Setari Cookie-uri

Contractele de dansatoare externe-urgent..

Ce parere aveti despre contractele de dansatoare?cine a mai lucrat?despre ce e vorba?va rog mult cine a mai lucrat si stie detalii despre acest lucru sa-mi scrie.as vrea sa plec intr-un contract dar mi-e frica si nu stiu nimic despre acest lucru...mersi din suflet..
kudika666
Postat pe 10 Iunie 2009 13:40
De la: kudika666, la data 2009-06-10 13:40:51Ce parere aveti despre contractele de dansatoare?cine a mai lucrat?despre ce e vorba?va rog mult cine a mai lucrat si stie detalii despre acest lucru sa-mi scrie.as vrea sa plec intr-un contract dar mi-e frica si nu stiu nimic despre acest lucru...mersi din suflet..


am o parere buna
Tazmanian
Postat pe 10 Iunie 2009 13:42
ce inseamna o parere buna?vrei sa fii mai explicit?
kudika666
Postat pe 10 Iunie 2009 18:27
De la: kudika666, la data 2009-06-10 18:27:16ce inseamna o parere buna?vrei sa fii mai explicit?


In cel mai bun caz stripper, in cel mai rau prostituata de duzina.
Kathara
Postat pe 10 Iunie 2009 18:32
De la: kudika666, la data 2009-06-10 13:40:51Ce parere aveti despre contractele de dansatoare?cine a mai lucrat?despre ce e vorba?va rog mult cine a mai lucrat si stie detalii despre acest lucru sa-mi scrie.as vrea sa plec intr-un contract dar mi-e frica si nu stiu nimic despre acest lucru...mersi din suflet..

si cum se poate pleca intr-un contract?? prin magie???
anca0704
Postat pe 10 Iunie 2009 18:34
Dragutza, ce-mi place de voi, cele care mergeti sa va faceti "lap-dancers" (nu ca ar fi ceva rau... Cineva trebuie sa o faca si pe asta).
Cum vrei sa iti explice cineva cum e, daca nu dai detalii. Da-mi voie sa iti dau u exemplu: daca vine un membru al unui ansamblu de dansuri populare care a avut contract intr-o tara straina, crezi ca te-ar ajuta?
CE, exact, stii despre angajatorii tai? CINE sunt? IN ce tara? Ai vazut contractul ala in care trebuie tu sa... pleci? ( ) CE scrie in el? (asta in cazul in care intelegi limba in care e redactat. Daca nu, ti l-au tradus in limba ta? Cum te duci acolo? Iti fac viza de munca? Cand? Sunt toate astea specificate CLAR in contract?).

Si sunt doar cateva din intrebarile care mi-au venit in cele 30 de secunde in care ti-am citit mesajul. Mai sunt inca vreo 20. Imi pare rau ca nu te pot ajuta cu mai mult... Daca ai fi "plecat" intr-un contract de... o slujba reala, ti-as fi putut fi mai de folos
Pe de alta parte, daca trebuie sa "pleci in contract" deja, inseamna ca te-ai decis... Asa ca... Ce-ti mai faci sange rau cu parerea unei fraiere ca mine care se zbate cu "the 4 Ps" (asta e un termen in Marketing, nu vreo injuratura) si - poate, daca esti fata "muncitoare" - s-ar putea sa intreci in venit lunar peste 2 ani?
Cica "contractele" astea in care "plecati" voi, aduc o carutza de bani... Si lasi dracu' cei patru P, si seminarii si conferinte si responsabilitati. Ce sa mai! Trai , neneaca!
Dor_a
Postat pe 10 Iunie 2009 18:54
bineinteles ca nu prin magie,printr-o firma normal
kudika666
Postat pe 13 Iunie 2009 16:29
Am inteles ideea ta draga Dor_a inca nu am ajuns la contract,e doar o simpla idee,dar din cate stiti ceasta meserie poate aduce multe beneficii financiare?(fara prostitutie)iti poti crea un viitor stabil intr-un timp relativ scurt ,d.p.d.v. economic?Nota Bene.sa raspunda cine a lucrat asa ceva si lasati la o parte prejudecatile..
kudika666
Postat pe 13 Iunie 2009 16:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
job la 45 de ani? 16 De la: simonevacska 17 Septembrie 2009 12:04
Cum sa facem bani pe timp de criza 3 De la: banifrumosi 31 Martie 2009 18:54
SURPRIZA DE PROPORTII... 11 De la: MissRainbow 29 Februarie 2012 10:23
MEDIEREA vs TRIBUNAL!!!reclama medierii!!! 2 De la: Barbie30 27 Iunie 2010 12:26
Poate stie cineva mai multe despre videochat... 7 De la: alfredodecurtofreco 27 Octombrie 2010 18:29