deci

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
eu pesti el sagetator
Raporteaza abuz de limbaj
Buttefflypink Avatarul lui Buttefflypink

2746 mesaje

De la: candy_me2003, la data 2009-06-08 12:09:29eu pesti el sagetator

deci
fiammetta Avatarul lui fiammetta

30 mesaje

asa si?!... eu capricorn el taur....
Fosta membra Kudika.ro
si prin urmare
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

asadar
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
oana_ely Avatarul lui oana_ely

10 mesaje

si eu sunt pesti si am stat cu un sagetator 3 ani...la mine nu a mers...desi am incercat tioate variantele , si sa`l inteleg, si sa mai las de la mine......dar degeaba....bafta!!!!
Dark_Roxana Avatarul lui Dark_Roxana

22 mesaje

si eu sunt pesti...
si partener am un sagetator iar inainte tot un sagetator am avut...
si daca ai bani si daca esti ”buna rau la pat” si daca pe deasupra te prefaci ca iti e frica sa te casatoresti, eventual daca esti mereu pretentioasa si niciodata sau foarte rar reuseste sa te multumeasca...
pai nu are timp sa se plictiseasca de tine si nici sa caute pe alta fiind prea ocupat sa incerce sa te satisfaca pe tine
adica daca face vreo gafa nu zi nimic pleaca tu pur si simplu si daca in 3 zile nu dai nici un semn de viata in a 3 a deja ai sa afli ca toti prieteni lui is ingrijorati si ca el te iubeste si urmeaza sa te sune ... chiar o va face in scurt timp si isi va cere scuze sau se va preface ca nici macar nu era sauparat dapai sa isi aminteasca ca a existat vre o certa...

cel mai important e sa il lasi pe el sa te caute apoi sa il refuzi dar fara sa zici nu si sa astepti din nou sa te caute... dar niciodata sa nu il suni tu iar daca el zice ca nu are credit trebuie sa zici ca nici tu nu ai...
o sa sune el
Fear of the dark!
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

Ufffff zodiile astea
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
Fosta membra Kudika.ro
ok everybody ..multumesc de raspunsuri ..topicul acum e vechi ...so no interest anymore..