Mai multe
De la: monaq, la data 2009-10-29 19:11:00yumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mona
|
||
|
yumy Postat pe 29 Octombrie 2009 19:21 |
||
|---|---|---|
De la: Acnaizary, la data 2009-10-29 19:10:13 bine ai venit la noi in cafenea....
|
||
|
monaq Postat pe 29 Octombrie 2009 19:25 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-29 19:12:09De la: Acnaizary, la data 2009-10-29 19:10:13 cine mama draga,cine????
|
||
|
|
||
|
monaq Postat pe 29 Octombrie 2009 19:26 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-29 19:26:49De la: taiko_delia, la data 2009-10-29 19:12:09De la: Acnaizary, la data 2009-10-29 19:10:13 un politai.........ma-sa dar am bagat o cura de megadeth, sa ma calmez |
||
|
taiko_delia Postat pe 29 Octombrie 2009 19:36 |
||
seara buna...cafenea!!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 29 Octombrie 2009 19:46 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-29 19:46:18seara buna...cafenea!!! seara buna oviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii monaq puuupa pe ovi
|
||
|
monaq Postat pe 29 Octombrie 2009 19:50 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-29 19:46:18seara buna...cafenea!!! ceau ovi
|
||
|
taiko_delia Postat pe 29 Octombrie 2009 19:51 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-29 19:50:03De la: ovidiu_42, la data 2009-10-29 19:46:18seara buna...cafenea!!! si ovi pupa monaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! ce avatar de felina ti-ai tras!!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 29 Octombrie 2009 19:54 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-29 19:51:06De la: ovidiu_42, la data 2009-10-29 19:46:18seara buna...cafenea!!! buna delia!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 29 Octombrie 2009 19:55 |
||
Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 29 Octombrie 2009 19:56 |
||
|
buna seara..Kudika....ce faceti? va pe toti...fluturash ...am fost si eu la ai stomatolog......v-am adus raffelo ... va pup si va urez numai de bine!
|
||
|
iulia069834 Postat pe 29 Octombrie 2009 19:56 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-29 19:54:42De la: monaq, la data 2009-10-29 19:50:03De la: ovidiu_42, la data 2009-10-29 19:46:18seara buna...cafenea!!!
|
||
|
yumy Postat pe 29 Octombrie 2009 19:57 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-29 19:56:24Buna searaputeti intra, e deschis
|
||
|
taiko_delia Postat pe 29 Octombrie 2009 20:06 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-29 19:56:38iuliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavino aici sa te
|
||
|
taiko_delia Postat pe 29 Octombrie 2009 20:07 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-29 20:06:40DaaaaaDe la: puiu66, la data 2009-10-29 19:56:24Buna searaputeti intra, e deschis Si care e oferta pe azi Buna delia
|
||
|
puiu66 Postat pe 29 Octombrie 2009 20:09 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-29 19:56:38Buna seara iulia
|
||
|
puiu66 Postat pe 29 Octombrie 2009 20:12 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-29 19:56:24Buna seara
|
||
|
yumy Postat pe 29 Octombrie 2009 20:18 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-29 20:06:40De la: puiu66, la data 2009-10-29 19:56:24Buna searaputeti intra, e deschis sml-love00e0038:
|
||
|
iulia069834 Postat pe 29 Octombrie 2009 20:22 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-29 20:07:23De la: iulia069834, la data 2009-10-29 19:56:38iuliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavino aici sa te delia
|
||
|
iulia069834 Postat pe 29 Octombrie 2009 20:26 |
||
De la: yumalai, la data 2009-10-29 20:18:09Buna seara yumalaiDe la: puiu66, la data 2009-10-29 19:56:24Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 29 Octombrie 2009 20:26 |
||
Cred ca vreau sa -mi incep seara asa:sauna......masaj.......jacuzzi....... .....un irish cream frappe ..... Cer prea mult?????? Buna seara ! http://www.youtube.com/watch?v=7kaTVbYO9go&feature=player_embedded |
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 29 Octombrie 2009 20:28 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-29 20:26:23De la: yumalai, la data 2009-10-29 20:18:09Buna seara yumalaiDe la: puiu66, la data 2009-10-29 19:56:24Buna seara buna sa fie puisorul meu
|
||
|
yumy Postat pe 29 Octombrie 2009 20:29 |
||
seara buna la toti sefa frappeul vine
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Octombrie 2009 20:29 |
||
va pupicesc pe toti cei prezenti si nu va mai enumar ...
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Octombrie 2009 20:30 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-29 20:29:55seara buna la toti Doar frappeul?
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 29 Octombrie 2009 20:31 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-29 20:29:55seara buna la toti :
|
||
|
yumy Postat pe 29 Octombrie 2009 20:32 |
||
|
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-29 20:29:55 seara buna la toti sefa frappeul vine dau la toti ,ok frappe ...
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Octombrie 2009 20:33 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-29 19:56:24Buna seara seara buna puiuuuuuuuuuuuu
|
||
|
monaq Postat pe 29 Octombrie 2009 20:33 |
||
Chiar cer prea mult????? Vorba lui Morandi ....sono zingara???????
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 29 Octombrie 2009 20:33 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-29 20:28:05Cred ca vreau sa -mi incep seara asa:sauna......masaj.......jacuzzi.......Nu stiu daca ceri prea mult dar sigur sti ce,ceri Buna roberta
|
||
|
puiu66 Postat pe 29 Octombrie 2009 20:34 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| STAND-UP COMEDY SWOHTIME | 1 | De la: olivertwist 29 Octombrie 2008 22:21 |
| de ce nu se opreste?pastila de a 2 a zi cauza? | 4 | De la: kudika_7881 20 Mai 2012 22:48 |
| Doriti instalatie de incalzire in pardoseala sau pe calorifere cu eficienta termica garantata si cost -confort redus ? | 3 | De la: copacelul 12 Mai 2009 10:15 |
|
|
||
| bunaaa | 22 | De la: valy90 19 Octombrie 2010 12:17 |
| sfat | 2 | De la: kudika052198 12 Aprilie 2010 16:24 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.