Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: C3LY, la data 2009-11-05 19:35:06 buna seara..va pupacesc


C3lyyyyyyyyyyyyyyyyy seara buna!!!
monaq
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:43
ovi pupa mona...chiar daca ea nu vrea!!
ovidiu_42
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:43
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:41:43Buna seara...


seara buna!!!!
monaq
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:44
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:41:43Buna seara...



welcome fluturas!!
greierash_is_back
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:45
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:42:29
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-05 19:40:43
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:36:10
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-05 19:31:46
Ce-ai patit greieras



pai....pai... l-am pupat pe ovi.....si el...el... A PLECAAAAAAAAAAAAAAT!
Poate l-ai pupat prea cu foc


ba ca l-am pupat cu foc s-a intors!!! ciuda tie!
greierash_is_back
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:45
ce se intampla pe aici ??
fluturas_
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:46
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 19:43:43ovi pupa mona...chiar daca ea nu vrea!!



mona vrea,dar e timida......da si ea la schimb lui ovi....
monaq
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:46
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:41:43Buna seara...
Buna fluturas
puiu66
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:46
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:41:43Buna seara...
"na seara
c3ly
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:48
De la: monaq, la data 2009-11-05 19:46:31
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 19:43:43ovi pupa mona...chiar daca ea nu vrea!!



mona vrea,dar e timida......da si ea la schimb lui ovi....





oooooooofffffffff.........pupa taty.......timida asta!!!
ovidiu_42
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:48
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:46:30ce se intampla pe aici ??
E ora de pupaturi
puiu66
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:48
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:46:30ce se intampla pe aici ??
nici eu nu stiu ..ca plecara toti si ma lasara singura pe pag cealalta
c3ly
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:49
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:48:57
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:46:30ce se intampla pe aici ??
E ora de pupaturi


Atunci nu ma bag
fluturas_
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:50
De la: C3LY, la data 2009-11-05 19:49:35
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:46:30ce se intampla pe aici ??
nici eu nu stiu ..ca plecara toti si ma lasara singura pe pag cealalta


ai uitat sa dai refresh
fluturas_
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:51
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:50:47
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:48:57
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:46:30ce se intampla pe aici ??
E ora de pupaturi


Atunci nu ma bag
nu incapi???
c3ly
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:52
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:51:34
De la: C3LY, la data 2009-11-05 19:49:35
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:46:30ce se intampla pe aici ??
nici eu nu stiu ..ca plecara toti si ma lasara singura pe pag cealalta


ai uitat sa dai refresh
eu refresh ...tot dadeam ..dar pag nu mi-o schimba nimeni
c3ly
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:53
De la: C3LY, la data 2009-11-05 19:52:08
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:50:47
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:48:57
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:46:30ce se intampla pe aici ??
E ora de pupaturi


Atunci nu ma bag
nu incapi???


mda...nu cred ca am loc
fluturas_
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:54
i'm back, pupici la fetili venite mai tarziu iuli, mona , cely, stef...am uitat pe cineva? pupici si la poet
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:54
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 19:54:52i'm back, pupici la fetili venite mai tarziu iuli, mona , cely, stef...am uitat pe cineva? pupici si la poet



pe mineeeeeeeeeee! [/quote] [/quote]
greierash_is_back
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:55
fluturas, te rog sa te servesti si tu
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:56
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:54:32
De la: C3LY, la data 2009-11-05 19:52:08
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:50:47
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:48:57
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:46:30ce se intampla pe aici ??
E ora de pupaturi


Atunci nu ma bag
nu incapi???


mda...nu cred ca am loc
Mai da si tu din coate
puiu66
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:57
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 19:56:11fluturas, te rog sa te servesti si tu



oh my god

toti pt mine ???
fluturas_
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:57
greieras, scumpa mea.....
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:57
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:57:05
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:54:32
De la: C3LY, la data 2009-11-05 19:52:08
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:50:47
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:48:57
De la: fluturas_, la data 2009-11-05 19:46:30ce se intampla pe aici ??
E ora de pupaturi


Atunci nu ma bag
nu incapi???


mda...nu cred ca am loc
Mai da si tu din coate


Azi imi este lene...
fluturas_
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:58
fluturas, toti numai pt tine
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:58
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 19:54:52i'm back, pupici la fetili venite mai tarziu iuli, mona , cely, stef...am uitat pe cineva? pupici si la poet sml-love0038:
moaaaama ...cata pupaceala !!!..si eu te
c3ly
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:58
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 19:54:52i'm back, pupici la fetili venite mai tarziu iuli, mona , cely, stef...am uitat pe cineva? pupici si la poet


delia ,ms ai si tu de la mine
iulia069834
Postat pe 5 Noiembrie 2009 20:01
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 19:58:31fluturas, toti numai pt tine


fluturas_
Postat pe 5 Noiembrie 2009 20:01
cn vrea ia de la mn cine nu pa
andreeaaa88
Postat pe 5 Noiembrie 2009 20:01
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 20:01:54 cn vrea ia de la mn cine nu pa
iau si eu ....si dau la schimb
c3ly
Postat pe 5 Noiembrie 2009 20:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa vb despre operatii 5 De la: lil_devil 18 Martie 2009 00:49
TOPICUL MEU 748 De la: kudika_nikole 11 Ianuarie 2012 00:32
LA CAFENEUA VECHE : ) 762 De la: 31 Martie 2012 13:05
CE CREDETI,KULTIVATA A FACUT GELOS SI A TREZIT VULCANUL DIN GERMANIA CU DECLARATIILE EI ANALFABETE DESPRE VULCANII DIN ALASKA ??? 16 De la: Brosco 5 Ianuarie 2012 21:07
The truth about Schmidt 9 De la: Keith_David_1 11 Mai 2014 10:49