Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

Seara buna , prieteni ...
Miruna_r
Postat pe 4 Noiembrie 2009 19:57
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 19:56:22buna seara


seara buna fluturash
monaq
Postat pe 4 Noiembrie 2009 19:59
De la: Miruna_r, la data 2009-11-04 19:57:58Seara buna , prieteni ...


seara buna miruna
monaq
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:00
Fluturashhhhhhhhh...Mirunaaaaa......olaaaaaaaa.........
etta
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:01
De la: Miruna_r, la data 2009-11-04 19:57:58Seara buna , prieteni ...
yumy
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:01
Pupacioase , fetele mele ... ce faceti voi , dragelor ?
Miruna_r
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:03
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 19:56:22buna seara
Buna seara fluturas
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:04
De la: etta, la data 2009-11-04 20:01:03 Fluturashhhhhhhhh...Mirunaaaaa......olaaaaaaaa.........


Hola
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:04
De la: Miruna_r, la data 2009-11-04 20:03:07Pupacioase , fetele mele ... ce faceti voi , dragelor ?


ne ...dragalim......
etta
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:05
Buna seara yumalai
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:05
perversaaaaaaa! adu-mi clienti! fii si tu o matroana de gasca si nu ma lasa singura!

@fluturas..
greierash_is_back
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:05
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 20:04:33
De la: etta, la data 2009-11-04 20:01:03 Fluturashhhhhhhhh...Mirunaaaaa......olaaaaaaaa.........


Hola


Cola...... ...doresti ???........
etta
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:05
De la: monaq, la data 2009-11-04 19:59:21
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 19:56:22buna seara


seara buna fluturash


hai salut
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:06
De la: Miruna_r, la data 2009-11-04 19:57:58Seara buna , prieteni ...
Buna seara
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:07
seara buna yumiiiiiiiiiiiiii
monaq
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:08
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 20:05:35perversaaaaaaa! adu-mi clienti! fii si tu o matroana de gasca si nu ma lasa singura!

@fluturas..


unde fata draga....????........
etta
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:10
De la: puiu66, la data 2009-11-04 20:04:11
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 19:56:22buna seara
Buna seara fluturas


salutare puiu
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:10
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 20:05:35perversaaaaaaa! adu-mi clienti! fii si tu o matroana de gasca si nu ma lasa singura!

@fluturas..
Greieras da aici nu esti singura
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:11
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 20:05:35perversaaaaaaa! adu-mi clienti! fii si tu o matroana de gasca si nu ma lasa singura!

@fluturas..


buna greierash
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:12
De la: puiu66, la data 2009-11-04 20:11:30
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 20:05:35perversaaaaaaa! adu-mi clienti! fii si tu o matroana de gasca si nu ma lasa singura!

@fluturas..
Greieras da aici nu esti singura


altu-i baiu' eiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!......
etta
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:13
buna seara
bestiutza_relouded
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:13
De la: etta, la data 2009-11-04 20:05:56
De la: fluturas_, la data 2009-11-04 20:04:33
De la: etta, la data 2009-11-04 20:01:03 Fluturashhhhhhhhh...Mirunaaaaa......olaaaaaaaa.........


Hola


Cola...... ...doresti ???........


Cand nu gaseam aici suc de mere ..cola...combinam cu vodka...acum...mai imi oferi cola aia ?
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:14
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 20:13:04buna seara
Buna seara bestiuto
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:14
@ la nesatisfacute! m-ai chemat si apoi ai plecat!
@ stiu puiu...
greierash_is_back
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:15
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 20:13:04buna seara


Salutare
fluturas_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:16
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 20:15:39@ la nesatisfacute! m-ai chemat si apoi ai plecat!
@ stiu puiu...
Aha pe acolo i-mi umblati
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:19
De la: puiu66, la data 2009-11-04 20:19:06
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 20:15:39@ la nesatisfacute! m-ai chemat si apoi ai plecat!
@ stiu puiu...
Aha pe acolo i-mi umblati


pai daca sunt amarata....fac si eu un ban "cinstit"
greierash_is_back
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:21
.
Tazmanian
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:23
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 20:13:04buna seara


seara buna besti!!!
monaq
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:24
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 20:21:42
De la: puiu66, la data 2009-11-04 20:19:06
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 20:15:39@ la nesatisfacute! m-ai chemat si apoi ai plecat!
@ stiu puiu...
Aha pe acolo i-mi umblati


pai daca sunt amarata....fac si eu un ban "cinstit"
puiu66
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am reusit! 4 De la: concordia 21 Noiembrie 2009 19:59
CAFENEAUA VIP - VIORICA&PICARD 1 De la: kudika_10008 19 Iunie 2012 17:08
joc jucaus 882 De la: greierash_is_back 17 Octombrie 2009 19:19
o scuza buna...!! 5 De la: kika25 19 Octombrie 2009 22:31
set cadou 3 produse clarins 1 De la: ocaziebuna 23 Noiembrie 2010 08:31