Setari Cookie-uri

please help me...!!!!!

am neviye de ajutor, propuneti-mi citeva teme despre ce am putea vb cu prietenul meu, pentru k stam si ne plictisim intruna!....nu avem despre ce diskuta si relatiile noastre se pot duce de ripa...asha vrea citeva teme de diskutzye cu el..please please

Postat pe 5 Iunie 2009 14:49
De la: karamelika07, la data 2009-06-05 14:49:57am neviye de ajutor, propuneti-mi citeva teme despre ce am putea vb cu prietenul meu, pentru k stam si ne plictisim intruna!....nu avem despre ce diskuta si relatiile noastre se pot duce de ripa...asha vrea citeva teme de diskutzye cu el..please please


pai sa-ti eshplichez ceva....nu merge...NEXT
cristi_nne
Postat pe 5 Iunie 2009 15:03
De la: karamelika07, la data 2009-06-05 14:49:57am neviye de ajutor, propuneti-mi citeva teme despre ce am putea vb cu prietenul meu, pentru k stam si ne plictisim intruna!....nu avem despre ce diskuta si relatiile noastre se pot duce de ripa...asha vrea citeva teme de diskutzye cu el..please please


atunci este grav.............................
donttouch
Postat pe 5 Iunie 2009 15:09
ca sa nu ma certe Dontty ca iarasi bag boriiinggg la inaintare am sa va recomand din suflet sa va luati un semineu
Buttefflypink
Postat pe 5 Iunie 2009 15:12
Nu-i adevarat nu-nseamna ca nu merge...poate pur shi simplu avetzi o perioada in care nu prea stiti ce sa spuneti....shi eu am avut perioade dinastea cu prietenu meu shi inca mai avem....potzi sa vorbesti cu el de masini sau fotbal sau ce-l intereseaza pe el...de ex at cand nu prea stiu ce sa spun il intreb de scootere sau masini...si el imi arata poze cu masinile care-i plac shi-mi povesteste cati cai putere au shi cn si-o mai cumparat de aia....shi chiar dak nu-i chiar subiectu meu preferat macar vorbim ceva.Oricum ca sa nu existe golurile astea incercati sa faceti ceva sa iesitzi la un film la bowling sau dak ii genu care prefera sa stea in casa potzi downloada un film (care sa-i placa si lui) shi sa va uitatzi impreuna.Importat ii ca daca va iubitzi relatia o sa reziste pentru ca shi dak va mai plictisitzi amandoi stiti ca va aveti unu pe altu shi va bucuratzi de fiecare clipa impreuna. Si noi mai spunem vai ce ma plictisesc ...dar crezi ca sg ar avea mai multe de facut...macar va plictisitzi impreuna shi va mai shi pupatzi un pic...printre plictiseli!
kudika028899
Postat pe 5 Iunie 2009 15:25
De la: karamelika07, la data 2009-06-05 14:49:57am neviye de ajutor, propuneti-mi citeva teme despre ce am putea vb cu prietenul meu, pentru k stam si ne plictisim intruna!....nu avem despre ce diskuta si relatiile noastre se pot duce de ripa...asha vrea citeva teme de diskutzye cu el..please please


ar fi vreo cateva subiecte:cati euroi are in cont,despre cum ar reactiona daca ai iesi cu alcineva
cand are de gand sa te ceara in casatorie

acuma vb serios,incredere si comunicarea sunt elementele de baza intr'o relatie
scorpyoW
Postat pe 5 Iunie 2009 20:09
De la: karamelika07, la data 2009-06-05 14:49:57am neviye de ajutor, propuneti-mi citeva teme despre ce am putea vb cu prietenul meu, pentru k stam si ne plictisim intruna!....nu avem despre ce diskuta si relatiile noastre se pot duce de ripa...asha vrea citeva teme de diskutzye cu el..please please

secs...secs...secs
coffeeta
Postat pe 5 Iunie 2009 20:10
De la: kudika028899, la data 2009-06-05 15:25:57Nu-i adevarat nu-nseamna ca nu merge...poate pur shi simplu avetzi o perioada in care nu prea stiti ce sa spuneti....shi eu am avut perioade dinastea cu prietenu meu shi inca mai avem....potzi sa vorbesti cu el de masini sau fotbal sau ce-l intereseaza pe el...de ex at cand nu prea stiu ce sa spun il intreb de scootere sau masini...si el imi arata poze cu masinile care-i plac shi-mi povesteste cati cai putere au shi cn si-o mai cumparat de aia....shi chiar dak nu-i chiar subiectu meu preferat macar vorbim ceva.Oricum ca sa nu existe golurile astea incercati sa faceti ceva sa iesitzi la un film la bowling sau dak ii genu care prefera sa stea in casa potzi downloada un film (care sa-i placa si lui) shi sa va uitatzi impreuna.Importat ii ca daca va iubitzi relatia o sa reziste pentru ca shi dak va mai plictisitzi amandoi stiti ca va aveti unu pe altu shi va bucuratzi de fiecare clipa impreuna. Si noi mai spunem vai ce ma plictisesc ...dar crezi ca sg ar avea mai multe de facut...macar va plictisitzi impreuna shi va mai shi pupatzi un pic...printre plictiseli!



valeeeu soarta mea...sa il lasi pe un barbat sa te prosteasca vorbind despre masini si scootere si alte chestii care te lasa rece pana la o totala indiferenta doar ca sa aveti un subiect de discutie...e deja prea mult pt biata mea imaginatie..
in momentul in care incepi sa te plictisesti in compania ...iubitului ai o problema.....
neeeext...sau mai bine iesiti si voi mai des in compania altora ....impreuna sau separat...asa aveti ce barfi cand va intalniti....

dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Iunie 2009 20:14
De la: kudika028899, la data 2009-06-05 15:25:57Nu-i adevarat nu-nseamna ca nu merge...poate pur shi simplu avetzi o perioada in care nu prea stiti ce sa spuneti....shi eu am avut perioade dinastea cu prietenu meu shi inca mai avem....potzi sa vorbesti cu el de masini sau fotbal sau ce-l intereseaza pe el...de ex at cand nu prea stiu ce sa spun il intreb de scootere sau masini...si el imi arata poze cu masinile care-i plac shi-mi povesteste cati cai putere au shi cn si-o mai cumparat de aia....shi chiar dak nu-i chiar subiectu meu preferat macar vorbim ceva.Oricum ca sa nu existe golurile astea incercati sa faceti ceva sa iesitzi la un film la bowling sau dak ii genu care prefera sa stea in casa potzi downloada un film (care sa-i placa si lui) shi sa va uitatzi impreuna.Importat ii ca daca va iubitzi relatia o sa reziste pentru ca shi dak va mai plictisitzi amandoi stiti ca va aveti unu pe altu shi va bucuratzi de fiecare clipa impreuna. Si noi mai spunem vai ce ma plictisesc ...dar crezi ca sg ar avea mai multe de facut...macar va plictisitzi impreuna shi va mai shi pupatzi un pic...printre plictiseli!


flly une' esti???? te citez si borrrrrriiiinnggggggggggg
cristi_nne
Postat pe 5 Iunie 2009 20:55
De la: karamelika07, la data 2009-06-05 14:49:57am neviye de ajutor, propuneti-mi citeva teme despre ce am putea vb cu prietenul meu, pentru k stam si ne plictisim intruna!....nu avem despre ce diskuta si relatiile noastre se pot duce de ripa...asha vrea citeva teme de diskutzye cu el..please please


Pai .....e destul de neplacut sa iti dai seama ca nu ai ce discuta cu iubitul tau dar inainte sa ceri sfatul altora de ce nu incerci sa aflii motivul lipsei de comunicare intre voi ?

Probabil ca sunteti genul care in loc sa iasa la un film la cinema prefera sa ia filmu de pe net ca e mai ieftin .....locuiti impreuna si unul dintre voi nu munceste iar prieteni nexam

In primul rand iesiti in oras .....in parc , va puteti plimba si vorbi despre ce vedeti in jur

La film , in loc sa iei filmu de pe net mergeti la un cinema ocazie cu care puteti sa si mancati in oras.

Cu prieteni la fotbal . volei ,badminton ...padure

Angajati-va !
iris_4_ever
Postat pe 6 Iunie 2009 06:21
ce-ar fi sa vorbiti despre folosirea corecta a limbii romane?
kitty_krieger
Postat pe 6 Iunie 2009 17:36
E vara, iesiti la plimbare....discutati de vacanta, concedii.......uite aici concursuri fie sa plecati la munte, fie in Turcia la plaja!
www.exposhop.ro - noi concursuri
danatisianu
Postat pe 6 Iunie 2009 17:41
De la: danatisianu, la data 2009-06-06 17:41:16E vara, iesiti la plimbare....discutati de vacanta, concedii.......uite aici concursuri fie sa plecati la munte, fie in Turcia la plaja!
www.exposhop.ro - noi concursuri


ei vor doar sa gaseasca un subiect de discutie comun.
tu esti ca in reclama aia la gresie.
se cearta ce sortiment de gresie sa foloseasca in baie!

geo_x
Postat pe 6 Iunie 2009 17:46
eu am reusit sa il scot din casa si deci sa avem subiect de discutie l-am scos in parc sa plimbam catelul si comentam pe tema celorlati pe care ii intalnim de la cum arata aia si ce tate are ( mari cum ii plac lui geo x) pana la copaci si orice intalnim si asa pierdem undeva la 2-3 ore cu tot cu drum . ne mai certam in parcare ca nu ii p[lace lui cum am parcat eu sau ca nu se misca ala mai repede pe trecerea de pietoni si multe altele sapt trecuta l-am calcat pe papuc si i s-a desfacut el s-a enervat si eu nu mai puteam de ras se ivesc diverse situatii
ramonaaaa
Postat pe 6 Iunie 2009 17:55
e si asta o forma de discutie: comentarile asupra trecatorilor
de fiecare data cand iesim la plimbare, mie imi sar in ochi la sanii femeilor iar sotiei, la fundurile si muschii barbatilor.
si dai tema de discutie pana acasa .......!!
geo_x
Postat pe 6 Iunie 2009 18:00
Chiar ca e grav,solutiile se gasesc la voi,in mintea voastra,daca se pot gasi!
Nu mi s-a intamplat vreodata cu nimeni,oricine,oriunde!

Postat pe 25 Iunie 2009 11:48
nu ai specificat daca iti face placere sa stai cu el....din moment ce iti face placere, esti naturala..esti tu insuti..si atunci puteti discuta orice tema doresti, fiind prietenul tau....
darlading
Postat pe 29 Iunie 2009 10:36
De la: scorpyoW, la data 2009-06-05 20:09:39
De la: karamelika07, la data 2009-06-05 14:49:57am neviye de ajutor, propuneti-mi citeva teme despre ce am putea vb cu prietenul meu, pentru k stam si ne plictisim intruna!....nu avem despre ce diskuta si relatiile noastre se pot duce de ripa...asha vrea citeva teme de diskutzye cu el..please please


ar fi vreo cateva subiecte:cati euroi are in cont,despre cum ar reactiona daca ai iesi cu alcineva
cand are de gand sa te ceara in casatorie

acuma vb serios,incredere si comunicarea sunt elementele de baza intr'o relatie

pai bravo comunicare isi doreste si fata.....dar.....nu prea stie ce!!!! ai fost tare
angelxxx2010
Postat pe 7 August 2009 00:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu mai suport sa traiesc 9 De la: kudika_952311 22 Iunie 2014 19:47
Nu stiu cum sa procedez 27 De la: Diavolyta_ 8 Iunie 2009 16:58
Relatie la distanta 4 De la: simonycik 2 Octombrie 2009 17:31
CE E BINE???????? 14 De la: kudika514482 7 Octombrie 2012 08:11
relatie la distanta 1 De la: 2 Decembrie 2009 12:57