Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

helllo!!:P ce faceti?
deezy
Postat pe 1 Noiembrie 2009 13:39
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 13:23:35Etta ....eram gata sa-ti pun un N mare....NEMOTIVATA
Ce mai face Doamna........???????Home?


pai de ce ....mai Doamna???........NE......motivata ???..... ....ca-s mai prezenta decat maria ta !!!....... ...

si da...home.....ca e tare frig afara.......
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 13:40
De la: deezy, la data 2009-11-01 13:39:13helllo!!:P ce faceti?


bineeeeeeeeeeeeeeeeee...... ...tu ???........
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 13:50
De la: deezy, la data 2009-11-01 13:39:13helllo!!:P ce faceti?

binisor.....
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:14
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 14:14:29
De la: deezy, la data 2009-11-01 13:39:13helllo!!:P ce faceti?

binisor.....


cum vine aia...Doamna ..binisor ???.....pai asa mi te lauzi ???........
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:18
Cineva m-a intrebat pe privat de ce este ingerasul de la avatar suparat....I-am raspuns ca l-a suparat ,asa cum spune si statusul meu,"Mandra craiasa/A lumii mireasa"......Sper ca a inteles ....in caz contrar imi cer scuze .....si raman datoare cu o explicatie!
Uite un subiect care cred ca o sa-i dea de munca nemultumitului de seara trecuta.....
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:19
De la: monaq, la data 2009-11-01 12:43:14
De la: etta, la data 2009-11-01 12:40:05 Mona iubitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............imi smulgi un zambet....de cate ori ma strigi tu .....asa cu patima !!!.......


daca reusesc sa te fac sa zambesti.....asta ma face si pe mine sa fiu happy.....


pai inseamana...ca ti-am gasit reteta fericirii.......fa-ma sa rad.......!!!......si vei fi happyy !!......
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:19
De la: etta, la data 2009-11-01 14:18:13
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 14:14:29
De la: deezy, la data 2009-11-01 13:39:13helllo!!:P ce faceti?

binisor.....


cum vine aia...Doamna ..binisor ???.....pai asa mi te lauzi ???........

"Fericiti sunt aceia care pot trai in moment , care pot trai prezentul
absolut, pe care nu-I intereseaza decat beatitudinea clipei"
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:26
ziua buna fetele
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:30
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-01 14:30:30ziua buna fetele

Ai terminat cu gutuile?
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:32
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-01 14:30:30

ziua buna fetele

Ai terminat cu gutuile? nu le mai fac,nu am nici un chef
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:39
mai e timp .....si de ele http://www.youtube.com/watch?v=pgA09CaCmB8
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:41
multumesc ptr cafelutza andreea deni
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:46
Iar s-a pus frigul afara.Trebuie sa ajung pana la Real si nu am niciun chef.:
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:47
etta te zarii pe ici besti , mona ,fluturas , fetele toate din cafenea ...sa nu uit baietii
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:49
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 14:47:23Iar s-a pus frigul afara.Trebuie sa ajung pana la Real si nu am niciun chef.:
cred am vz am iesit si eu putin dimineata vreme de numarat bani si.....
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 14:51
am revenit dragii mei
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2009 15:03
buna yumi
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 15:09
Vreau nu vreau......trebuie sa plec!
Va pup!
Dana...ne auzim dupa 5:00PM Te sun
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 15:12
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-01 15:09:38buna yumi

danutzza ce am dormit :D
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2009 15:14
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 15:12:53Vreau nu vreau......trebuie sa plec!
Va pup!
Dana...ne auzim dupa 5:00PM Te sun
ok
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 15:28
De la: yumalai, la data 2009-11-01 15:14:37
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-01 15:09:38buna yumi

danutzza ce am dormit :D
cred ca si eu trec la o portie mica de somn
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 15:29
http://www.youtube.com/watch?v=SWebzEbHCJI
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 15:40
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-01 15:29:53
De la: yumalai, la data 2009-11-01 15:14:37
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-01 15:09:38buna yumi

danutzza ce am dormit :D
cred ca si eu trec la o portie mica de somn

somn usor
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2009 15:48
hmmm lipsesc cateva luni si vad ca tot pupacioase ati ramas
Tazmanian
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:10
andreeaaa88
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:15
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-01 16:15:04

andreea bine ai venit sa te distrezi cu noi
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:17
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 16:10:04hmmm lipsesc cateva luni si vad ca tot pupacioase ati ramas

pey nu stii naravul din fire nu are lecuire
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:18
De la: yumalai, la data 2009-11-01 16:18:05
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 16:10:04hmmm lipsesc cateva luni si vad ca tot pupacioase ati ramas

pey nu stii naravul din fire nu are lecuire


asta inseamna ca n-am nici o sansa sa ma las de baut ?
Tazmanian
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:19
alohaaaaa.... ...cine bea o cafelutza cu mineeee ????.......
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
The truth about Schmidt 9 De la: Keith_David_1 11 Mai 2014 10:49
Cafeneaua astrelor 44 De la: gargaritamica 16 Ianuarie 2010 23:20
"BAR DE NEGRI" 101 De la: broscoiu 19 Decembrie 2011 12:02
FREE CAFFE 30155 De la: jenesaispas 20 August 2013 16:04
Coltul de caterinca( chestii funny, sa mai treaca timpul) 5 De la: M1dnight 5 Iunie 2013 00:20