Mai multe
http://www.trilulilu.ro/Tzukhyliano/148dab4e794bcb
|
||
|
puiu66 Postat pe 31 Octombrie 2009 22:26 |
||
|---|---|---|
Eu va pup si v-a spun noapte buna
|
||
|
puiu66 Postat pe 31 Octombrie 2009 22:40 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 21:58:28De la: etta, la data 2009-10-31 21:46:03De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 21:19:33De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-31 21:05:33Dar Etta..................???????????? acum am...vinitttt...de tot...ca am ajuns si acasa !!......
|
||
|
|
||
|
etta Postat pe 31 Octombrie 2009 22:43 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-31 22:40:03Eu va pup si v-a spun noapte buna noapte buna....ma duc si eu imediat la culcus... |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 22:44 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-31 22:00:23Oooh, baby, baby Baby, baby Oooh, baby, baby Baby, babyasta canti ...sub dush ???.....
|
||
|
etta Postat pe 31 Octombrie 2009 22:44 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:44:00De la: puiu66, la data 2009-10-31 22:40:03Eu va pup si v-a spun noapte buna si io raman singuricaaa ????...plecati totiiiiiiiiiiiiiiii ????............. ...noapte buna Puiuuuuuuuuu.......
|
||
|
etta Postat pe 31 Octombrie 2009 22:45 |
||
lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut
|
||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 22:45 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:07:06clipul asta l am pastrat pt cind suntem toti...http://www.youtube.com/watch?v=UhdKzermbys imi place Akon....si mai ales..Beautifull !!......
|
||
|
etta Postat pe 31 Octombrie 2009 22:46 |
||
De la: etta, la data 2009-10-31 22:46:28De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:07:06clipul asta l am pastrat pt cind suntem toti...http://www.youtube.com/watch?v=UhdKzermbys asta e nou....
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 22:48 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut pai nu prea ai pe cine.... ca suntem putini tare... |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 22:49 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut offfff, asta este...va prind eu de luni dimineata cand eu sunt, nu sunteti voi....
|
||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 22:50 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut lasa mai Mitzule.....putini...da' buni !!..... seara buna Deliaaaaaaaaaa......
|
||
|
etta Postat pe 31 Octombrie 2009 22:51 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:48:14De la: etta, la data 2009-10-31 22:46:28De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:07:06clipul asta l am pastrat pt cind suntem toti...http://www.youtube.com/watch?v=UhdKzermbys stiu si melodia asta.....si oricum....multam ca ai asteptat sa apar si io....ca sa-o pui !!.....
|
||
|
etta Postat pe 31 Octombrie 2009 22:53 |
||
De la: etta, la data 2009-10-31 22:51:51da mamai etta, da ceva de -ale gurii a mai ramas? ca-s rupta-n gura de foame, acu m-am aciuit si eu pe acasaDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut
|
||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 22:53 |
||
De la: etta, la data 2009-10-31 22:51:51De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut etta azi am avut cea mai proasta zi... |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 22:53 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:53:42ce-ai patit?De la: etta, la data 2009-10-31 22:51:51De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut |
||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 22:55 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut Taiko Mitza....uite ca ne-am inmultit!
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 31 Octombrie 2009 22:55 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:53:36De la: etta, la data 2009-10-31 22:51:51da mamai etta, da ceva de -ale gurii a mai ramas? ca-s rupta-n gura de foame, acu m-am aciuit si eu pe acasaDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut iubita....varza cu carnitza.......asta a mai ramas !!!!......
|
||
|
etta Postat pe 31 Octombrie 2009 22:57 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-31 22:55:59corect, te pupacescDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut mi-am adunat ultimele forte si ti-am dat cativa
|
||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 22:58 |
||
De la: etta, la data 2009-10-31 22:57:37yamiiiii, acum era bun balosul ala de pe messanger, ca sa fiu mai expresiva ce-mi place mie f multDe la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:53:36De la: etta, la data 2009-10-31 22:51:51da mamai etta, da ceva de -ale gurii a mai ramas? ca-s rupta-n gura de foame, acu m-am aciuit si eu pe acasaDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut
|
||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 22:59 |
||
| am vrut sa zic, ca imi place varza cu carne | ||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 23:00 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:58:01De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-31 22:55:59corect, te pupacescDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut taiko.....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 31 Octombrie 2009 23:00 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:53:42De la: etta, la data 2009-10-31 22:51:51De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut eeeee....ia uite ce primesti de la mine........ca sa fii mai vesel.......
|
||
|
etta Postat pe 31 Octombrie 2009 23:02 |
||
De la: etta, la data 2009-10-31 23:02:31De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:53:42De la: etta, la data 2009-10-31 22:51:51De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 22:49:00De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 22:45:39lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am intrat sa va salut multumesc...ma simt mult mai bine... |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 23:07 |
||
mitzulicaaaaaa, nu mai fi amarat, lasa ca a trecut si ziua de azi , nici a mea nu a fost prea buna, daca te incalzeste cu ceva , de fpat toata sapt a fost f....., dar in cafenea e cald si bine hai la mine sa te
|
||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 23:08 |
||
|
iuhuuuuu.. .ce faaaceeeti? |
||
|
fluturas_ Postat pe 31 Octombrie 2009 23:08 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-31 23:08:55iuhuuuuu..fluturaaaaasssssss, te pup eu am intrat sa salut lumea buna
|
||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 23:09 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-10-31 23:09:58De la: fluturas_, la data 2009-10-31 23:08:55iuhuuuuu..fluturaaaaasssssss, te pup am intrat si eu odata sa fac asa ...dar nu m-a salutat nimeni buna delia
|
||
|
fluturas_ Postat pe 31 Octombrie 2009 23:12 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-31 23:12:51se mai intampla, eu am fost bagata in seama de cei prezentiDe la: taiko_delia, la data 2009-10-31 23:09:58De la: fluturas_, la data 2009-10-31 23:08:55iuhuuuuu..fluturaaaaasssssss, te pup , dar merg si eu la un dush si la somn, am avut o sapt.......nu mai vreau inca una asa
|
||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 23:15 |
||
va doresc la toti noapte buna si somn usor
|
||
|
taiko_delia Postat pe 31 Octombrie 2009 23:17 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Cafenea de Noapte | 12893 | De la: fluturas_ 24 Mai 2013 17:35 |
| Eu am crescut in apartament cu WC, dar intotdeauna m-am intrebat cum se proceda la tara... | 15 | De la: Baiat_virgin 14 Mai 2012 21:21 |
| Concurs foto | 1 | De la: myladybug 19 August 2011 17:23 |
|
|
||
| plsssssssss :* | 1 | De la: alice_aelyen 22 Ianuarie 2010 15:48 |
| Blog nou despre arta si masini. Tuning auto, masini exotice, arta unicat, wallpapere | 1 | De la: adiaerograf 15 August 2010 22:41 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.