Setari Cookie-uri

HELP !!!!!!!

hello....am si eu o problema,dak ii pot spune asa, care ma macina de mult timp..adik de 1 an si ceva...de cand miam inceput viata sexuala: prima oara...cand am facut dragoste cu iubitul meu....in timpul penetrarii nu mi-a curs sange...si nu sa simtit nimic!stiu k nu neaparat trebuie sa existe sangerare....dar macar trebuia sa se simta..sa simt eu..sau el....sau amandoi..... k si cum sar fi rupt ceva acolo...ceea ce noi nu am simtit.... intradevar ..ma durut ,fiind prima penetrare...si a simtit si el k au fost mici "obstacole" k la orice fata virgina... dar intrebarea care ma macina e....de ce nu a simtit nici unul nimic??? mam informat si am inteles k unele femei au himenul in forma de semiluna si in momentul penetrarii el se lipeste pe peretii vaginului...permitand penisului sa intre fara nici o problema...oare asa am si eu..dak nu am simtit nimic???sa ma duc la un doctor???dar chestia e k mie cam rusine....sa abordez o astfel de problema.. ajutati-ma cu niste sfaturi dak doriti..... ms
Florrentina_flor
Postat pe 27 Februarie 2009 21:18
Nu vreau sa fiu rea si sa nu crezi asta despre mine da tu la ce te asteptai sa simti o ruptura sau cum?
E ceva normal stai calma...
amatiesei_gina
Postat pe 27 Februarie 2009 21:24
De la: amatiesei_gina, la data 2009-02-27 21:24:55 Nu vreau sa fiu rea si sa nu crezi asta despre mine da tu la ce te asteptai sa simti o ruptura sau cum?
E ceva normal stai calma...



pai....cam da...macar sa simta el....k si cum ar fi impins ceva...care sa rupt..nu crezi???
Florrentina_flor
Postat pe 27 Februarie 2009 21:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna ziua 3 De la: simons 17 Aprilie 2010 18:52
Prezervative 24 De la: kudika414141 5 August 2011 09:26
Sex in timpul menstruatiei 34 De la: hystria1 4 Octombrie 2010 20:43
Vreau talia subtire 12 De la: deeadeutza99 21 Aprilie 2014 01:57
despre marele vot.... :D 1 De la: Dieggo 11 Iulie 2008 23:15