Mai multe
De la: monaq, la data 2009-10-27 20:38:57seara bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaceau monaaa iulia are pozeeeee
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 20:42 |
||
|---|---|---|
De la: monaq, la data 2009-10-27 20:38:57seara bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa seara bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Dacia lanseaza o serie limitata Logan si Sandero |
||
|
mitura Postat pe 27 Octombrie 2009 20:45 |
||
Buna seara... mie foame de mor...dar inca nu pot manca Ce faceti ?
|
||
|
|
||
|
fluturas_ Postat pe 27 Octombrie 2009 20:49 |
||
mitu bine ai revenit , fluturas....cum fu?
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 20:54 |
||
POOOPICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII LA TOATE FETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE FETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE COCHETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 20:55 |
||
Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 20:55 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-27 20:49:26Buna seara...Da cine te opreste Te pup fluturas
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 20:57 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-27 20:55:10POOOPICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII LA TOATE FETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE FETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE COCHETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESi baietii
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 20:58 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 20:55:54Buna searapoftiti domn' puiu, usa este deschisa
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 21:01 |
||
buna seara va pupacesc pe toti(fuai...da multi mai sunteti ) o seara frumoasa sa aveti
|
||
|
andreea1976 Postat pe 27 Octombrie 2009 21:05 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 21:01:17Care usaDe la: puiu66, la data 2009-10-27 20:55:54Buna searapoftiti domn' puiu, usa este deschisa bunadelia
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 21:05 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 20:54:39mitu fu bine...naspa ca dureaza mult...abia astept sa-mi dispara amorteala asta... |
||
|
fluturas_ Postat pe 27 Octombrie 2009 21:06 |
||
De la: andreea1976, la data 2009-10-27 21:05:03buna searaTe pup andreea Canu te-am vazut de mult
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 21:06 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 21:05:33aia la care batiDe la: taiko_delia, la data 2009-10-27 21:01:17Care usaDe la: puiu66, la data 2009-10-27 20:55:54Buna searapoftiti domn' puiu, usa este deschisa
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 21:09 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-27 21:06:25eu sunt solidara cu tine si fac foameaDe la: taiko_delia, la data 2009-10-27 20:54:39mitu
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 21:10 |
||
ceau andreea
|
||
|
taiko_delia Postat pe 27 Octombrie 2009 21:10 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 21:09:20N-am batut....am sunat la sonerieDe la: puiu66, la data 2009-10-27 21:05:33aia la care batiDe la: taiko_delia, la data 2009-10-27 21:01:17Care usaDe la: puiu66, la data 2009-10-27 20:55:54Buna searapoftiti domn' puiu, usa este deschisa
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 21:13 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 20:57:40De la: fluturas_, la data 2009-10-27 20:49:26Buna seara...Da cine te opreste dentista
|
||
|
fluturas_ Postat pe 27 Octombrie 2009 21:13 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 21:10:49ceau andreea ceau delia mi-am adus aminte ca de la verii mei din arad...m-am molipsit si eu cu "ceau"
|
||
|
andreea1976 Postat pe 27 Octombrie 2009 21:13 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 21:10:27De la: fluturas_, la data 2009-10-27 21:06:25eu sunt solidara cu tine si fac foameaDe la: taiko_delia, la data 2009-10-27 20:54:39mitu multumesc,multumesc Delia ...niscaiva cafea cu rom cautam aoleo,nu mai fii asa solidara ca pe mine ma pali azi o criza de toata frumusetea....bine zice ala cand zice sa respectam mesele principale
|
||
|
mitura Postat pe 27 Octombrie 2009 21:15 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 21:06:55De la: andreea1976, la data 2009-10-27 21:05:03buna searaTe pup andreea hmm.... pup si eu |
||
|
andreea1976 Postat pe 27 Octombrie 2009 21:15 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-27 21:10:27De la: fluturas_, la data 2009-10-27 21:06:25eu sunt solidara cu tine si fac foameaDe la: taiko_delia, la data 2009-10-27 20:54:39mitu multamº mananc o banana
|
||
|
fluturas_ Postat pe 27 Octombrie 2009 21:16 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-27 21:13:24Las' ca-i arat eu eiDe la: puiu66, la data 2009-10-27 20:57:40De la: fluturas_, la data 2009-10-27 20:49:26Buna seara...Da cine te opreste
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 21:16 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-27 21:13:24De la: puiu66, la data 2009-10-27 20:57:40De la: fluturas_, la data 2009-10-27 20:49:26Buna seara...Da cine te opreste si mai ai de asteptat?
|
||
|
andreea1976 Postat pe 27 Octombrie 2009 21:17 |
||
De la: andreea1976, la data 2009-10-27 21:05:03buna seara salutare
|
||
|
fluturas_ Postat pe 27 Octombrie 2009 21:18 |
||
De la: mitura, la data 2009-10-27 21:15:10Buna seara mituraDe la: taiko_delia, la data 2009-10-27 21:10:27De la: fluturas_, la data 2009-10-27 21:06:25eu sunt solidara cu tine si fac foameaDe la: taiko_delia, la data 2009-10-27 20:54:39mitu
|
||
|
puiu66 Postat pe 27 Octombrie 2009 21:18 |
||
De la: andreea1976, la data 2009-10-27 21:17:29De la: fluturas_, la data 2009-10-27 21:13:24De la: puiu66, la data 2009-10-27 20:57:40De la: fluturas_, la data 2009-10-27 20:49:26Buna seara...Da cine te opreste Pai momentan a trecut o ora jumate si eu tot amortita sunt... ma chinui la o banana... joi iar la ea
|
||
|
fluturas_ Postat pe 27 Octombrie 2009 21:19 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 20:58:23De la: monaq, la data 2009-10-27 20:55:10POOOPICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII LA TOATE FETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE FETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE COCHETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESi baietii BAIETII SEPARAT!!!!!
|
||
|
monaq Postat pe 27 Octombrie 2009 21:20 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 21:16:55De la: fluturas_, la data 2009-10-27 21:13:24Las' ca-i arat eu eiDe la: puiu66, la data 2009-10-27 20:57:40De la: fluturas_, la data 2009-10-27 20:49:26Buna seara...Da cine te opreste Arata-i E blonda sa stii..e simpatica...si �prietenoasa ! |
||
|
fluturas_ Postat pe 27 Octombrie 2009 21:20 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-27 20:55:54Buna seara buna seara
|
||
|
yumy Postat pe 27 Octombrie 2009 21:21 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Cafeneaua fetelor singure | 35 | De la: Donna_nobile 1 Noiembrie 2015 20:59 |
| ce parere aveti despre slujba la companii multi-nationale sau patroni straini? | 2 | De la: ancamts 7 Martie 2009 13:18 |
| SALINA TIMISOARA, Salina Jurca Timisoara | 1 | De la: kudika376531 15 Martie 2011 00:18 |
|
|
||
| Intamplari penibile din viata noastra | 16 | De la: roxyjustus 10 Martie 2013 18:23 |
| Concurs | 2 | De la: BEL_AMY1 1 Iunie 2011 17:12 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.