Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

Buna dimineata ... am nevoie urgent de o cafea ! Cina ma poate ajuta ?
Miruna_r
Postat pe 6 Noiembrie 2009 07:36
tocmai am spus ca zi sunt darnic si dau eu cafeaua
mariushd
Postat pe 6 Noiembrie 2009 07:37
Ouauuu... , multumesc , darnicule !
Miruna_r
Postat pe 6 Noiembrie 2009 07:42
cu cea mai mare placere
mariushd
Postat pe 6 Noiembrie 2009 07:45
'neata miruna, sa ai o zi frumoasa si un wek-end minunat
taiko_delia
Postat pe 6 Noiembrie 2009 07:47
si tie iti dau cafeaua daca o accepti binenteles
mariushd
Postat pe 6 Noiembrie 2009 07:49
De la: taiko_delia, la data 2009-11-06 07:47:19'neata miruna, sa ai o zi frumoasa si un wek-end minunat


e nepoliticos sa mi refuzi cafeaua sa sti ca e f buna
mariushd
Postat pe 6 Noiembrie 2009 07:54
neatzaaaaaaaa
bestiutza_relouded
Postat pe 6 Noiembrie 2009 08:54
bestiutza_relouded
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:08
neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tuturor!!!!!!!neatza cafeneaaaaaaaaaaaaa!!!!!TREZIREA SI REINCARCAREA.... cafeaua e pregatita.....multumesc...e foarte buna.....(mi-am permis sa ma servesc)
monaq
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:12
neatza mona
bestiutza_relouded
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:22
besti, moniq 'neata, ce fac fetele?
taiko_delia
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:22
Neatza si ....Inviorarea!
dianawWw
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:25
Am auzit ca se da cafea gratis:>??? /:)
dianawWw
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:26
neatza delia,neatza besti!!! eu imi beau ~O) si
monaq
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:28
De la: dianawWw, la data 2009-11-06 09:26:36Am auzit ca se da cafea gratis:>??? /:)


neatza diana....bine ai venit la noi!!!uite o cafea ~O) si pt tine....
monaq
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:29
De la: monaq, la data 2009-11-06 09:28:38neatza delia,neatza besti!!! eu imi beau ~O) si
si eu merg acum , impart tigara cu tine
bine ai venit diana
taiko_delia
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:32
De la: monaq, la data 2009-11-06 09:29:20
De la: dianawWw, la data 2009-11-06 09:26:36Am auzit ca se da cafea gratis:>??? /:)


neatza diana....bine ai venit la noi!!!uite o cafea ~O) si pt tine....


Multumesc Monaq
dianawWw
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:32
De la: taiko_delia, la data 2009-11-06 09:32:12
De la: monaq, la data 2009-11-06 09:28:38neatza delia,neatza besti!!! eu imi beau ~O) si
si eu merg acum , impart tigara cu tine
bine ai venit diana


o facem poshta....
monaq
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:40
De la: monaq, la data 2009-11-06 09:40:45
De la: taiko_delia, la data 2009-11-06 09:32:12
De la: monaq, la data 2009-11-06 09:28:38neatza delia,neatza besti!!! eu imi beau ~O) si
si eu merg acum , impart tigara cu tine
bine ai venit diana


o facem poshta....
ca la scoala
taiko_delia
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:59
De la: taiko_delia, la data 2009-11-06 09:59:39
De la: monaq, la data 2009-11-06 09:40:45
De la: taiko_delia, la data 2009-11-06 09:32:12
De la: monaq, la data 2009-11-06 09:28:38neatza delia,neatza besti!!! eu imi beau ~O) si
si eu merg acum , impart tigara cu tine
bine ai venit diana


o facem poshta....
ca la scoala


SI fumam "KENTFARAFILTRU"
monaq
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:01
De la: monaq, la data 2009-11-06 10:01:38
De la: taiko_delia, la data 2009-11-06 09:59:39
De la: monaq, la data 2009-11-06 09:40:45
De la: taiko_delia, la data 2009-11-06 09:32:12
De la: monaq, la data 2009-11-06 09:28:38neatza delia,neatza besti!!! eu imi beau ~O) si
si eu merg acum , impart tigara cu tine
bine ai venit diana


o facem poshta....
ca la scoala


SI fumam "KENTFARAFILTRU"
taiko_delia
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:31
buna sa va fie viata / si prea blinda dimineata !

Am auzit a am fost strigat si cum o cafea de calitate precum de facuta aici nu s epoate ba fara ...otrava de mine (desi lumea il prefera pe geamanul meu Cu flitru). am venit !ati appat pe dimineata micul dejun?
Aproape_eu
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:33
neatza cafenea si sa aveti o zi cat mai placuta
yumy
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:42
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-06 10:33:59buna sa va fie viata / si prea blinda dimineata !

Am auzit a am fost strigat si cum o cafea de calitate precum de facuta aici nu s epoate ba fara ...otrava de mine (desi lumea il prefera pe geamanul meu Cu flitru). am venit !ati appat pe dimineata micul dejun?
eu am papat...obligatfortat omleta

ceau yumiiiiiiiiiiiilicaaaaaaaaaaaaaa
taiko_delia
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:44
Buna dimineata de la Cluj!!!!!
Cafelutza mai aveti?
Lucia38
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:45
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-06 10:33:59buna sa va fie viata / si prea blinda dimineata !

Am auzit a am fost strigat si cum o cafea de calitate precum de facuta aici nu s epoate ba fara ...otrava de mine (desi lumea il prefera pe geamanul meu Cu flitru). am venit !ati appat pe dimineata micul dejun?


eu nu pap dimineatza.....si neatzaaaaaaaaaaaaaaa
monaq
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:47
De la: Lucia38, la data 2009-11-06 10:45:56Buna dimineata de la Cluj!!!!!
Cafelutza mai aveti?
nuuuuuuuuuuuuu

pussssiiiiiiiii
taiko_delia
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:47
De la: yumalai, la data 2009-11-06 10:42:07neatza cafenea si sa aveti o zi cat mai placuta


neatza yumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
monaq
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:48
De la: Lucia38, la data 2009-11-06 10:45:56Buna dimineata de la Cluj!!!!!
Cafelutza mai aveti?


neatza Luciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa unde ai fost atata timp???????????? o cafelutza pt tine....~O)
monaq
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
!!!!!!! 5 De la: rashela 9 Noiembrie 2009 12:35
MATURITATE 12 De la: camelyta_camy 17 Iunie 2010 21:10
LA CAFENEUA VECHE : ) 762 De la: 31 Martie 2012 13:05
sfat 2 De la: kudika052198 12 Aprilie 2010 16:24
Push the green Button!!! HELP!!! 1 De la: kudika092556 12 Decembrie 2009 00:50