Setari Cookie-uri

Zavoranca in razboi cu Columbeanca! Cu cine tineti? Trimiteti sms :)


De la: addictive, la data 2009-06-17 22:39:42"e interesant de vazut ca tocmai tipele care doresc sa aiba relatii/sa se marite pentru bani si din diverse motive nu le iese sunt primele care se gasesc sa le faca "taraturi" pe cele care reusesc treaba asta."

deci dupa tine daca eu ii dezaprob atitudinea .asta inseamna ca o invidiez in secret? corecteaza-ma daca gresesc dar asta reiese de aici...


Nu draga, eu vorbeam despre tipele care declara ca vor chestia asta si apoi condamna. Linisteste-te!



beyonce_indragostita
Postat pe 17 Iunie 2009 23:07
wolfy..:
"Cu amenintarile cu bataia nu sunt de acord. Sunt dovada celui mai jos nivel pe care-l poate avea vreo persoana. Amenintand cu bataia, Oana Zavoranu arata ca e de o speta multa mai joasa decat Monica Columbeanu care ameninta ca ii va inchide emisiunea"

sa fiu..,de nu-ti dau dreptate in totalitate (dar numa' in cazul asta)
ce spuneti de vocabularul oanei in culise ?? atunci cand ea recunoaste, ca nu stia ca este filmata..
_stef80_
Postat pe 18 Iunie 2009 01:26
De la: scorpyoW, la data 2009-06-17 22:44:34
De la: addictive, la data 2009-06-17 22:39:42"e interesant de vazut ca tocmai tipele care doresc sa aiba relatii/sa se marite pentru bani si din diverse motive nu le iese sunt primele care se gasesc sa le faca "taraturi" pe cele care reusesc treaba asta."

deci dupa tine daca eu ii dezaprob atitudinea .asta inseamna ca o invidiez in secret? corecteaza-ma daca gresesc dar asta reiese de aici...


mai fratilor,nici aici nu scap de t a r f a asta,



???
c_r_i
Postat pe 18 Iunie 2009 01:36
daca era zavoranca-nikita se potrivea dar asa suna cam aiurea oricum sunt varza amandoua
yumy
Postat pe 18 Iunie 2009 05:41

ai revenit geo cu glumele tale cu tot!
honeybrunette
Postat pe 18 Iunie 2009 07:46
Mie incepuse sa-mi placa Moni pt ca reusise sa invete sa vorbeasca mai frumos, mai cizelat...sa nu-si faca statutul de rusine, dar de cand cu acest scandal...si-a aratat adevaratele fite la TV, dar nu si-a gasit persoana potrivita, pt ca Zavoranca, e intruchiparea mahalagioaicei din Romania.
Bravo celei care i-a gasit descrierea perfecta "Gigi Becali al femeilor"
andra_ale
Postat pe 18 Iunie 2009 08:24
gigi becali e mic copil pe langa zavoranca, mai degraba zavoranca e un vadim, ca pe gura credinciosului becali nu ies atatatea tampenii ca pe ale zavorancei, si el in sufletului desi ii place sa se laude e un om bun
yumy
Postat pe 18 Iunie 2009 08:28
buna..eu tin cu oana zavoranu pt k e o fata super d treaba am cunoscut personal...si e ok..iar..moni e o intrecuta de la bacau,care se vinde pe bani,si a uitat de und a plecat..dadea cu sapa pe camp..
dyana_dolly
Postat pe 18 Iunie 2009 08:52
De la: _stef80_, la data 2009-06-18 01:26:17wolfy..:
"Cu amenintarile cu bataia nu sunt de acord. Sunt dovada celui mai jos nivel pe care-l poate avea vreo persoana. Amenintand cu bataia, Oana Zavoranu arata ca e de o speta multa mai joasa decat Monica Columbeanu care ameninta ca ii va inchide emisiunea"

sa fiu..,de nu-ti dau dreptate in totalitate (dar numa' in cazul asta)
ce spuneti de vocabularul oanei in culise ?? atunci cand ea recunoaste, ca nu stia ca este filmata..


Ei uite ca a venit si momentul asta istoric!
beyonce_indragostita
Postat pe 18 Iunie 2009 09:11
am urmarit nenorocita aia de emisiune....si mie mi se pare ca pur si simplu emisiunea....nu a fost la inaltimea invitatului!
pur si simplu.....au fost atatea scene de prost gust in acea "emisiune" incat impartiala sa fiu, dar invitatii sunt niste sacrificati in gura cumetrei aleia care face emisiunea!
loveactually
Postat pe 18 Iunie 2009 09:27
Daca emisiunea se numeste "pact cu diavolita",la ce se astepta Columbeanca??
Nu am urmarit emisiunea dar dupa ce am auzit de scandal am vazut pe youtube un filmulet si am tras concluzia ca ii placuse Monicai ca o plimbase tipul acela in brate dar cand si-a dat seama ca e "maritata" si mai ales ca sotul nu e chiar tanar, a incercat sa repare greseala.dar si-a gasit cu cine sa discute."esti o tradatoare" i-a spus Oanei .nu am vazut de ce ii spusese asta ,dar imi dau seama.
aici Monica a cam pierdut.si daca a vazut asta,a bagat repede avocatii lui Irinel si gata,ea e curata.
nu stiu de ce s-a dus la emisiune stiind-o pe Oana si caracterul ei.trag concluzia ca "domnia ei" e cam pe sfarsite.
Marina_20
Postat pe 18 Iunie 2009 17:13
intr-adevar, Oana e cam ... libera in exprimare sa spunem :)) ....dar ...merita sa-i spuna ce i-a zis///Monica are prea multe fitze si ... nu-si au locul.
morticia_adams
Postat pe 18 Iunie 2009 21:21
eu le-as pune la zid, pe toate pipitzele astea super,mega...... mediatizate si
R_F
Postat pe 19 Iunie 2009 01:06
Go Oana Zavoranu
kris07
Postat pe 20 Iulie 2009 11:29
Cred k tin cu Zavoranca, imi place k la pune pe toate/toti la punct si este o persoana directa.asta e singurul lucru de apreciat la ea
kudika047840
Postat pe 20 Iulie 2009 11:46
Nu tin cu nici una , sincer. Cu Oana nu, pentru ca nu asa se procedeaza,nu chemi o persoana in emisiune ca sa o ridiculizezi si sa o ironizezi, fapt pe care l`am observat la majoritatea jurnalistilor din Romania(nu ca Oana ar fi jurnalista:P).Cu Monica nici atat pentru ca ea se tot enerva ca are o imagine publica, are o reputatie, se vede clar ca se supraapreciaza si in opinia ei, toata Romania este preocupata de personalitatea ei . Cat despre relatia ei cu Columbeanu , eu chiar cred ca e iubire, faptul ca el are bani conteaza doar la felul cum s`au cunoscut,dar in fine, nu ai de unde sa stii...Nu inteleg de unde atatea vedete in tara asta...bun,Monica e model(la figurile ei ma asteptam sa fie vreun supermodel sau ceva), Zavoranu e actrita(nici nu trebuie sa se prefaca prea mult in filmele alea,mahalagioaica din ea iese la suprafata), dar totusi exista 100 si 1000 de cantarete , creatoare de moda, prezentatoare, asistente de emisiune(pe astea chiar nu le suport) care,,vai,imaginea mea etc``...si unde e adevaratul talent?Din cate ma pricep eu Anna Lesko nu are o voce extraordinara , la fel ca multe altele, colega aia a lui Capatos in schimb e numai buna de aratat la tv, cand o vad rad tot timpul:))))Dupa parerea mea, in Romania exista multe imitatii,improvizari de vedete si imagini pur comerciale,so ...America,here I come !
RxiRose
Postat pe 20 Iulie 2009 13:23
De la: 3m_, la data 2009-06-07 00:50:53
De la: inamina, la data 2009-06-07 00:43:53Nici bine nu s au terminat emisiunile despre sarcina/nasterea marei dive Nikita, ca acu avem alta mare stire( scandal) care sa ne socheze. Marea doamna Columbeanu a onorat o pe Zavoranca cu prezenta in emisiunea ei ( cam de balci ). Aici Moni s a comportat ca de obicei, ca o femeie maritata, super stilata si cizelata ( ) , cand s a trezit Zavoranca sa i strige imaginea si reputatia intacta. Catastrofa a fost ca un tip din platou, a luat o in brate pe Moni, si a fugit cu ea putin pe acolo. Dupa cateva minute ( timpul necesar procesarii informatiei de catre creier ) Moni s a isterizat si a zis ca ea nu vrea sa apara in bratele altui barbat in presa, ca ea nu l inseala pe Iri, ca ea da in judecata, ca le va face probleme, si tot asa. Zavoranca a inceput si ea: adica tu ma ameninti? si uite asa a inceput scandalul. Daca n ati vazur emisiunea pe Kanal D, sigur o s o gasiti pe youtube. Eu una am ras, si m am bucurat ca a pus o cineva la punct pe Columbeanca. Daca nu vrea sa apara in ipostaze "nedemne" de statutul ei, SA NU MAI APARA LA EMISIUNI GEN PACT CU DIAVOLITA SAU UN SHOW PACATOS!!!! DE FAPT, SA NU MAI APARA!


Nu stiu de ce se vorbeste asa de mult in presa despre "marile vedete" ca si Nikita sau Columbeanca, care s-a trezit acum mare vedeta ca a luat-o Irinel de nevasta.Ink o chestie nu o mai inteleg.... de ce se vorbeste asa de mult despre fotbal?... vb aia se fac si alte sporturi la noi in tara! Dupa ce Nadia a intrat in istorie si multi alti romani au dus numele tarii mai departe tot despre acest sport se vorbeste cel mai mult! Mi se pare o mizerie ceea ce se intampla in fotbalul romanesc! si mai vor sa joace si inafara!
danteluta
Postat pe 20 Iulie 2009 16:15
o fi zavoranca mahalagioaica,dar columbeanca e proasta rau.
danteluta
Postat pe 20 Iulie 2009 16:18
pentru Zavoranca!!!
xena_a
Postat pe 20 Iulie 2009 17:30
De la: dyana_dolly, la data 2009-06-18 08:52:26buna..eu tin cu oana zavoranu pt k e o fata super d treaba am cunoscut personal...si e ok..iar..moni e o intrecuta de la bacau,care se vinde pe bani,si a uitat de und a plecat..dadea cu sapa pe camp..


Si ce daca i de la Bacau?
inamina
Postat pe 22 Iulie 2009 17:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mircea Badea si Serban Huidu sau Mircea Badea si Carcotasii,Moraru si Buzdugan 9 De la: inamina 31 Mai 2009 11:46
WHITNEY HOUSTON ... 31 De la: MissRainbow 13 Februarie 2012 14:03
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 2 De la: TangoFeliz 23 Februarie 2010 23:59
Vedete straine 2 De la: kudika_955196 12 Martie 2014 09:44
papistasii sau catolicii? 2 De la: iiiiiiiiio 12 Martie 2014 19:21