Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

http://www.trilulilu.ro/cky/311b38b560cc76
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:17
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:15:45
De la: Tazmanian, la data 2009-11-04 21:13:02
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:05:28 ce fac doamnele si domnisoarele.,..dar domnii??? in seara asta ...de mancat ....ce bem ????


radem, glumim, fwtem, platim
cu bonuri de masa ...platim????
Merge si cu bonuri
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:19
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:15:45
De la: Tazmanian, la data 2009-11-04 21:13:02
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:05:28 ce fac doamnele si domnisoarele.,..dar domnii??? in seara asta ...de mancat ....ce bem ????


radem, glumim, fwtem, platim
cu bonuri de masa ...platim????
numai cu tichete cadou
taiko_delia
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:19
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 21:19:31
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:15:45
De la: Tazmanian, la data 2009-11-04 21:13:02
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:05:28 ce fac doamnele si domnisoarele.,..dar domnii??? in seara asta ...de mancat ....ce bem ????


radem, glumim, fwtem, platim
cu bonuri de masa ...platim????
numai cu tichete cadou

si f.........acum si platesti la anu
bestiutza_relouded
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:21
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 21:21:02
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 21:19:31
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:15:45
De la: Tazmanian, la data 2009-11-04 21:13:02
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:05:28 ce fac doamnele si domnisoarele.,..dar domnii??? in seara asta ...de mancat ....ce bem ????


radem, glumim, fwtem, platim
cu bonuri de masa ...platim????
numai cu tichete cadou

si f.........acum si platesti la anu
ceeeee....chiloti ai putem juca fotbal cu ei
taiko_delia
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:22
De la: puiu66, la data 2009-11-04 21:17:52http://www.trilulilu.ro/cky/311b38b560cc76
http://www.trilulilu.ro/doru_teufel/8a70fdbe765eac
c3ly
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:22
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 21:21:02
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 21:19:31
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:15:45
De la: Tazmanian, la data 2009-11-04 21:13:02
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:05:28 ce fac doamnele si domnisoarele.,..dar domnii??? in seara asta ...de mancat ....ce bem ????


radem, glumim, fwtem, platim
cu bonuri de masa ...platim????
numai cu tichete cadou

si f.........acum si platesti la anu


f....ce ?

se pune si de la distanta ?
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:24
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 21:24:26
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 21:21:02
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 21:19:31
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:15:45
De la: Tazmanian, la data 2009-11-04 21:13:02
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:05:28 ce fac doamnele si domnisoarele.,..dar domnii??? in seara asta ...de mancat ....ce bem ????


radem, glumim, fwtem, platim
cu bonuri de masa ...platim????
numai cu tichete cadou

si f.........acum si platesti la anu


f....ce ?

se pune si de la distanta ?
numai daca marimea nu conteaza
c3ly
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:25
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:25:59
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 21:24:26
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 21:21:02
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 21:19:31
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:15:45
De la: Tazmanian, la data 2009-11-04 21:13:02
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:05:28 ce fac doamnele si domnisoarele.,..dar domnii??? in seara asta ...de mancat ....ce bem ????


radem, glumim, fwtem, platim
cu bonuri de masa ...platim????
numai cu tichete cadou

si f.........acum si platesti la anu


f....ce ?

se pune si de la distanta ?
numai daca marimea nu conteaza


dar grosimea ... ?
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:26
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:22:37
De la: puiu66, la data 2009-11-04 21:17:52http://www.trilulilu.ro/cky/311b38b560cc76
http://www.trilulilu.ro/doru_teufel/8a70fdbe765eac
Asta chiar e buna
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:29
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 21:26:55
dar grosimea ... ?
nu se pune
c3ly
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:30
De la: puiu66, la data 2009-11-04 21:29:51
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:22:37
De la: puiu66, la data 2009-11-04 21:17:52http://www.trilulilu.ro/cky/311b38b560cc76
http://www.trilulilu.ro/doru_teufel/8a70fdbe765eac
Asta chiar e buna
atunci o pastrez pt mine
c3ly
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:31
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:30:16
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 21:26:55
dar grosimea ... ?
nu se pune


Nu se pune...? Adica..? Ma mai joc sau nu ?

Grosime nem...Lungime nem...macar sa fie ceva soft
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:31
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:30:16
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 21:26:55
dar grosimea ... ?
nu se pune



latimea atunci?....macar atat
buna seara, doamnelor si domnisorilor
mitura
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:33
De la: mitura, la data 2009-11-04 21:33:22
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:30:16
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 21:26:55
dar grosimea ... ?
nu se pune



latimea atunci?....macar atat
buna seara, doamnelor si domnisorilor



buna
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:34
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:31:44
De la: puiu66, la data 2009-11-04 21:29:51
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:22:37
De la: puiu66, la data 2009-11-04 21:17:52http://www.trilulilu.ro/cky/311b38b560cc76
http://www.trilulilu.ro/doru_teufel/8a70fdbe765eac
Asta chiar e buna
atunci o pastrez pt mine
Nu stiu daca o sa mai fie folositoare
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:34
beeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...lungimi...grosimi.....adancimi....fara mineeeeeeeeeeeeee ????...............
etta
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:35
De la: mitura, la data 2009-11-04 21:33:22
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:30:16
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 21:26:55
dar grosimea ... ?
nu se pune



latimea atunci?....macar atat
buna seara, doamnelor si domnisorilor
Buna mitura
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:36
De la: mitura, la data 2009-11-04 21:33:22
latimea atunci?....macar atat
buna seara, doamnelor si domnisorilor [/quote ]buna seara


sa fie si un lup mancat de oi ..punem latimea
c3ly
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:37
ati facut deratizarea?
greierash_is_back
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:38
De la: etta, la data 2009-11-04 21:35:08 beeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...lungimi...grosimi.....adancimi....fara mineeeeeeeeeeeeee ????...............


Daca tu te chinui la paiul ala
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:38
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 21:38:24ati facut deratizarea?


Adica vrei sa scapi de mine ?
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:39
De la: etta, la data 2009-11-04 21:35:08 beeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...lungimi...grosimi.....adancimi....fara mineeeeeeeeeeeeee ????...............
Daca tu esti ocupata ne-am gindit sa nu te deranjam
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:39
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 21:39:10
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 21:38:24ati facut deratizarea?


Adica vrei sa scapi de mine ?


ma refeream la dog....
greierash_is_back
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:40
De la: etta, la data 2009-11-04 21:35:08 beeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...lungimi...grosimi.....adancimi....fara mineeeeeeeeeeeeee ????...............
nu aveai treaba ????
c3ly
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:41
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:37:01
De la: mitura, la data 2009-11-04 21:33:22
latimea atunci?....macar atat
buna seara, doamnelor si domnisorilor [/quote ]buna seara


sa fie si un lup mancat de oi ..punem latimea


i feel goooood...god
mitura
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:42
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 21:40:15
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 21:39:10
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 21:38:24ati facut deratizarea?


Adica vrei sa scapi de mine ?


ma refeream la dog....
viitoru' meu ???unde este???
c3ly
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:42
De la: C3LY, la data 2009-11-04 21:42:17
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 21:40:15
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 21:39:10
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 21:38:24ati facut deratizarea?


Adica vrei sa scapi de mine ?


ma refeream la dog....
viitoru' meu ???unde este???


sper ca departe!
greierash_is_back
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:43
seara buna mitu ra
taiko_delia
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:44
iar raman fata batrana ...nemaritata
c3ly
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La o sueta! 9 De la: freakyyy 24 Noiembrie 2010 20:48
Doriti instalatie de incalzire in pardoseala sau pe calorifere cu eficienta termica garantata si cost -confort redus ? 3 De la: copacelul 12 Mai 2009 10:15
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=mihaela88&id_user=5350 da-ti un vot 4 De la: kudika365993 11 Februarie 2011 00:19
cafenea de noapte?! 3 De la: kentfarafiltru 28 Decembrie 2009 19:59
Cafeneaua de poveste 5 De la: natasha69 24 Aprilie 2009 00:30