Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

'Neata Lucia ....'neata Marius....
Am facut eu cafeaua astazi....macar duminica sa va rasfat......si nu-mi ramane decat sa va astept!
Nuovamente_Robertina
Postat pe 8 Noiembrie 2009 09:54
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-08 09:54:53'Neata Lucia ....'neata Marius....
Am facut eu cafeaua astazi....macar duminica sa va rasfat......si nu-mi ramane decat sa va astept!


Neata Robi multumesc mult pentru cafea
mariushd
Postat pe 8 Noiembrie 2009 09:56
LA MULTI ANI TUTUROR! LA MULTI ANI SARBATORITILOR; MIHAELA- MIHAI, GABRIELA -GABRIEL! VA SALUT DIN NORDUL TARII UNDE SE PUNE HARTA IN CUI!!
kudika017520
Postat pe 8 Noiembrie 2009 10:32
La multi ani pt Mihai(ela)si Gabriel(a)
andreeaaa88
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:24
neatza
am adus cafelutele pt toata lumea ,m-a ajutat sirenutza sa le prepar
si al adus si k doar azi fac cinste
a si
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:26
LA MULTI ANI!..pentru toti sarbatoritii
si acum buna dimineata!,,, am facut cafeaua
c3ly
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:27
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-08 09:46:51"La Multi Ani !"...Bestiuta,Mitza,Mona,Diavolita....."La Multi Ani !"Galina pentru fiul tau.......tuturor va trimit un gand bun si un frappe virtual...

ms
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:29
sa aveti o duminica perfecta plina de dor d eiubire si d ebucurie si la multi ani cu sananate tuturor sarbatoritilor !
Aproape_eu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:29
De la: C3LY, la data 2009-11-08 11:27:26LA MULTI ANI!..pentru toti sarbatoritii
si acum buna dimineata!,,, am facut cafeaua

neatza
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:30
De la: C3LY, la data 2009-11-08 11:27:26LA MULTI ANI!..pentru toti sarbatoritii
si acum buna dimineata!,,, am facut cafeaua

neatza
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:30
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-08 11:29:07sa aveti o duminica perfecta plina de dor d eiubire si d ebucurie si la multi ani cu sananate tuturor sarbatoritilor !
duminica nu-i perfecta daca este plina de dor de iubire si dor de bucurie
c3ly
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:31
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:06
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-08 12:06:50
c3ly
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:41
NEATZA CAFENEA!!!!!O ZI FRUMOASA,UN SINCER LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR SI MULTUMESC FRUMOS TUTUROR PT URARILE FACUTE!!!!
monaq
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:41
De la: monaq, la data 2009-11-08 12:41:29NEATZA CAFENEA!!!!!O ZI FRUMOASA,UN SINCER LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR SI MULTUMESC FRUMOS TUTUROR PT URARILE FACUTE!!!!
buna seara ....La Multi Ani!!!!
c3ly
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:44
De la: C3LY, la data 2009-11-08 12:44:26
De la: monaq, la data 2009-11-08 12:41:29NEATZA CAFENEA!!!!!O ZI FRUMOASA,UN SINCER LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR SI MULTUMESC FRUMOS TUTUROR PT URARILE FACUTE!!!!
buna seara ....La Multi Ani!!!!


multumesc C3ly....
monaq
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:57
bunaaaa dimineataaaa...
MITZAYO2007
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:01
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-08 09:46:51"La Multi Ani !"...Bestiuta,Mitza,Mona,Diavolita....."La Multi Ani !"Galina pentru fiul tau.......tuturor va trimit un gand bun si un frappe virtual...




am primit ...gandul...dar nu si frappe-ul...deci....
MITZAYO2007
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:02
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-08 11:24:06La multi ani pt Mihai(ela)si Gabriel(a)




sf.Andreea cind este???
MITZAYO2007
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:03
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:01:16bunaaaa dimineataaaa...
bunaaaaaa searaaaaaaaaa.....La multi ani !!!!
c3ly
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:06
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:03:20
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-08 11:24:06La multi ani pt Mihai(ela)si Gabriel(a)




sf.Andreea cind este???


pe 30
monaq
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:06
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:06:07
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:01:16bunaaaa dimineataaaa...
bunaaaaaa searaaaaaaaaa.....La multi ani !!!!




buna searaaaa???tu in care parte esti???aaaaa esti cu drape ria trasaaaaa...
MITZAYO2007
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:11
De la: monaq, la data 2009-11-08 13:06:09
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:03:20
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-08 11:24:06La multi ani pt Mihai(ela)si Gabriel(a)




sf.Andreea cind este???


pe 30



sigur?nu pe 32?
MITZAYO2007
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:12
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:11:23
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:06:07
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:01:16bunaaaa dimineataaaa...
bunaaaaaa searaaaaaaaaa.....La multi ani !!!!




buna searaaaa???tu in care parte esti???aaaaa esti cu drape ria trasaaaaa...
in partea opusa tie ...neatza contra seara dar ne intalniram la amiaza
c3ly
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:20
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:20:33
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:11:23
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:06:07
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:01:16bunaaaa dimineataaaa...
bunaaaaaa searaaaaaaaaa.....La multi ani !!!!




buna searaaaa???tu in care parte esti???aaaaa esti cu drape ria trasaaaaa...
in partea opusa tie ...neatza contra seara dar ne intalniram la amiaza




pai de ce nu te ai trezit mai devreme???
MITZAYO2007
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:21
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:21:34
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:20:33
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:11:23
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:06:07
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:01:16bunaaaa dimineataaaa...
bunaaaaaa searaaaaaaaaa.....La multi ani !!!!




buna searaaaa???tu in care parte esti???aaaaa esti cu drape ria trasaaaaa...
in partea opusa tie ...neatza contra seara dar ne intalniram la amiaza




pai de ce nu te ai trezit mai devreme???
eu nici nu m-am dus sa ma dorm ..doar ii seara la mine ...partea cu trezitul este pt tine
c3ly
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:24
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:24:17
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:21:34
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:20:33
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:11:23
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:06:07
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:01:16bunaaaa dimineataaaa...
bunaaaaaa searaaaaaaaaa.....La multi ani !!!!




buna searaaaa???tu in care parte esti???aaaaa esti cu drape ria trasaaaaa...
in partea opusa tie ...neatza contra seara dar ne intalniram la amiaza




pai de ce nu te ai trezit mai devreme???
eu nici nu m-am dus sa ma dorm ..doar ii seara la mine ...partea cu trezitul este pt tine


buna ziua d na draga
mariushd
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:25
De la: kudika078308, la data 2009-11-08 13:25:58
buna ziua d na draga
ziua buna ...domnule
c3ly
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:28
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:24:17
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:21:34
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:20:33
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:11:23
De la: C3LY, la data 2009-11-08 13:06:07
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:01:16bunaaaa dimineataaaa...
bunaaaaaa searaaaaaaaaa.....La multi ani !!!!




buna searaaaa???tu in care parte esti???aaaaa esti cu drape ria trasaaaaa...
in partea opusa tie ...neatza contra seara dar ne intalniram la amiaza




pai de ce nu te ai trezit mai devreme???
eu nici nu m-am dus sa ma dorm ..doar ii seara la mine ...partea cu trezitul este pt tine








sunt treaz de mult si eu...am citit paginile din urma...ca am lipsit o vreme...si am vazut un intreg spectacol...cum se discuta despre mine in lipsa mea...



noi 2 am facut cunostinta???anyway..eu sunt mihai...sau mitza...cum vrei...
MITZAYO2007
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:31
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-08 13:31:45
sunt treaz de mult si eu...am citit paginile din urma...ca am lipsit o vreme...si am vazut un intreg spectacol...cum se discuta despre mine in lipsa mea...



noi 2 am facut cunostinta???anyway..eu sunt mihai...sau mitza...cum vrei...
imi pare bn de cunostinta ...eu sunt ex cely ...acum noua c3ly
c3ly
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nou pe kudika 6 De la: emaemia 9 Decembrie 2010 20:33
Chestionar pentru proiect de diploma 26 De la: miss_darine 6 Ianuarie 2011 13:36
va rog frumos dati mi un vot 1 De la: alice_oct88 15 Martie 2010 00:51
cistita 5 De la: d_soara_Criss 21 August 2009 10:10
o scuza buna...!! 1 De la: kika25 15 Octombrie 2009 13:37