Setari Cookie-uri

buna am si eu o curiozitate si ma adresez in special barbatilor sau celor cre au mai mulat experient

am un iubit si cu un mi-am inceput viata sexuala el venea dupa o perioada de 2 ani in care nu mai avusese nici un contact sexual pt ca avusese o dezamagire si nu mai vroia doa sex ci o relatie serioasa asaca vroia o fata serioasa
faza eca penisul dupa mai multe partide a inceput sa se ingroase si a devenit mai mare decat era inainte pe la primele contacte
e posibilca de la o varsta si urma unei vieti sexuale f active si cu mai multe partide la rand sa se mai ingroase si sa devina mai mare
pe mn una ma uimeste mai ales ca el are un control desavarsit asupra lui dupa o parida eu am vrut sa experimentez dak penisul intra in erectie imediat faza e ca a nu l-am lasat nici 1 min dupa ejaculare si am inceput sa-l incit srpriza e ca a incepu sa se incarce si chiar am avut o alta partida
deci are el vreo problema sau nu prea a avut atatea experiente sexuale cum se lauda?
capriciosa
Postat pe 11 Iunie 2009 08:45
si ce vrei sa stii in concluzie???
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 08:47
in concluzie dak un penis poate sa se ingroase? si de ce?
capriciosa
Postat pe 11 Iunie 2009 08:49
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 08:49:20in concluzie dak un penis poate sa se ingroase? si de ce?

pey pot fii mai multe motive, acum depinde de barbat si de organism in mod normal penisul unui barbat nu se ingroasa dupa o partida de sex
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 08:52
poi in timp in cateva luni s-a marit nu imediat dupa mai multe partide si cate 2-3 pe zi o viata sexula fa activa dar faza e ca mi se pare ciudat
ma gandeam sa n fie cumva bolnav
capriciosa
Postat pe 11 Iunie 2009 08:56
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 08:56:03poi in timp in cateva luni s-a marit nu imediat dupa mai multe partide si cate 2-3 pe zi o viata sexula fa activa dar faza e ca mi se pare ciudat
ma gandeam sa n fie cumva bolnav

pey sa sii ca ar putea avea ceva nu neaparat o boala cum ai zis daca nu a facut sex de 2 ani este posibil sa fii intervenit o schimbare in organismul lui si de asta e bine sa vb cu el si poate mergeti amandoi la un doctor
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 08:59
pana la urma nu e vorba numai de faptul ca s-a marit dar uneori ma doare cand intra nu la fiecare act depinde cat demult ma excita el dar uneori doare
faza e ca dak mai creste il duc la doctor el imi zice ca e normal ca dupa o varsta sa se mai ingroasa mai ales ca avem o viata sexuala activa
capriciosa
Postat pe 11 Iunie 2009 09:03
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 09:03:45pana la urma nu e vorba numai de faptul ca s-a marit dar uneori ma doare cand intra nu la fiecare act depinde cat demult ma excita el dar uneori doare
faza e ca dak mai creste il duc la doctor el imi zice ca e normal ca dupa o varsta sa se mai ingroasa mai ales ca avem o viata sexuala activa

eu zic ca nu e normal pt ca si eu o viata sexuala activa suntem de aproape un 1 an impreuna si nu am observat nicio modificare acum depinde de organismul fiecarui barbat dar daca te doare knd intra e clar ca trebuie sa mergi la doctor ca poate la toti barbati se mai ingroasa dar nu in asa fel incat in timpul actului sexuala sa te doare deja nu mai e ceva normal
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:07
In primul rand, incearca sa folosesti semnele de punctuatie.
Ne putem intelege mai usor daca folosesti virgula si punctul.
Penisul se ingroasa in momentul in care vasele de sange sunt
incarcate. Asta inseamna ca se excita serios iar asta nu trebuie sa te ingrijoreze.
Poate chiar vaginul tau a suferit niste "modificari" ?
Anumite exercitii fizice te pot face mai "stramta".
Don't worry!
Daca ai totusi dureri, mergi la medicul ginecolog. Puteti
avea probleme amandoi , dar chestia cu ingrosatu' n-are treaba.
Sex is life! Enjoy
ioana_cristina_axinte
Postat pe 11 Iunie 2009 09:09
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 08:49:20in concluzie dak un penis poate sa se ingroase? si de ce?


da se poate. daca-l umfli!
geo_x
Postat pe 11 Iunie 2009 09:10
De la: ioana_cristina_axinte, la data 2009-06-11 09:09:00 In primul rand, incearca sa folosesti semnele de punctuatie.
Ne putem intelege mai usor daca folosesti virgula si punctul.
Penisul se ingroasa in momentul in care vasele de sange sunt
incarcate. Asta inseamna ca se excita serios iar asta nu trebuie sa te ingrijoreze.
Poate chiar vaginul tau a suferit niste "modificari" ?
Anumite exercitii fizice te pot face mai "stramta".
Don't worry!
Daca ai totusi dureri, mergi la medicul ginecolog. Puteti
avea probleme amandoi , dar chestia cu ingrosatu' n-are treaba.
Sex is life! Enjoy

da cum prietenul ei zicea e bine ca penisul sa se ingroase dar daca la inceput nu o durea si acum o doare ceva nu e bn si de ea e bine sa mearga la doctor
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:10
De la: geo_x, la data 2009-06-11 09:10:02
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 08:49:20in concluzie dak un penis poate sa se ingroase? si de ce?


da se poate. daca-l umfli!

da il umfla cu pompa
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:11
Poi,faza e ca nu fac nici un fel de exercitii fizice si cu el mi-am inceput viata sexuala.
Poate ai u dreptate si el se excita f tare.
Faza e ca vroiam sa vad dak acum si-a inceput viata sexuala sau mai demult el se lauda ca del a 18 ani si pare ca are experienta ca stie ce face
Dar ramane un dar.Stiu ca toti barbatii se lauda asa c vroiam sa vad dak minte
capriciosa
Postat pe 11 Iunie 2009 09:15
Pai asta am specificat si eu. Durerile nu isi au locul... pot fi niste crampe musculare
sau abdominale care se simt in momentul penetrarii.
Dar la fel de bine poate sa fie Candida , Herpes etc etc

PS: sau poate doar ai racit

ioana_cristina_axinte
Postat pe 11 Iunie 2009 09:16
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 09:15:12Poi,faza e ca nu fac nici un fel de exercitii fizice si cu el mi-am inceput viata sexuala.
Poate ai u dreptate si el se excita f tare.
Faza e ca vroiam sa vad dak acum si-a inceput viata sexuala sau mai demult el se lauda ca del a 18 ani si pare ca are experienta ca stie ce face
Dar ramane un dar.Stiu ca toti barbatii se lauda asa c vroiam sa vad dak minte

nu cred ca te incalzeste cu ceva laudele lui sau faptul ca si-a inceput viata sexuala la 18 ani important e ca viata voastra sexuala sa fie cat mai buna
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:16
De la: ioana_cristina_axinte, la data 2009-06-11 09:16:11Pai asta am specificat si eu. Durerile nu isi au locul... pot fi niste crampe musculare
sau abdominale care se simt in momentul penetrarii.
Dar la fel de bine poate sa fie Candida , Herpes etc etc

PS: sau poate doar ai racit


cel mai bine sa mearga la ginecolog pt ca in spatele unor simple dureri se pot ascunde multe lucruri e mai bine sa previi decat sa tratezi
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:18
Astia mint si cand respira

Oricum, fii bucuroasa, daca se excita in halul ala...inseamna
ca te doreste. Iar noi femeile suntem "bolnave" dupa ideea
de a fi dorite.
Nu te chinui sa cercetezi daca minte sau nu, barbatii trebuie luatzi ca atare
uneori. Trebuie doar sa ne bucuram de ceea ce ne pot ei oferi
ioana_cristina_axinte
Postat pe 11 Iunie 2009 09:20
poi,viata noastra sexuala e f satisfacatoare excelenta as zice
eu am citi undeva odta ca dak iti incepi viata sexuala mai tarziu au loc modificari de mai multe ordine fiziologice,psiholgice etc..
faza e ca ma gandeam dak nu cumva a mintit si a facut-o cu mn pt prima oara?
capriciosa
Postat pe 11 Iunie 2009 09:21
e satifacatoare???dar te doare knd intra nu prea am inteles dar in fine si daca si-a inceput viata cu tn nu cred car fii o problema daca zici ca te simti bine restul ce mai conteaza (desi nu cred ca daca te doare te simti bine, numai daca iti place durerea)
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:23
cred ca u ai dreptate trebuie sa ma mai stapanesc eu si sa nu mai fiu atat sceptica si suspicioasa si sa las prostiile si gandurile mele aiurea de-o parte ca stiu ca ma iubeste,ca ma doreste etc
capriciosa
Postat pe 11 Iunie 2009 09:23
De la: ioana_cristina_axinte, la data 2009-06-11 09:20:54Astia mint si cand respira

Oricum, fii bucuroasa, daca se excita in halul ala...inseamna
ca te doreste. Iar noi femeile suntem "bolnave" dupa ideea
de a fi dorite.
Nu te chinui sa cercetezi daca minte sau nu, barbatii trebuie luatzi ca atare
uneori. Trebuie doar sa ne bucuram de ceea ce ne pot ei oferi

eu acum nu inteleg el poate se excita se simte bine dar pe ea zis ca o doare knd intra deci cum vine faza ca viata ei sexuala e satisfacatoare cu dureri
inteleg are satisfactia ca el e satisfacut dar ea oare nu conteaza?
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:24
Nu ma doare in timpul actului ci doar prima data cand ma penetreaza e ca atunci cand am facut-o prima data dar nu la fel de tare si nu doare de fiecare data depinde de cat de mult ma excita el
capriciosa
Postat pe 11 Iunie 2009 09:26
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 09:26:17Nu ma doare in timpul actului ci doar prima data cand ma penetreaza e ca atunci cand am facut-o prima data dar nu la fel de tare si nu doare de fiecare data depinde de cat de mult ma excita el

pey nu este o pb daca tu nu esti umeda e normal sa te doara cand o baga prima data
in rest cred ca nu ai de ce sa iti faci probleme dar e bine sa te duci la ginecolog te poate lamuri cu multe lucruri si e important pt sanatatea ta si numai bn
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:28
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 09:21:03poi,viata noastra sexuala e f satisfacatoare excelenta as zice
eu am citi undeva odta ca dak iti incepi viata sexuala mai tarziu au loc modificari de mai multe ordine fiziologice,psiholgice etc..
faza e ca ma gandeam dak nu cumva a mintit si a facut-o cu mn pt prima oara?




Pai...la primul act sexual, ai vizualizat penisul?
Ti s-a parut ca arata un pic diferit ...adik...off ce greu e
Adica...daca atarna diferit , e posibil sa fi fost virgin si mai e ceva, astia de rusine
ca sunt flacai o "manipuleaza" pana cand devin marii experti in sex!
Scz, am crescut cu doi frati mai mari ca mine si ei m-au invatat toate balariile astea!=))
ioana_cristina_axinte
Postat pe 11 Iunie 2009 09:28
De la: ioana_cristina_axinte, la data 2009-06-11 09:28:22
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 09:21:03poi,viata noastra sexuala e f satisfacatoare excelenta as zice
eu am citi undeva odta ca dak iti incepi viata sexuala mai tarziu au loc modificari de mai multe ordine fiziologice,psiholgice etc..
faza e ca ma gandeam dak nu cumva a mintit si a facut-o cu mn pt prima oara?




Pai...la primul act sexual, ai vizualizat penisul?
Ti s-a parut ca arata un pic diferit ...adik...off ce greu e
Adica...daca atarna diferit , e posibil sa fi fost virgin si mai e ceva, astia de rusine
ca sunt flacai o "manipuleaza" pana cand devin marii experti in sex!
Scz, am crescut cu doi frati mai mari ca mine si ei m-au invatat toate balariile astea!=))


Si daca nu esti umeda cum trebuie, e o problema. Secretia aia usor albicioasa e semnul sanatatii sistemului tau reproducator.
ioana_cristina_axinte
Postat pe 11 Iunie 2009 09:30
De la: ioana_cristina_axinte, la data 2009-06-11 09:30:11
De la: ioana_cristina_axinte, la data 2009-06-11 09:28:22
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 09:21:03poi,viata noastra sexuala e f satisfacatoare excelenta as zice
eu am citi undeva odta ca dak iti incepi viata sexuala mai tarziu au loc modificari de mai multe ordine fiziologice,psiholgice etc..
faza e ca ma gandeam dak nu cumva a mintit si a facut-o cu mn pt prima oara?




Pai...la primul act sexual, ai vizualizat penisul?
Ti s-a parut ca arata un pic diferit ...adik...off ce greu e
Adica...daca atarna diferit , e posibil sa fi fost virgin si mai e ceva, astia de rusine
ca sunt flacai o "manipuleaza" pana cand devin marii experti in sex!
Scz, am crescut cu doi frati mai mari ca mine si ei m-au invatat toate balariile astea!=))


Si daca nu esti umeda cum trebuie, e o problema. Secretia aia usor albicioasa e semnul sanatatii sistemului tau reproducator.

da asta ziceam si eu :D de aia e bine sa se duca la doctor cred ca am innebunit cu doctorul asta=))
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:31
l-am vizualizat dar nu m-am holbat faza e ca il simt diferit knd intra s-a facut mai mare se muleaza altfel pe vagin am si secretie albicioasa nu-i asta faza
poate uneori suntem mai nerabdatori si trecem direct la actiune poate de asta doare
eu ma gandeam ca a mai crescut pt ca acum e prima data cand face sex dar vad ca si altele ar pute fi cauzele
capriciosa
Postat pe 11 Iunie 2009 09:39
da probabil nu trebuie sa sariti peste preludiu e foarte important e baza intregului act sexual
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:41
pfaiii...daca se ingroasa...mai este cum mai este...da daca nu se si lungeste...deja este o problema
coffeeta
Postat pe 11 Iunie 2009 09:46
De la: kudika006098, la data 2009-06-11 08:49:20in concluzie dak un penis poate sa se ingroase? si de ce?


se ingroasa daca ii faci pe plac
Tazmanian
Postat pe 11 Iunie 2009 09:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
...OH... 18 De la: Valitza88 24 Septembrie 2009 18:41
fantezie ciudata. 28 De la: denis_roxana 17 Februarie 2011 11:56
cat de importanta e marimea penisului? 73 De la: ralu_michael 9 Iunie 2009 16:16
sex cu doua femei sau cuplu! 31 De la: Exploratorul 2 Iulie 2010 11:43
Orgasm - am nevoie de parerea voastra 47 De la: cristiana_cris 24 Iulie 2009 11:13