
|
Sofia Ioan - Make me fly http://www.youtube.com/watch?v=L4som1Mxl74
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:35 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-26 23:21:51i`m back...for all mi friends!! Oviiiiiiiii...welcome back !!!!!!!!!.........
|
||
|
etta Postat pe 26 Octombrie 2009 23:37 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:30:34ziua mea...este inca...... yo...la job...si mai trag cu ochiul putin...si prin cafenea...ca vazui ca e rost de ceva...spumante...pe aici.. dar...probabil ca am ajuns cam tarziu se pare ca...vad ca lumea doarme deja...cu capu` pe mese!! inseamna ca puiu....a fost darnic...se pare!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:37 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:16:34De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 22:55:29De la: etta, la data 2009-10-26 22:41:12De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 22:39:29Black Light ft. Rheea - Raindrops (radio edit)
|
||
|
etta Postat pe 26 Octombrie 2009 23:39 |
||
De la: etta, la data 2009-10-26 23:37:20De la: ovidiu_42, la data 2009-10-26 23:21:51i`m back...for all mi friends!! multumesc de primire...etta!!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:39 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-26 23:21:57 napte buna ..Monaaaaaaaaaaa
|
||
|
etta Postat pe 26 Octombrie 2009 23:41 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 23:34:04De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:30:34ziua mea...este inca...... in mod sigur maine.......o sa tip toata ziua.....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 26 Octombrie 2009 23:41 |
||
|
si acum o dedicatie pentru domna ETTA....saruminaaaaaa http://www.youtube.com/watch?v=VI8qWWuFF_c
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:42 |
||
De la: etta, la data 2009-10-26 23:39:25De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:16:34De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 22:55:29De la: etta, la data 2009-10-26 22:41:12De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 22:39:29Black Light ft. Rheea - Raindrops (radio edit) doamna...sper ca nu m-ai pacalit.....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 26 Octombrie 2009 23:43 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:41:35De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 23:34:04De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:30:34ziua mea...este inca...... nu mai bine tipi in seara asta....si lasi muncaaa ...pe maine????
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:44 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 23:42:46si acum o dedicatie pentru domna ETTA....saruminaaaaaa ma cheamaaaaaaaaaa...ettaaaaaaaaa....si am spart...chiuvetaaaaaaaaa !!!...... am dat in Mitzoiuuuuuuu.........si i-am spart.....tzurloiuuuuuuuuuu !!!.......
|
||
|
etta Postat pe 26 Octombrie 2009 23:46 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=EB9SeSr_r6U&feature=player_embedded
|
||
|
Tigrul Postat pe 26 Octombrie 2009 23:48 |
||
Va pup si va spun si eu noapte buna
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:48 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-26 23:39:45De la: etta, la data 2009-10-26 23:37:20De la: ovidiu_42, la data 2009-10-26 23:21:51i`m back...for all mi friends!! dulce...ca de obicei,nu ?????........
|
||
|
etta Postat pe 26 Octombrie 2009 23:48 |
||
De la: etta, la data 2009-10-26 23:46:46Salutare Etta !!! |
||
|
Tigrul Postat pe 26 Octombrie 2009 23:48 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=9Bf1BClB0zw
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:49 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 23:44:00De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:41:35De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 23:34:04De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:30:34ziua mea...este inca......
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 26 Octombrie 2009 23:52 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-26 23:48:15Va pup si va spun si eu noapte buna noapte buna ...Puiuuuuuuuuu.........
|
||
|
etta Postat pe 26 Octombrie 2009 23:53 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:52:39De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 23:44:00De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:41:35De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-26 23:34:04De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:30:34ziua mea...este inca...... hai fii fata ascultatoare...
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 26 Octombrie 2009 23:54 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-26 23:52:39Salutare ! ! !
|
||
|
Tigrul Postat pe 26 Octombrie 2009 23:55 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Welcome ... to me | 77 | De la: soraderazboi 7 Martie 2010 12:32 |
| Cursuri online | 1 | De la: mihaelapred 7 Mai 2009 13:54 |
| loc de intalnire | 24 | De la: oana84onutza 26 Ianuarie 2010 20:05 |
|
|
||
| castigi un ban in plus distrandu-te | 5 | De la: mikela_my 9 Martie 2009 15:19 |
| Distractia e'n toi si la noi | 41 | De la: eutoteu 31 Martie 2012 13:06 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.