Mai multe
scuzati-mi reactiile incete, dar eu mai fac si treburi casnice, manechiura, pedichiura
|
||
|
taiko_delia Postat pe 8 Noiembrie 2009 16:59 |
||
|---|---|---|
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 16:57:34De la: taiko_delia, la data 2009-11-08 16:41:01robiiiiiii Lasa ca si eu am salutat-o dar nu vrea sa vada
|
||
|
fluturas_ Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:00 |
||
De la: yza79, la data 2009-11-08 16:57:41De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 16:53:30De la: yza79, la data 2009-11-08 16:48:31Ma puneti si pe mine la curent(nu 220)ce s-a mai intamplat cat am lipsit.....care,cum ,cand ,ce fel de,cine.........pupici yza.. toate cum le stii, sa iti traiasca printesa din brate
|
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:00 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 16:59:54fetele va las ptr moment merg sa continui petrecerea la vecini Have fun !
|
||
|
fluturas_ Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:01 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-11-08 17:00:27nuuuuu, am zis mai susDe la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 16:57:34De la: taiko_delia, la data 2009-11-08 16:41:01robiiiiiii
|
||
|
taiko_delia Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:06 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-08 17:06:15De la: fluturas_, la data 2009-11-08 17:00:27nuuuuu, am zis mai susDe la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 16:57:34De la: taiko_delia, la data 2009-11-08 16:41:01robiiiiiii Am vazut dupa..si te-am iertat
|
||
|
fluturas_ Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:13 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-11-08 17:13:02De la: taiko_delia, la data 2009-11-08 17:06:15De la: fluturas_, la data 2009-11-08 17:00:27nuuuuu, am zis mai susDe la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 16:57:34De la: taiko_delia, la data 2009-11-08 16:41:01robiiiiiii
|
||
|
taiko_delia Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:14 |
||
sunt foarte prinsa.....cu treburi...alerg de nebuna mi se insoara fratele sambata si nu stiu ce sa fac mai intai
|
||
|
taiko_delia Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:16 |
||
seara buna cafenea!! am trecut si eu...sa salut lumea...dar se pare ca lumea...inca e in weekend...
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:36 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-08 17:36:01seara buna cafenea!!te salut eu....fetele-s la somnul de infrumusetare
|
||
|
taiko_delia Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:38 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-08 17:38:07De la: ovidiu_42, la data 2009-11-08 17:36:01seara buna cafenea!!te salut eu....fetele-s la somnul de infrumusetare delia....ce norocos sunt yo...sa te prind...asa din prima!!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:44 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-08 17:16:03sunt foarte prinsa.....cu treburi...alerg de nebuna Pe 17 oct am fost nasa si ......a fost un calvar zilele dinnaintea nuntii.....sotul meu a ajuns in tara vineri seara ......deci totul am facut singura...te cred stiu cum este....... |
||
|
yza79 Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:45 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-08 17:36:01seara buna cafenea!! Buna Ovidiu
|
||
|
yza79 Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:47 |
||
De la: yza79, la data 2009-11-08 17:47:14De la: ovidiu_42, la data 2009-11-08 17:36:01seara buna cafenea!! buna yza!!! ce pustiu e!!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:56 |
||
vai ovaaaaaaaaaa, dar se putea sa fie altfel
|
||
|
taiko_delia Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:57 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-08 17:57:11vai ovaaaaaaaaaa, dar se putea sa fie altfel buna seara doamna draga |
||
|
mariushd Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:10 |
||
Buna seara de la Cluj
|
||
|
Lucia38 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:12 |
||
Buna seara ... " La multi ani " tuturor celor ce-si sarbatoresc ziua numelui !
|
||
|
Miruna_r Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:12 |
||
Buna seara si la multi ani tuturor mihaililor si gavrililor
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:13 |
||
De la: puiu66, la data 2009-11-08 18:13:50Buna seara si la multi ani tuturor mihaililor si gavrililor asta-i berea care ti se cuvine.. buna seara si tie, Puiu!!!! |
||
|
Lucia38 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:21 |
||
am venit sa va urez un sincer la multi ani...... ..,...fac cinste cine mai e online?
|
||
|
iulia069834 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:22 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-11-08 18:12:52Buna seara de la ClujBuna lucia in seara asta am intrat odata sau ma rog...aproape odata
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:22 |
||
| si nush daxa v-am mai zis...ma cheama si stefania....asa ca de SF.Stefan e ziua mea de nume...... | ||
|
iulia069834 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:23 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-08 18:22:10am venit sa va urez un sincer la multi ani......Buna iulia eu abia am intrat
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:25 |
||
De la: kudika078308, la data 2009-11-08 18:10:34buna searaDe la: taiko_delia, la data 2009-11-08 17:57:11vai ovaaaaaaaaaa, dar se putea sa fie altfel
|
||
|
taiko_delia Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:26 |
||
De la: puiu66, la data 2009-11-08 18:22:27De la: Lucia38, la data 2009-11-08 18:12:52Buna seara de la ClujBuna lucia ce ti-e si cu telepatia asta...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:26 |
||
lucia miruna iulia puiu
|
||
|
taiko_delia Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:27 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-08 18:26:02De la: kudika078308, la data 2009-11-08 18:10:34buna searaDe la: taiko_delia, la data 2009-11-08 17:57:11vai ovaaaaaaaaaa, dar se putea sa fie altfel Helloooo Delia
|
||
|
Lucia38 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:27 |
||
Miruna, nu se poate sa nu te si aici.
|
||
|
Lucia38 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:28 |
||
Servus, Iulia!!!
|
||
|
Lucia38 Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:29 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| am nevoie de un sfat | 17 | De la: puiu66 13 Ianuarie 2010 22:15 |
| Cursuri de radio si televiziune acreditate | 2 | De la: GYPSI 4 Aprilie 2010 22:10 |
| bointer.net - pentru cele care au afacerile lor si nu numai | 1 | De la: bointer_net 31 Martie 2010 17:35 |
|
|
||
| Cafenea de vara | 349 | De la: caty31 4 Mai 2010 10:48 |
| FARA VULGARITATI, FARA JIGNIRI SI FARA MINCIUNI | 175 | De la: franziska_eu 29 Ianuarie 2012 00:24 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.