Setari Cookie-uri

Eu Fecioara, eu Capricorn

Am fost impreuna cu un Capricorn acum cateva luni.. ne-am despartit pt ca mie imi place atentia, iar el nu imi mai oferea asta.. cum nu mai era la fel ca la inceput am inceput sa ii reproshez ca ma ignora si ca daca nu imi da ce vreau plec.. mi-a spus vorbe frumoase exact ce vruiam sa aud, dar s-a comportat la fel, asa ca s-a terminat intre noi.. acum dupa 2 luni imi trimite mesaj cu ce "Hello stranger, how are you doing?" i-am raspuns a doua zi "sunt fff ocupata cu expozitia".. acum dupa 3 zile imi trimite sms ca ii e dor de mine.. dupa 2 zile i-am trimis sms ca sunt bine, ocupata si sa vina sa imi vada expozitia.. nu a raspuns.. se spune ca intre Fecioara si Capricorn este compatibilitate 100% dar intre noi era cam ciudat.. petrece prea mult timp in oglinda, e preocupat de manichiura, tunosoare, totul pe el tb sa arate impecabil, merge la sala 5 ore pe zi in fiecare luni, mananca anumite chestii, e ff calculat cu banii, vrea ca eu sa ma imbrac numai in lucruri de firma si sa fiu ca scoasa din cutie.. se simte complexat cand vb eu si tace.. asa il simt.. iar cand era cu prietenii era distant, diferit fata de cand eram noi 2 si la servici vrea sa vin, sa il caut mereu.. oricand era timp de petrecut impreuna era mereu altceva mai bun de facut.. tb mereu sa fie ca el orice.. ideea e ca eu inca tin la el, dar nu stiu.. nu merge.. omul nu isi schimba caracterul, nici eu pe al meu si tot acolo s-ar ajunge.. de ce nu ne potrivim cand inca e atractia aia chimica intre noi dar doar atat.. ce sa fac? tare imi e sa nu ma simt folosita ca si cand ii fac jocul si sa se termine la fel.. pt asta ar fi expclus sa revenim la ce a fost, pt ca nu va fi ceva serios ci o lalaiala.. plus ca mi se pare limitat, chiar mediocru in unele aspecte.. poate ma atrage doar ambalajul, dar eu vreau mai mult.. e cam sec uneori.. pare adeseori un gigolo.. arata ff bine pt un negru.. of sunt data peste cap.. help :(
claudia_kady
Postat pe 6 Iunie 2009 01:20
tu fecioara,tu capricorn? auzi ceva? sunt pentru ca sunt mult prea multe intrebari despre zodii vrei raspuns?! intreaba un astrolog
nebuna94
Postat pe 7 Iunie 2009 00:48
draga mea am tastat gresit, se mai intampla, dar asta nu inseaman ca tb ca tu sa vii cu astfel de reactii.. am cerut un sfat nu am dat cu parul.. hai o zi buna ca vad ca tu nu ai avut parte de una..
claudia_kady
Postat pe 8 Iunie 2009 02:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zodia rac 15 De la: rigabela_22 18 Decembrie 2010 15:39
Rac 41 De la: kudika077973 6 Noiembrie 2009 03:44
Eu in zodia pesti si el capricorn...ce parere aveti? 6 De la: Full_Metal_Jacket 3 Decembrie 2009 19:50
Vrajitoare buna, testata de voi, in Bucuresti? 63 De la: kudikara 7 Decembrie 2014 19:08
hello!! 1 De la: kudika175223 29 Aprilie 2010 16:59