Mai multe
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-08 22:54:33Da ' voi chiar dormiti !pup pe toti impreuna cu sefa
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:17 |
||
|---|---|---|
am ajuns si eu de la petrecere
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:18 |
||
s-au impartit pijamalele ?
|
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:18 |
||
mona scz ca nu am stiut ca e ziua ta azi ....dar sper sa gasesti maine urarea mea de LA MULTI ANI si pupicii
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:20 |
||
io mi-s fara vlaga azi...
|
||
|
fluturas_ Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:24 |
||
mona ..mona cum ai petrecut? dansuri ,bautura...tort? mhm
|
||
|
ionelaela Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:25 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-11-08 23:24:56io mi-s fara vlaga azi...de ce?.. fluturas te-au epuizat petrecerile
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:28 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:28:44De la: fluturas_, la data 2009-11-08 23:24:56io mi-s fara vlaga azi...de ce?.. fluturas te-au epuizat petrecerile Ce petreceri ? Ca toti cunoscutii mei..nu-s aici.. |
||
|
fluturas_ Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:32 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:20:57mona scz ca nu am stiut ca e ziua ta azi ....dar sper sa gasesti maine urarea mea de LA MULTI ANI si pupicii sunt aici ...am gasit danutza urarile tale.....multumesc...si fetei tale La Multi Ani....
|
||
|
monaq Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:32 |
||
De la: ionelaela, la data 2009-11-08 23:25:50mona ..mona cum ai petrecut? dansuri ,bautura...tort? mhm eh.....a fost bine.....a fost ceva restrans...cu multe morale si lectii de viata....
|
||
|
monaq Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:33 |
||
|
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:28:44 De la: fluturas_, la data 2009-11-08 23:24:56 io mi-s fara vlaga azi... de ce?.. fluturas te-au epuizat petrecerile Ce petreceri ? Ca toti cunoscutii mei..nu-s aici.glumeam cu tine ..ok ...
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:35 |
||
De la: monaq, la data 2009-11-08 23:32:05chiar iesisem aseara pup inca o dataDe la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:20:57mona scz ca nu am stiut ca e ziua ta azi ....dar sper sa gasesti maine urarea mea de LA MULTI ANI si pupicii mihaela ?
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:36 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:35:55 Am inteles..stai linistita...ti-am spus...mi-s fara vlaga...
|
||
|
fluturas_ Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:37 |
||
De la: kudika078308, la data 2009-11-08 22:42:40noapte buna tuturorn buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:37 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-11-08 23:37:20si eu si mor de somnDe la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:35:55
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:38 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-08 22:54:33Da ' voi chiar dormiti ! Somn usor Denisa. Madonna...good girl..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:40 |
||
usor somnorosilor ...buna seara celor prezenti ...va
|
||
|
c3ly Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:40 |
||
n buna cely
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:48 |
||
De la: monaq, la data 2009-11-08 23:33:10De la: ionelaela, la data 2009-11-08 23:25:50mona ..mona cum ai petrecut? dansuri ,bautura...tort? mhm wow de ce ti-ar face asta?cine mai bine decat noi sa decidem ce vrem de la viata? of si chiar de ziua ta
|
||
|
ionelaela Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:50 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:48:44n buna celynoapte buna .... dar de ce ma trimiti la somn/??
|
||
|
c3ly Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:51 |
||
|
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:48:44 n buna cely noapte buna .... dar de ce ma trimiti la somn/?? scz am citit gresit ..
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:53 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:53:51 scz am citit gresit .. deci, imi mai dai voie sa mai stau
|
||
|
c3ly Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:55 |
||
fetele acum ma duc eu la somn ,n buna tuturor
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:55 |
||
De la: C3LY, la data 2009-11-08 23:55:39cum sa nu ...doar e free caffeDe la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:53:51 scz am citit gresit ..
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:57 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:36:49De la: monaq, la data 2009-11-08 23:32:05chiar iesisem aseara pup inca o dataDe la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:20:57mona scz ca nu am stiut ca e ziua ta azi ....dar sper sa gasesti maine urarea mea de LA MULTI ANI si pupicii prefer mona....te rog....
|
||
|
monaq Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:57 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:55:55fetele acum ma duc eu la somn ,n buna tuturorsa ai somnul lin!!!...
|
||
|
c3ly Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:58 |
||
ok mona ....atunci cum vrei tu ...asa iti spun ,fie ionela
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:58 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:57:02http://www.youtube.com/watch?v=SdUs9txm_yoDe la: C3LY, la data 2009-11-08 23:55:39cum sa nu ...doar e free caffeDe la: danutzza_stefi, la data 2009-11-08 23:53:51 scz am citit gresit ..
|
||
|
c3ly Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:58 |
||
multumesc fetele http://www.youtube.com/watch?v=G1LEISP6e9c n buna cafenea
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:59 |
||
multumesc fetele http://www.youtube.com/watch?v=G1LEISP6e9c n buna cafenea
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:59 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| votati-ma :* | 2 | De la: freakbabe 22 Ianuarie 2010 15:41 |
| o scuza buna...!! | 1 | De la: kika25 15 Octombrie 2009 13:37 |
| DRAGOSTEA SI IUBIREA!! | 21 | De la: amarutza 3 Iunie 2009 17:03 |
|
|
||
| intrebare | 16 | De la: Full_Metal_Jacket 12 Noiembrie 2009 13:49 |
| iti place fotografia? | 2 | De la: desert_plant 14 Octombrie 2009 15:30 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.