Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:45:41
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 22:37:32
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:34:24Deja ma enerveaza netul in ultimul hal!


incet si sigur...asa vin lucrurile bune in viata

zici tu Taz?


nu zic eu ci stiu eu
Tazmanian
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:47
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-01 22:45:35
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:17:40Adica ma chinui cu netul asta de c***t si voi plecati toti????????Pai asta este dreptate?????? ................Am ramas singura? ..................Helloooooooooooooooooo......si nici macar pupici nu am primit......





lasa sefa...ca uite asa...arzi energiile negative...!!!

Mai Ovi.......cum gasesti tu o explicatie pentru toate! ........Vad ca am primit si pupici......
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:48
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:46:28
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-01 22:35:57
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:34:24Deja ma enerveaza netul in ultimul hal!
si pe mine nu am reusit sa salvez foto

Ti le trimit eu pe mess......dar nu in seara asta!
ok deni
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:49
De la: puiu66, la data 2009-11-01 22:44:04Eu va las Noapte buna

Noapte buna Puiu
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:49
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-01 22:45:35
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:17:40Adica ma chinui cu netul asta de c***t si voi plecati toti????????Pai asta este dreptate?????? ................Am ramas singura? ..................Helloooooooooooooooooo......si nici macar pupici nu am primit......





lasa sefa...ca uite asa...arzi energiile negative...!!!


Oviiiii...tu in ultimul timp...te-ai adaptat la criza....daca nu ti se da...nu dai...din proprie initiativa !!........
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:49
De la: etta, la data 2009-11-01 22:36:52
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:34:24Deja ma enerveaza netul in ultimul hal!


daaa'...enerveaza-l fato si tu pe el.....ce tu esti mai fraiera ???........... ....siiii...cum nu sunt zgarcitaaaaa.........
etta gata pulpele
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:50
De la: puiu66, la data 2009-11-01 22:44:04Eu va las Noapte buna


noapte buna Puiuuuu.........
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:50
De la: taiko_delia, la data 2009-11-01 22:47:18
De la: puiu66, la data 2009-11-01 22:44:04Eu va las Noapte buna
somn usor puiu, vise frumoase...cu sirene
n buna puiu
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:50
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-01 22:50:09
De la: etta, la data 2009-11-01 22:36:52
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:34:24Deja ma enerveaza netul in ultimul hal!


daaa'...enerveaza-l fato si tu pe el.....ce tu esti mai fraiera ???........... ....siiii...cum nu sunt zgarcitaaaaa.........
etta gata pulpele


gata....de tot....adica...si mancate !!!.....
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:50
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 22:47:19
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:45:41
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 22:37:32
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:34:24Deja ma enerveaza netul in ultimul hal!


incet si sigur...asa vin lucrurile bune in viata

zici tu Taz?


nu zic eu ci stiu eu


esti...oracol ???......
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:51
De la: etta, la data 2009-11-01 22:51:46
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 22:47:19
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:45:41
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 22:37:32
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:34:24Deja ma enerveaza netul in ultimul hal!


incet si sigur...asa vin lucrurile bune in viata

zici tu Taz?


nu zic eu ci stiu eu


esti...oracol ???......


nu sunt oracol, dar din toata saracia mea, mi-am permit sa-mi achizitionez un glob magic
Tazmanian
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:52
feteleee, am poza noua, sigur o sa va placa
taiko_delia
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:53
De la: etta, la data 2009-11-01 22:51:46
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 22:47:19
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:45:41
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 22:37:32
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:34:24Deja ma enerveaza netul in ultimul hal!


incet si sigur...asa vin lucrurile bune in viata

zici tu Taz?


nu zic eu ci stiu eu


esti...oracol ???......

Pot sa jur ca Taz seamana perfect cu.........
Mai bine tac....iar zice Etta ca sunt paranoica!
Noapte buna voua.....Etta,Taz.....
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:54
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:54:19
De la: etta, la data 2009-11-01 22:51:46
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 22:47:19
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:45:41
De la: Tazmanian, la data 2009-11-01 22:37:32
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:34:24Deja ma enerveaza netul in ultimul hal!


incet si sigur...asa vin lucrurile bune in viata

zici tu Taz?


nu zic eu ci stiu eu


esti...oracol ???......

Pot sa jur ca Taz seamana perfect cu.........
Mai bine tac....iar zice Etta ca sunt paranoica!
Noapte buna voua.....Etta,Taz.....


seman perfect cu...mine
Tazmanian
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:56
http://www.youtube.com/watch?v=jFSO9B1K_xw
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:56
De la: etta, la data 2009-11-01 22:50:54
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-01 22:50:09
De la: etta, la data 2009-11-01 22:36:52
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:34:24Deja ma enerveaza netul in ultimul hal!


daaa'...enerveaza-l fato si tu pe el.....ce tu esti mai fraiera ???........... ....siiii...cum nu sunt zgarcitaaaaa.........
etta gata pulpele


gata....de tot....adica...si mancate !!!.....
sa iti fie de bine
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:57
Gata......m-am saturat de RDS!O sa ma bag in pat si gata....desi nu am somn.....
Galina,Gratu......multumesc pentru sustinere....
Etta,Dana,Delia,Taz.....va pup si va doresc o seara minunata!
Ovi......ce zici....mai dai un rand de pupici?
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:59

incet si sigur...asa vin lucrurile bune in viata [/quote]
zici tu Taz? [/quote]

nu zic eu ci stiu eu [/quote]

esti...oracol ???...... [/quote]

nu sunt oracol, dar din toata saracia mea, mi-am permit sa-mi achizitionez un glob magic [/quote]

wow...ce curioasa as fi ce zice globul ala despre viitorul meu !!.....
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:00
Gata......m-am saturat de RDS!O sa ma bag in pat si gata....desi nu am somn.....
Galina,Gratu......multumesc pentru sustinere....
Etta,Dana,Delia,Taz.....va pup si va doresc o seara minunata!
Ovi......ce zici....mai dai un rand de pupici? o seara buna deni .
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:00
Eu cred ca acel glob zice ....ca o sa-ti daramam blocul!
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:02
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:59:32Gata......m-am saturat de RDS!O sa ma bag in pat si gata....desi nu am somn.....
Galina,Gratu......multumesc pentru sustinere....
Etta,Dana,Delia,Taz.....va pup si va doresc o seara minunata!
Ovi......ce zici....mai dai un rand de pupici?


Doamnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....da' nesatula esti in seara asta !!....ce-i facusi Danutzoooooo ???.............. ....noapte bunaaaaaaaaa......
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:02
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 23:02:01Eu cred ca acel glob zice ....ca o sa-ti daramam blocul!


acces permiteddddddddddddddddd !!!..........
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:03
Noapte buna.....oriunde va aflati!
Sa aveti o noapte linistita si un inceput de saptamana excelent!
http://www.youtube.com/watch?v=OsSfj_JGrVI (Celia - Soapte )
Nuovamente_Robertina
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:04
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:48:17
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-01 22:45:35
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:17:40Adica ma chinui cu netul asta de c***t si voi plecati toti????????Pai asta este dreptate?????? ................Am ramas singura? ..................Helloooooooooooooooooo......si nici macar pupici nu am primit......





lasa sefa...ca uite asa...arzi energiile negative...!!!

Mai Ovi.......cum gasesti tu o explicatie pentru toate! ........Vad ca am primit si pupici......




deny...trebuie sa gasim...pt ca noi controlam...
deci...daca ar fi sa ne lasam furati de orice ...am pierde controlul...si n-am mai fi noi!!!
si...pupicii...ii meriti...
ovidiu_42
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:05
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:59:32

Gata......m-am saturat de RDS!O sa ma bag in pat si gata....desi nu am somn.....
Galina,Gratu......multumesc pentru sustinere....
Etta,Dana,Delia,Taz.....va pup si va doresc o seara minunata!
Ovi......ce zici....mai dai un rand de pupici?


Doamnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....da' nesatula esti in seara asta !!....ce-i facusi Danutzoooooo ???.............. ....noapte bunaaaaaaaaa.....de la frappe i se trage .
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:11
n buna deni o sapt usoara si tie
danutzza_stefi
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:15
dragilor...ma retrag si eu.......pupici...si noapte buna !!......
etta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:16
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-01 22:56:23http://www.youtube.com/watch?v=jFSO9B1K_xw



draguta melodia
ionelaela
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:18
De la: etta, la data 2009-11-01 23:00:35
incet si sigur...asa vin lucrurile bune in viata

zici tu Taz? [/quote]

nu zic eu ci stiu eu [/quote]

esti...oracol ???...... [/quote]

nu sunt oracol, dar din toata saracia mea, mi-am permit sa-mi achizitionez un glob magic [/quote]

wow...ce curioasa as fi ce zice globul ala despre viitorul meu !!..... [/quote]

globul zice ca o sa ma placi din ce in ce mai mult si o sa faci cea mai buna cafea pe care am baut-o pana acum
Tazmanian
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:19
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-01 22:59:32Gata......m-am saturat de RDS!O sa ma bag in pat si gata....desi nu am somn.....
Galina,Gratu......multumesc pentru sustinere....
Etta,Dana,Delia,Taz.....va pup si va doresc o seara minunata!
Ovi......ce zici....mai dai un rand de pupici?
somn usor
taiko_delia
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
rugaminte !!! 4 De la: anaraoul 20 Noiembrie 2009 15:26
buna 2 De la: _Cryssa_ 4 Martie 2011 08:54
Bagarea in seama... 406 De la: gya29 29 Februarie 2012 22:07
CE CREDETI,KULTIVATA A FACUT GELOS SI A TREZIT VULCANUL DIN GERMANIA CU DECLARATIILE EI ANALFABETE DESPRE VULCANII DIN ALASKA ??? 16 De la: Brosco 5 Ianuarie 2012 21:07
radiomedeea 1 De la: radiomedeea 27 Octombrie 2009 13:57