Mai multe
De la: monaq, la data 2009-10-09 19:31:12mona pupici
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 9 Octombrie 2009 19:43 |
||
|---|---|---|
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-09 19:41:17De la: fluturas_, la data 2009-10-09 19:39:38hello eu care nu dorm ziua....oricum fara intentie...dar mai nou nici noaptea nu dorm.. |
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 19:44 |
||
De la: yumalai, la data 2009-10-09 19:19:22buna searabuna
|
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 9 Octombrie 2009 19:44 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-09 19:13:57De la: etta, la data 2009-10-09 19:11:53 nu esti singura....eram dupa bar !!....... ...iar ma bag dupa bar.......... a draq stare.......revine d-a-n boulea asa !!......... ..........va pup pe toti ....la un loc.........
|
||
|
etta Postat pe 9 Octombrie 2009 19:46 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-09 19:41:23DENI te pup :sml-jumping0044 imi era dor de tine si mie....... scuze ca am absentat...nu am avut nici timp,am fost si stresata....si inca mai sunt!
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 9 Octombrie 2009 19:49 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-09 19:49:24De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-09 19:41:23DENI te pup :sml-jumping0044 imi era dor de tine si nu scote nimeni stresul ala din tine ? |
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 19:51 |
||
De la: etta, la data 2009-10-09 19:46:45buna ettaDe la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-09 19:13:57De la: etta, la data 2009-10-09 19:11:53 nu esti singura....eram dupa bar !!.......
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 9 Octombrie 2009 19:52 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-09 19:44:00De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-09 19:41:17De la: fluturas_, la data 2009-10-09 19:39:38hello fluturas
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 9 Octombrie 2009 19:53 |
||
|
bah ce somn imi e... si intr-o ora merg la tenis o sa am numai urme de mingi dalea verzi pe frunte ca sigur n-am sa nimeresc vreuna...danutza si cine mai e pe aici ca mie lene sa citesc
|
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 19:55 |
||
ce faceti ????eu ma plicti....tareeeeeeeeeeeeeeeeeee
|
||
|
monaq Postat pe 9 Octombrie 2009 19:55 |
||
scz putin
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 9 Octombrie 2009 19:57 |
||
Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 9 Octombrie 2009 19:58 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-09 19:58:14Buna seara i've got you
|
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 19:59 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-09 19:55:54ce faceti ????eu ma plicti....tareeeeeeeeeeeeeeeeeee pune-te si citeste.. |
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 19:59 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-09 19:58:14Buna seara seara puiu
|
||
|
monaq Postat pe 9 Octombrie 2009 20:00 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-09 19:59:39De la: monaq, la data 2009-10-09 19:55:54ce faceti ????eu ma plicti....tareeeeeeeeeeeeeeeeeee nu mai am chef.....
|
||
|
monaq Postat pe 9 Octombrie 2009 20:01 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-09 19:55:43bah ce somn imi e...Buna fluturas
|
||
|
puiu66 Postat pe 9 Octombrie 2009 20:02 |
||
dar are cineva chef de ceva azi ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 20:03 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-09 20:01:33Buna monaDe la: fluturas_, la data 2009-10-09 19:59:39De la: monaq, la data 2009-10-09 19:55:54ce faceti ????eu ma plicti....tareeeeeeeeeeeeeeeeeee Sa stii ca tot asa face si juniorul meu
|
||
|
puiu66 Postat pe 9 Octombrie 2009 20:05 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-09 19:43:21De la: monaq, la data 2009-10-09 19:31:12mona pupici danutza.... etta denyy ovi puiu fluturash candy bestiutza si care mai sunteti...vad ca ne pooopam separat de-acum va pooop la gramada....
|
||
|
monaq Postat pe 9 Octombrie 2009 20:09 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-09 20:05:32De la: monaq, la data 2009-10-09 20:01:33Buna monaDe la: fluturas_, la data 2009-10-09 19:59:39De la: monaq, la data 2009-10-09 19:55:54ce faceti ????eu ma plicti....tareeeeeeeeeeeeeeeeeee pana mea....dar m-am saturat de citit.....vreau si eu ACTIUNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
|
||
|
monaq Postat pe 9 Octombrie 2009 20:10 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-09 20:09:30Asta ai invatat-o de la ettaDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-09 19:43:21De la: monaq, la data 2009-10-09 19:31:12mona pupici
|
||
|
puiu66 Postat pe 9 Octombrie 2009 20:11 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=E2tMV96xULk ce faina eeeeee.... ![]() ponte a jugar..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 20:11 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-09 20:03:30dar are cineva chef de ceva azi ? eu am chef de actiuneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
|
||
|
monaq Postat pe 9 Octombrie 2009 20:12 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-09 20:09:30De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-09 19:43:21De la: monaq, la data 2009-10-09 19:31:12mona pupici pai eu pup odata cand intru si apoi nu incep sa ii iau pe toti pe rad ca recunosc mie lene doar cine intra... auzi dar pupa-ne pe toti in aceiasi masura ca l-a mine ai bagat mai mult si chiar si din greseala nu vreau sa iau bataie...
|
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 20:14 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-09 20:12:46De la: fluturas_, la data 2009-10-09 20:03:30dar are cineva chef de ceva azi ? uita-te la un film cu bruce lee
|
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 20:15 |
||
|
buna seara cafenea.!!!!! e careva ? as dori si eu un nescafe frappe..........se poate ?
|
||
|
iriskiss Postat pe 9 Octombrie 2009 20:15 |
||
OVI ...!!!!!!!!!!!!!!!
|
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 20:16 |
||
De la: iriskiss, la data 2009-10-09 20:15:36buna seara cafenea.!!!!! dala sa fie.. ti-la duce mona ca vrea actiune...
|
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Octombrie 2009 20:17 |
||
salutareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
|
||
|
Fructis Postat pe 9 Octombrie 2009 20:17 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Care este melodia zilei tale de nastere? | 6 | De la: battleofwits 10 Decembrie 2010 10:14 |
| Femeia:) | 2 | De la: kentfarafiltru 14 Noiembrie 2009 15:47 |
| topicul 'insomniacilor' | 30 | De la: GODZILA 16 Noiembrie 2011 13:29 |
|
|
||
| PREVIZIUNI IN CAFEA ?? | 53 | De la: anastasia_m 24 Aprilie 2010 15:56 |
| MATURITATE | 12 | De la: camelyta_camy 17 Iunie 2010 21:10 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.