Setari Cookie-uri

dragoste sau parere

sunt casatorita de 16 ani, am doi copii si pana de curand, credeam ca am viata care o doream
insa s-a intamplat ceva neasteptat: m-am indragostit de un tip de pe chat
vb mereu si ne simtim tare bine
insa vrea sa ne intalnim
este bine ceea ce fac, pentru ca ma simt vinovata?
ce sa fac?
o mare parte din mine doreste sa-l intalneasca, dar oare e bine ce fac?
va rog, ajutati-ma cu un sfat pentru ca nu mai pot
simt un gol in stomac ca o adolescenta indragostita
astept cu nerabdare mesaje de la el
ce ma fac?
kudika034179
Postat pe 6 Iunie 2009 09:48
de ce trebuiesc distruse casnicii din cauza celor ca tine??? de ce te'ai mai casatorit atunci??? revino cu picioarele pe pamant ca barbati care sa para cei mai buni si dulci din lume gasesti ohooo dar ar sta vreunu langa tine cat a stat sotul tau? ar face el atatea pentru tine??? nu!! nici macar nu te'ar lua de nevasta daca divortezi...deci....fii femeie matura si refa'ti casnicia, n'o incurca mai rau !
inna_1688
Postat pe 6 Iunie 2009 19:42
iti multumesc din suflet
chiar de asta aveam nevoie, de cineva care sa ma trezeasca la realitate
ai dreptate, nu-mi pot da o viata intreaga (ca asta este de fapt cei 16 ani de casnicie petrecuti langa persoan pe care chiar am iubit-o) pentru o aventura cu un necunoscut
inca o data iti multumesc
kudika034179
Postat pe 6 Iunie 2009 20:12
De la: kudika034179, la data 2009-06-06 09:48:40sunt casatorita de 16 ani, am doi copii si pana de curand, credeam ca am viata care o doream
insa s-a intamplat ceva neasteptat: m-am indragostit de un tip de pe chat
vb mereu si ne simtim tare bine
insa vrea sa ne intalnim
este bine ceea ce fac, pentru ca ma simt vinovata?
ce sa fac?
o mare parte din mine doreste sa-l intalneasca, dar oare e bine ce fac?
va rog, ajutati-ma cu un sfat pentru ca nu mai pot
simt un gol in stomac ca o adolescenta indragostita
astept cu nerabdare mesaje de la el
ce ma fac?



Ce te faci ?

Imagineaza-ti ce se poate intampla in cazul ca in care va intalniti .....


iesiti in oras undeva unde sa nu te vada cunoscutii tai , prietenii sotului sau prietenii copiilor impreuna cu un alt barbat
mancati , beti , dansati ....si mai departe ? o strangere de mana , un sarut sau sex .

Cam asa ar putea decurge intalnirea voastra
Presupunand ca in seara in care il vezi nu vei avea mustrari de constiinta si ajungi in pat cu el ....ce te faci a doua zi ?

Esti suficient de puternica incat sa nu te dai de gol ?
Daca esti ,,puternica''.....deja te poti lauda ca esti amanta

Mda , numa ca inainte sa devii amanta credeai ca ai viata pe care ti-o doresti ....ceva nu se pupa aici nu ?
PLus ca daca ai amant tre sa incepi sa minti , sa gasesti timp sa te vezi cu el , o sa incepi sa nu mai vrei sa-ti satisfaci sotul pentru ca na , tu il iubesti pe amant nu ?

Unde mai pui ca exista posibilitatea ca amantul sa-si doreasca sa te desparti de sotul tau .....tu vrei sa te desparti de sotul tau si sa destrami o familie ?
Si daca amantul nu-si doreste decat o relatie sexuala cu tine si intre timp afla sotul si baga divort ce te faci ?

Cred ca-s suficiente intrebarile astea ....desi am observat ca deja stii ce sa faci, am zis ca nu ma dor degetele sa-ti raspuns si eu la mesaj ,asa macar stii in ce te bagi daca inca mai simti fluturasi in stomac
iris_4_ever
Postat pe 7 Iunie 2009 06:36
De la: kudika034179, la data 2009-06-06 20:12:56iti multumesc din suflet
chiar de asta aveam nevoie, de cineva care sa ma trezeasca la realitate
ai dreptate, nu-mi pot da o viata intreaga (ca asta este de fapt cei 16 ani de casnicie petrecuti langa persoan pe care chiar am iubit-o) pentru o aventura cu un necunoscut
inca o data iti multumesc

asa te vrem
yumy
Postat pe 7 Iunie 2009 06:42
De la: kudika034179, la data 2009-06-06 20:12:56iti multumesc din suflet
chiar de asta aveam nevoie, de cineva care sa ma trezeasca la realitate
ai dreptate, nu-mi pot da o viata intreaga (ca asta este de fapt cei 16 ani de casnicie petrecuti langa persoan pe care chiar am iubit-o) pentru o aventura cu un necunoscut
inca o data iti multumesc



ma bucur ca ti'am putut fi de folos. ai ales varianta cea mai buna bravo
inna_1688
Postat pe 7 Iunie 2009 11:38
cred ca aveti perfecta dreptate
ii multumesc lui Dumnezeu ca m-a ajutat, ca, prin intermediul vostru, sa vad ce consecinte ar putea sa atraga aceasta relatie
mesajul tau a fost ca un dus rece, greu de suportat, dar este o vorba: adevarul doare
va spun ca deja nu am mai vorbit cu el de 2 zile si chiar ma simt bine, au disparut fluturasii din stomac
vorbele lui parca ma vrajeau, daca nu-i mai citesc mail urile, o sa-l uit cu siguranta
inca o data va multumesc din suflet
sa va dea Dumnezeu sanatate
kudika034179
Postat pe 7 Iunie 2009 22:04
De la: kudika034179, la data 2009-06-07 22:04:29cred ca aveti perfecta dreptate
ii multumesc lui Dumnezeu ca m-a ajutat, ca, prin intermediul vostru, sa vad ce consecinte ar putea sa atraga aceasta relatie
mesajul tau a fost ca un dus rece, greu de suportat, dar este o vorba: adevarul doare
va spun ca deja nu am mai vorbit cu el de 2 zile si chiar ma simt bine, au disparut fluturasii din stomac
vorbele lui parca ma vrajeau, daca nu-i mai citesc mail urile, o sa-l uit cu siguranta
inca o data va multumesc din suflet
sa va dea Dumnezeu sanatate
dana_maria13
Postat pe 16 Iunie 2009 13:44
de ce te-ai casatorit daca esti o aventuriera?
dolcik1
Postat pe 4 Iulie 2009 09:28
usor de spus...dupa atatia ani de casnicie pasiunea se duce...duci dorul unei pasiuni
kudika032870
Postat pe 20 August 2009 21:33
ar trebui sa te gandesti merita sa iti risti casniciapentru un necunoscut?
kudika058564
Postat pe 20 August 2009 21:58
dar imi risc casnicia? dar dorintele mele? intre noi nu mai exista pasiunea, eu am nevoie de putin romantism, de dulci sarutari, de imbratisari la care sa imi freamete corpul .......... oare cer prea mult? nu mai am dreptul la fericire? casnicia a devenit ceva searbad, fara culoare, fara sclipire ................ nu renunt la familie, pentru mine familia e sacra, copiii sunt cei mai importanti, nu ii neglijez, vreau doar sa fiu si eu iubita, atat vreau si daca acasa nu gasesc ceea ce vreau caut in alta parte
si acum nu mai e un necunoscut, acum ne cunoastem foarte bine si ne intelegem de minune
de altfel, am omis sa spun, e si el casatorit, are si copii si el, ca si mine, nu e fericit acasa
si daca va imaginati ca am devenit amanti, va inselati
da, ne-am tinut de mana, ne-am imbratisat si ne-ama sarutat, dar ata si nimic mai mult, doar vorbim si ne plimbam
noi nu am cautat partener de sex, sex facem si acasa, cautam iubire, comunicare
stiti cat de mult conteaza sa te inteleaga cineva?
sigur nu stiti ca de asta ma acuzati
poate voi aveti acest privilegiu sa fiti intelesi, eu ...........
da, la inceput am crezut ca e gresit, aveam remuscari si ma simteam vinovata, imi ziceam si imi zic ca dumnezeu nu ma va ierta niciodata
dar oare cine a scris viata mea? nu el? nu el a facut cumva sa il intalnesc?
kudika034179
Postat pe 22 August 2009 20:32
orice relatie si orice sentimente se devalorizeaza in timp(ma refer la micile mari pasiuni) asezand +++le si ----le tu esti singura care poate shti daca merita ... unui barbat i se permite sa aiba o rel. extra comparativ cu o femeie ..in mentalitatea romaneasca...deci???????????//
kudika032870
Postat pe 25 August 2009 23:52
Daca vrei sa afli ce au pãțit alții în locul tãu ai rãbdare pana dupã-masã.și dupã ce afli ce te așteaptã poți sa alegi.
ddsv97
Postat pe 26 August 2009 07:29
draga kudika032870 nu prea am inteles ce ai vrut sa spui, te rog, fii mai explicita, ma aprobi sau ma condamni?
apropo' nu imi accepti cererea de prietenie?
kudika034179
Postat pe 26 August 2009 19:39
sa stiti dragelor ca imi este ciuda pe mine ca m-am indragostit asa de el.............
are o putere de seductie asupra mea.................. nu pot sa-i intorc spatele, nu pot sa-l uit
daca nu ma suna parca sunt bolnava, nu am chef de nimic; dupa ce vorbesc cu el parca radiez buna dispozitie, si ce e mai grav e ca se vede asta si de cei din jurul meu, eu punand-o pe seama unor migrane trecatoare
celor care nu traiesc sau nu au trait niciodata aceste sentimente le este usor sa faca comentarii contra
dar se poate intampla oricui, eu nu am cautat asta, a aparut pur si simplu
da poate in sufletul meu, undeva ascuns, era dorinta care mocnea, dorinta de a fi iubita
incercati si voi si-mi veti da dreptate, poate
sau poate sunt eu o femeie stricata?
kudika034179
Postat pe 26 August 2009 19:45
intru rar pe net.......de multe ori in cea mai mare viteza ...si pe mine ma framanta aproape aceeasi problema
kudika032870
Postat pe 27 August 2009 20:02
Diavolyta_
Postat pe 27 August 2009 20:04
De la: kudika034179, la data 2009-06-06 09:48:40sunt casatorita de 16 ani, am doi copii si pana de curand, credeam ca am viata care o doream
insa s-a intamplat ceva neasteptat: m-am indragostit de un tip de pe chat
vb mereu si ne simtim tare bine
insa vrea sa ne intalnim
este bine ceea ce fac, pentru ca ma simt vinovata?
ce sa fac?
o mare parte din mine doreste sa-l intalneasca, dar oare e bine ce fac?
va rog, ajutati-ma cu un sfat pentru ca nu mai pot
simt un gol in stomac ca o adolescenta indragostita
astept cu nerabdare mesaje de la el
ce ma fac?


tre sa va intalniti direct in fata unui hotel sau apartament in regim hotelier. cafea la pachet si....

angelo_micnegrusiurat
Postat pe 27 August 2009 20:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma iubeste sau doar sunt un capriciu? 26 De la: kudika517270 23 Aprilie 2012 17:03
Nu mai am incredere 9 De la: oana84onutza 8 Februarie 2010 17:40
Buna!! 16 De la: Elyaa 8 Iulie 2011 11:16
E cel mai greu moment 10 De la: iubi7a_lui 27 Octombrie 2009 01:15
Cum trec peste greutati?... 18 De la: roz5blue6lila7 24 Iunie 2010 19:26