Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: fluturas_, la data 2009-11-10 18:19:01nimic...deci pot sa plec.
se intampla ca eu acum am intrat pe kudika, dupa ce m-am enervat in trafic, ca ploua si am luat doua gropi si e aglomerat, pt ca e e geoana cu alaiul.........................
taiko_delia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:28
De la: taiko_delia, la data 2009-11-10 18:28:19
De la: fluturas_, la data 2009-11-10 18:19:01nimic...deci pot sa plec.
se intampla ca eu acum am intrat pe kudika, dupa ce m-am enervat in trafic, ca ploua si am luat doua gropi si e aglomerat, pt ca e e geoana cu alaiul.........................





deliaaaaaaaaaaaa......ia ceva...de calmare!!!



http://www.trilulilu.ro/petreradu1/f4b2a425e27d0d
ovidiu_42
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:33
De la: taiko_delia, la data 2009-11-10 18:28:19
De la: fluturas_, la data 2009-11-10 18:19:01nimic...deci pot sa plec.
se intampla ca eu acum am intrat pe kudika, dupa ce m-am enervat in trafic, ca ploua si am luat doua gropi si e aglomerat, pt ca e e geoana cu alaiul.........................



sa treaca nervii apelezi la domnul profesor
fluturas_
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:34
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-10 18:33:05
deliaaaaaaaaaaaa......ia ceva...de calmare!!!



http://www.trilulilu.ro/petreradu1/f4b2a425e27d0d
ceva pt odihna, ai ???
c3ly
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:37
c3ly...pot gasi....dar...cu cine vrei tu...sa te...odihnesti ....ca imediat mergi la job...inteleg yo!!
sau...gresesc?
ovidiu_42
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:41
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-10 18:41:35c3ly...pot gasi....dar...cu cine vrei tu...sa te...odihnesti ....ca imediat mergi la job...inteleg yo!!
sau...gresesc?
nu gresesti ,,,iar cand spun ca vreau odihna ...atunci cred ca trebuie sa fiu singura ...o seara frumoasa va doresc ....va las dar o sa trec si inainte de a pleca la scarbici ...sa va mai pupacesc
c3ly
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:47
BUNA SEARA TUTUROR!!!!!
monaq
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:04
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-10 18:33:05
De la: taiko_delia, la data 2009-11-10 18:28:19
De la: fluturas_, la data 2009-11-10 18:19:01nimic...deci pot sa plec.
se intampla ca eu acum am intrat pe kudika, dupa ce m-am enervat in trafic, ca ploua si am luat doua gropi si e aglomerat, pt ca e e geoana cu alaiul.........................





deliaaaaaaaaaaaa......ia ceva...de calmare!!!



http://www.trilulilu.ro/petreradu1/f4b2a425e27d0d
multumesc oviii, dar am trecut prin bcatarie si m-am calmat am burta plina.....
taiko_delia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:20
De la: fluturas_, la data 2009-11-10 18:34:44
De la: taiko_delia, la data 2009-11-10 18:28:19
De la: fluturas_, la data 2009-11-10 18:19:01nimic...deci pot sa plec.
se intampla ca eu acum am intrat pe kudika, dupa ce m-am enervat in trafic, ca ploua si am luat doua gropi si e aglomerat, pt ca e e geoana cu alaiul.........................



sa treaca nervii apelezi la domnul profesor
d-na plofesoala, mai aveti de astia...........? si mai divelsificati daca se poate...........
taiko_delia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:21
De la: C3LY, la data 2009-11-10 18:47:04
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-10 18:41:35c3ly...pot gasi....dar...cu cine vrei tu...sa te...odihnesti ....ca imediat mergi la job...inteleg yo!!
sau...gresesc?
nu gresesti ,,,iar cand spun ca vreau odihna ...atunci cred ca trebuie sa fiu singura ...o seara frumoasa va doresc ....va las dar o sa trec si inainte de a pleca la scarbici ...sa va mai pupacesc
spor la treaba celi
taiko_delia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:22
De la: monaq, la data 2009-11-10 19:04:46 BUNA SEARA TUTUROR!!!!!
ceaaaauuuuu moniq
taiko_delia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:22
De la: taiko_delia, la data 2009-11-10 19:22:46
De la: monaq, la data 2009-11-10 19:04:46 BUNA SEARA TUTUROR!!!!!
ceaaaauuuuu moniq


seara buna delia
monaq
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:28
De la: taiko_delia, la data 2009-11-10 19:21:32
De la: fluturas_, la data 2009-11-10 18:34:44
De la: taiko_delia, la data 2009-11-10 18:28:19
De la: fluturas_, la data 2009-11-10 18:19:01nimic...deci pot sa plec.
se intampla ca eu acum am intrat pe kudika, dupa ce m-am enervat in trafic, ca ploua si am luat doua gropi si e aglomerat, pt ca e e geoana cu alaiul.........................



sa treaca nervii apelezi la domnul profesor
d-na plofesoala, mai aveti de astia...........? si mai divelsificati daca se poate...........


eu nu-s doamna profesoara,eu sunt doar eu. ca sa-ti treaca tie nervii apelezi la DOMNUL PROF DE LANGA TINE

BUN ASA??
fluturas_
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:30
buna seara la toata lumea
am trecut doar sa va salut caci ma simt groaznic m a luat raceala
sa aveti o seara minunata
ptr doamne si domnisoare
mariushd
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:31
De la: monaq, la data 2009-11-10 19:04:46 BUNA SEARA TUTUROR!!!!!


Deja...ma luase dorul de tine..
fluturas_
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:31
De la: taiko_delia, la data 2009-11-10 19:20:41
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-10 18:33:05
De la: taiko_delia, la data 2009-11-10 18:28:19
De la: fluturas_, la data 2009-11-10 18:19:01nimic...deci pot sa plec.
se intampla ca eu acum am intrat pe kudika, dupa ce m-am enervat in trafic, ca ploua si am luat doua gropi si e aglomerat, pt ca e e geoana cu alaiul.........................





deliaaaaaaaaaaaa......ia ceva...de calmare!!!



http://www.trilulilu.ro/petreradu1/f4b2a425e27d0d
multumesc oviii, dar am trecut prin bcatarie si m-am calmat am burta plina.....




adica...tu...de la mancare...te`nervai cu...nervii?
ovidiu_42
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:46
seara buna ..
danutzza_stefi
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:53
http://www.youtube.com/watch?v=G1LEISP6e9c
danutzza_stefi
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:55
danutzza_stefi
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:57
http://www.youtube.com/watch?v=NIJyYALV_Cg
danutzza_stefi
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:00
sal fluturas ,mona
danutzza_stefi
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:05
sal fluturas ,mona
danutzza_stefi
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:05
http://www.youtube.com/watch?v=1eNFkzXEHUE seara buna tuturor
c3ly
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:28
Salutare cafenea!
Va pup .......
Nuovamente_Robertina
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:34
De la: fluturas_, la data 2009-11-10 19:31:52
De la: monaq, la data 2009-11-10 19:04:46


Deja...ma luase dorul de tine..

COOOOOOOOOOOOOOOOOL
monaq
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:34
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-10 20:34:05Salutare cafenea!
Va pup .......
buna ...
c3ly
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:35
http://www.youtube.com/watch?v=19ewVu769OU
danutzza_stefi
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:35
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-10 20:34:05Salutare cafenea!
Va pup .......


SEARA BUNA DENY
monaq
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:35
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-10 19:53:24seara buna ..


seara buna Danutzaaaaaaaaaaaaaaaa
seara buna C3liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

OVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII te pooop....
monaq
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:37
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-11-10 20:34:05Salutare cafenea!
Va pup ....... sal deni
danutzza_stefi
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cea mai tare inventie! Cat woman, in actiune!:) 1 De la: LaCafele 24 Februarie 2012 12:52
Sal...la totsi...sunt noua aici...ce mai facetsi??? 9 De la: iulia069834 25 Martie 2010 18:18
Deseneaza si castiga! 4 De la: pamela_1 15 Mai 2009 09:52
ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? 1 De la: omenie 24 Iunie 2010 21:33
CAFENEAUA in care va astept sa va ziceti bucuriile si tristetile pe care le-ati avut sau aveti in dragoste 23 De la: bruni_eu 23 Aprilie 2009 18:00